Jump to content
GIGN Forum

Burzinjsh


`MaX`
 Share

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

šodien gludais ieminējās vai es braukšot, es gan atbildēju, ka nē. viņš teica, ka arī pagājušo reizi esot bijuši daudzi nezināmie, so lai es braucot.

and thats why i am asking: "Mommy (tb papas), can i go!?"

eem ko es varu pateikt par sevi? - man ir 17. jau gadu dzīvojos pa šejieni, esmu jawtrz *giggly* & pats galvenais NENOVEMJU stūrus vai k-ko citu smile.gif no gigna labi pazīstu gludo un flašiju.. vnk gribas satikt visus papas un prosta pačilot (sen nav sanācis sad.gif )

es jums varētu pastāstīt noklusētos faktus par sprādzienu @ R3V naughty.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Nemam 14 vai 15 aprili ?

Vieta cik saprotu fuj1 rezidence???

Es saprastu, ja runa būtu par 13. vai 14. aprīli, bet 15. aprīlis tak ir svētdiena. Kāda vēl tusēšanās svētdien? Vajag noorganizēt ar ēdamajiem arī. Naudu par rijamo varētu mest kopā.

Nu ok tad jau nemam 13, 14 aprili, par organizeshanu neuztraucaties biggrin.gif Galvenais lai fuj1 dabuu vietu, un dod akceptu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

principā vieta vienmēr ir brīva! tur tikai paziņām tā pirts tiek dota! takā par to nav nekāda stresa! pasakat laicīgi datumus, utt.

Srazu brīdinu , ka vairāk pa 30 cilvēkiem tur vietas nebūs. 100 punkt! lab +5 ...

Jericco - jums no Bauskas pavisam viegli, 40 km un esat klāt!

p.s. Bečikam pirts bildes nosūtīju , takā viņš pateiks savu verdiktu.

Link to comment
Share on other sites

Karoche te buus paaris bildes no taas vietinjas smile.gif

Fuj1 atsuuti vai ieliec veel kadas bildes no aarpuses, jo es domaju, laicins buus vismaz +15, ta ka pa aaru arii sanaaks tuseet biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Gribeetos dzirdeet vismaz paaris cilveku viedoklus par to vai datumi der, vai vieta laba, protams visvairaak gaidiitu atbildi no gign administracijas. Ja viss bumbas kershos pie lietas, un buus jaauztaisa ''spring burzino'' laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Es labprāt, bet13-14-15 es strādāju.... man atkal ir atvaļinājums un es varētu patusēt jebkuru datumu līdz 11.aprīlim.

Beņchik...mana uzmanība tika pievērsta thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu to jau arii es gribu zinaat, man arii loti interesee ko galvenie gignieshi saka, par datumiem un vietu, ja nemam nakamo nedelju butu baigi labi no 5dienas uz sestdienu. Es domaju fuj1 ari grib atraak zinaat, kados datumos , kas notiek smile.gif

p.s. Worm,macho, pain test edd utt. ko juus domajiet par datumiem un vietu ???

Link to comment
Share on other sites

principā vieta vienmēr ir brīva! tur tikai paziņām tā pirts tiek dota! takā par to nav nekāda stresa! pasakat laicīgi datumus, utt.

Srazu brīdinu , ka vairāk pa 30 cilvēkiem tur vietas nebūs. 100 punkt! lab +5 ...

Jericco - jums no Bauskas pavisam viegli, 40 km un esat klāt!

p.s. Bečikam pirts bildes nosūtīju , takā viņš pateiks savu verdiktu.

ka likts, ja pie tevis notiksies tad noteikti smile.gif

13. 14. liekas taa nekam nederiigi datumi neviens akal nevar tikt

iisteniibaa, jo veelaak jo labaak, kameer pamazaam pavasaris iesils tikmeer varees jau aaraa pa nakti virubonaa guleet

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...