Jump to content
GIGN Forum

Burzinjsh


`MaX`
 Share

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bet es tā padomāju, ka īsti negribētu tādam plašam baram to atvēlēt.

A kapēc tad es vislaik klusēju, kā tev šķiet?? naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, nah jums tas daarzs vajadziigs?! Ja arii man buutu daarzs, tad arii es diez vai uznjemtu veselu baru izsalkushu, izslaapushu ljautinju! wink.gif Un galu galaa - veel tachu nav vasara! Pienaaks vakars un ko tad? Taapat pa nakti laukaa nepaliksi - paaraak auksts veel ir! Taa kaa labhaak draudziigi ienjemam kaadu baaru un nevienam nebuus nekaadu probleemu. Nevajadzees uztraukties par savu daarzu, nobradaataam vecaaku pukjeem, nolauztiem kocinjiem, utt. wink.gif

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, nah jums tas daarzs vajadziigs?! Ja arii man buutu daarzs, tad arii es diez vai uznjemtu veselu baru izsalkushu, izslaapushu ljautinju! wink.gif Un galu galaa - veel tachu nav vasara! Pienaaks vakars un ko tad? Taapat pa nakti laukaa nepaliksi - paaraak auksts veel ir! Taa kaa labhaak draudziigi ienjemam kaadu baaru un nevienam nebuus nekaadu probleemu. Nevajadzees uztraukties par savu daarzu, nobradaataam vecaaku pukjeem, nolauztiem kocinjiem, utt. wink.gif

Any ideas ?

Esmu par Iru Krogu, tikai neliela problema... finanses, man it ka nauda ir, bet es zinu ar ko beidzas shie bara ienemshanas vakari >50 ls 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā, labāk piedzerties krogā. cool2.gif Dārzā labāk vēlāk kādu VIP zināmo un rekomendēto personu tusiņu uzrīkošu, kad būs siltāks laiks. smile.gif

Domaa, kad te baigie bandiiti dzeeraaji brauks biggrin.gif

Varetu uztaisiit kaadu aptaujinju, un apskatiities ko reali cilveki grib krogu vai house party thumbsup.gif

p.s. a kadam nestradaa kaads paziistams kada krogaa, tas buutu super savu shmigu panem lidzi un tik mauc, taa ir dariits sanaak dikti letaak thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

p.s. a kadam nestradaa kaads paziistams kada krogaa, tas buutu super savu shmigu panem lidzi un tik mauc, taa ir dariits sanaak dikti letaak

Galīgi garām, iedomājies tu stāvi aiz letes, gaidi, kad beigsi darbu, a tavi koriši tev pretī taisa pārty...es izsauktu apsargus 4.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es varētu piedāvāt savu dārzu + pirti , kaut rīt , tik vai kāds īpaši gribēs kratīties tādu gaisa gabalu ... (Ķekava) Arī varētu Jimmijam beidzot parādu atdot wink.gif :* smile.gif gigl!

eee...nu ideaali thumbsup.gif A cik vareetu taxis maksaat liidz Kjekavai?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...