Jump to content
GIGN Forum

Foruma Speele


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

shit.gif tas tokio hotel shit.gif geji! SUX! Blee meičas no mūsu klases ir kā bez galvas no tie gejiem vinas pat sāk mainīt savu izskatu gussa.gifzaban.gif un visur raksta Laimy.....and Bil(tokio hotel) zaban.gif -10cm

Ej pakaries aprobezhotais kropli! Kautkas pret pret emo? CIET KLUSU!

Link to comment
Share on other sites

manuprāt, minoritātes identitātes jautājums jau tika atrisināts fb sigā:

pirmo reizi, kad redzēju Bilu no TH, naturāli padomāju, cik forša seja čiksai. kad uzzināju, ka tas ir džeks, biju smagi sašutis un sāku apšaubīt savu seksualitāti. smile.gif

same smile.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

pirmo reizi, kad redzēju Bilu no TH, naturāli padomāju, cik forša seja čiksai. kad uzzināju, ka tas ir džeks, biju smagi sašutis un sāku apšaubīt savu seksualitāti. smile.gif

par laimi, nākamajā vakarā aizbliezu uz klubu un viss salikās atpakaļ pa plauktiņiem happy.gif

Link to comment
Share on other sites

ok nu var saprast ka katram savs stils un nevajag dir*t virsu ja kaads atskjiras, bet dazhi no tiem chaljiem bisk paarspiilee. liela dalja taa dara tikai tape ka taa saakushi staigaat daudzi (kjip pakaljskreejeeji). saprotu ka var cakareties ar stilu, bet nejau tik daudz lai izsakties pec chiksas.

iisumaa ko es par to visu domaaju---->staigaa kaa un kaads gribi, bet nekljuusti par transvestiitu. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

E.M.O aka Es mīlu Origo 4.gifD

tas tiem emo origo beerniem.

bet nu, tie emo vnk ir pretiigi. Citeesu savu draugu.

Emo puisiiti nevar atskirt no gotu meitenes. (skatoties no muguras(dazus ar skatot no prieksas)) 4.gifD

XD.gif

EMO pārņem pasauli, ka es tev saku. Pēc gada satikšu, pats būsi EMO, a ne parodija aka metaļurga.

Link to comment
Share on other sites

Ja es kļūšu par EMO tad oficjaali paziņoju, tu drīkst''esi mani nošaut uzreiz uz vietas thumbsup.gif

ha ha, jāsāk krāt nauda puškai, nez kas man sanāks pēc gada krāšānas. līdz awp jātiek... 4.gif

nē, bet es par tiem emo noptieni, k-kādā saitā lasiju, ka šie savācot savās ķetnās, tūkstošiem jauniešu dienā, bet nu tas saits bija apšaubāmas izcelsmes, tāka var arī nepieņemt to par neapstrīdamu patiesību

Link to comment
Share on other sites

Ja es kļūšu par EMO tad oficjaali paziņoju, tu drīkst''esi mani nošaut uzreiz uz vietas thumbsup.gif

evil6.gif me too es tev iedo6u saveejo fabarmu (itaalju!!! thumbsup.gif )

es sevi nevreetu iedomaaties ka emo ..

+gerb6anaas stils.. eebaa...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...