Jump to content
GIGN Forum

Cik Daudzi Ir Ieksh Csm?


carrot
 Share

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Njā, es arī nekad nebiju palicis 3. līgā 4.gif

P.S. Risks - ar pletni tev pa pakaļu! Un kā korķis sprāgsi atpakaļ uz 1. līgu biggrin.gif

ganjau gadiisies kaadi neaktiivie/banneetie/bankroteejushie/neaktiivie/n00biigaaki pa mani klani, kuru deelj palikshu 10/11 un palikshu ieslodziits starp HST+LVL forever....

protams ja nav uzvareetu speelju, finanses neaug, jauni speeleetaaji nav, un taa galu galaa es saakshu braukt miinusos, liidz atkal nonaakshu 5.8, no kuras es saaku....

Link to comment
Share on other sites

da nekas vinji nav.. ne jau uz lielo prasmi vinji tika tur, kur pashlaik ir..

gan pec sezonaam 5-6 redzeesim, atkal pie stuures buus tie, kam tas pienaakas..

a.k.a [nDF] smile.gif

no offense, bet ja endeeefiem nebuutu rebuildi, tad vinji joprojaam buutu top5 visi smile.gif cik zinu, tad 3iem ir ahujennie rb, par paareejiem pohuj smile.gif lai jau cheli njemas, es atkal kaa vientuljais muulaapinjsh ciiniishos.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad kad sāks darīt, tad arī runāsim smile.gif Pagaidām no agrākā ndf tur ne atblāzma nav. Tad kad vecīts un kāmīts ienāca 1337, tad visi ndf pēkšņi bija salīduši rebuildos un sins, redzēdams, ka nevar neko viņiem padarīt, darīja to pašu smile.gif

Īstenībā nesaprotu, kāda jēga no rebuilda, ja tu esi virsotnē? Kamēr nav konkurentu, kāda jēga taisīt rebuildu? Labāk pakrāt piķi bišķiņ un paspēlēt pa virsotnēm, pakrāt 1337 kausus.

Link to comment
Share on other sites

TRUants panjeema 2 kausus, aizgaaja rebildaa..

mees abi ar Eliamu 2. sezonu paliek aarpus medaljaam, aiz citiem nDF biedriem, ar uztaisijaam rebildu..

Nitiju nobanoja..

Dreams beidza speeleet, tb beidza iet iekshaa speelee -> inaktivitaate..

vel paaris citi uztaisija rebildu, jeb kaa savaadaak beidza aktiivo speeleeshanu..

Link to comment
Share on other sites

nja es savu domubiedru grupu izveidoju jau laikam 9ajaa sezonaa biggrin.gif

katraa zinjaa jap es ar speeleeju cs-m un tgd esmu rebuildaa un meegjinaashu nokrist uz 4o liigu ^-^ naughty.gif

ganjav peec pus gada tiksimies aa nee veel ilgaak biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

TRUants panjeema 2 kausus, aizgaaja rebildaa..

mees abi ar Eliamu 2. sezonu paliek aarpus medaljaam, aiz citiem nDF biedriem, ar uztaisijaam rebildu..

Nitiju nobanoja..

Dreams beidza speeleet, tb beidza iet iekshaa speelee -> inaktivitaate..

vel paaris citi uztaisija rebildu, jeb kaa savaadaak beidza aktiivo speeleeshanu..

... un ... un ...

Tas arī ir viss, kas palicis no tiem krutajiem ndf wink.gif ......................!

Iemet aci jaunajā lītā - 50% ir līmenis thumbsup.gif

P.S. Kāda inaktīvā pidiņa dēļ es arī tagad esmu 1337 sad.gif(((( SAD SAD SITUATION! SūdiRūdi sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ekstraordinarii, jaa.. tas ir viss, kas palicis paari no komjunitija kursh ienjeema 6 (un vairaak) pirmaas vietas gan 1337 liigaa, gan Latvijas rankingaa, gan Latvijas ladderaa..

preciizaak tas viss, ko aprakstiju, ir kaadas 5 komandas, kuraas pashlaik speelee 18-20yo playeri, ar value 40k+ un 400+ SP..

un jaa, tieshi taapeec arii Kaamiitis un Veciitis 1337 njem uzvaras tagad.. paareejie vispaar ir 0..

aa vel protams veerts piebilst, ka ndf komandas nokljuva tur, speeleejot ar katra menedzhera pasha izdomaataam taktikaam, bez nekaadiem sharavojiem tryoutiem! (es piem. no tryoutiem esmu kopaa shais gandriiz 400 dienaas nopelnijis 11k.. tb 11k, neskaitot 12k izmaksas par tiem 3 tryoutiem, kurus vispaar uzskatiju par pietiekoshi veertiigiem pienjemt, un skauta algu)..

Link to comment
Share on other sites

nee nu sorry, bet lv liimeniii ir kaadi 30 memberi...

padres rb ir tiiri ok, filtrs ir bezjeedziigi izgruudis naudu...

nu krushiijiet pa 1337, man jau nav nekas pretii, peec pusgada varbuut paviesoshos pie jums, bet centiishos peec iespeejas veelaak smile.gif

EDIT: Buutu forshi, ja mees vareetu sheit piesaistiit jaunos muulaapus nevis diskuteet par to, kursh labaaks, es esmu bots un viss. smile.gif

vareetu mees izveidot kkaadu reklaamas formu, buutu najs, katraa gadiijumaa pa zemajaam liigaam sisties ir inchiigi smile.gif

Edited by nitty
Link to comment
Share on other sites

Pārsvarā jau neviens negrib maksāt tos 95 sant. smile.gif Es ar senāk domāju, bļe nah jāmaksā par kkādu debīlu spēli, bet kad pieregojos, bez csm dzīvot nevarēju. biggrin.gif

P.S man iz aizmirsies kādus skilus treneri kačā Base, Offensive un DEffensive, kāds no zinātājiem pasaka. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Freelancer, kamēr ndf neko nevar izdarīt, pilnīgas 0 esat jūs un nevis līmenis, kas ņem pirmo 5nieku iekš 1337 smile.gif Neviens nelika iet rebuildā.

Un jonass - kam ir helpa sadaļa domāta?

Base kačā pirmos 4 skillus, offensive nākamos 3, defensive pēdējos 3.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...