Jump to content
GIGN Forum

Models


p0pE
 Share

Recommended Posts

wo wo.. man arii raadaas taadi kluciishi.. ;( paliidz kaads

p.s. LIONz'am laba pamaaciiba.. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

man gan nekas nav.. sad.gif jau vairaakas reizes esmu paarinstaleejis.. sad.gif(( es vnk nevaru neko izveidot no modeljiem.. :@ man neraadaas kaa atteels.. sad.gif un mineet, kaads vinjsh ir es arii nevaru.. ;(

Man kjipa pie Tools=>Options=>3D wiews pie Animate models ir ielikts kjeksiitis, bet taapat nekaa.. sad.gif aa un jaa es *.mdl nevaru ielikt caur cycler sprite, jo man tur var panjemt tikkai *.spr failus.. sad.gif es lieku caur cycler.. sad.gif

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

man gan nekas nav.. sad.gif jau vairaakas reizes esmu paarinstaleejis.. sad.gif(( es vnk nevaru neko izveidot no modeljiem.. :@ man neraadaas kaa atteels.. sad.gif un mineet, kaads vinjsh ir es arii nevaru.. ;(

Man kjipa pie Tools=>Options=>3D wiews pie Animate models ir ielikts kjeksiitis, bet taapat nekaa.. sad.gif aa un jaa es *.mdl nevaru ielikt caur cycler sprite, jo man tur var panjemt tikkai *.spr failus.. sad.gif es lieku caur cycler.. sad.gif

man tas pats, nerāda modeļus un var tikai .spr failus ielikt smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

tur var panjemt mdl failus tikai uzzini kaa sauc vajadziigo modeli

piem. rusian_jeep.mdl un tajaa browse model logaa panjem modelju mapi ieej vinjaam un uzspied kaadu burtu piem. r un tew paraadiisies izveele kuraaa buus modelji ar nosaukumiem kur pirmais ir r

ceru ka saprati (varbuut tu jau taa dari biggrin.gif)

Link to comment
Share on other sites

Džeki nečīkstat man ar rādas tik parasts rozā klucis un nerādās modelis pēc izskata karoč ja lielākās problēmas ir uzminēt to lielumu dariet tā komplitējiet mapi bez sky tā lai ir ūberākie gļuki XD.gif un tad jums sakomplitēs bez viss un tas notiks teju 5 sek. aizskrieniet līdz modelim paskatietiesties kāds lielums viņam ir un ieliekat kluci ja vajag lai nevra viņam izskriet cauri wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Džeki nečīkstat man ar rādas tik parasts rozā klucis un nerādās modelis pēc izskata karoč ja lielākās problēmas ir uzminēt to lielumu dariet tā komplitējiet mapi bez sky tā lai ir ūberākie gļuki XD.gif un tad jums sakomplitēs bez viss un tas notiks teju 5 sek. aizskrieniet līdz modelim paskatietiesties kāds lielums viņam ir un ieliekat kluci ja vajag lai nevra viņam izskriet cauri wink.gif

kā tad smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es jau nemaz nevaru ielikt *.mdl , jo man ir atljaut tur pievienot tikai *.spr failus!!! un es nevaru nomainiit uz *.mdl sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es jau nemaz nevaru ielikt *.mdl , jo man ir atljaut tur pievienot tikai *.spr failus!!! un es nevaru nomainiit uz *.mdl sad.gif

esi dzirdējis tādu prikolu: filename lodziņā ieraksti "*.*" (zvaigznīte punkts zvaigznīte) un redzēsi visus failus! ieraksti *.mdl un redzēsi visus *.mdl wink.gif

Link to comment
Share on other sites

wo wo.. , ka lai kad tu taisi mapi VHE lai redz nevis rozaa kluci ( galiigi ne peec izmeeriem) , bet pashu modeli 3D skataa..

Link to comment
Share on other sites

kā tad  smiliez.de_2477.gif

Nju es tā daru. Vienīgais ko zaudēju 3 min. tongue.gif un jūs te čīkstot zaudējat pāris dienas. XD.gifXD.gif . labi nespamošu XD.gif ieejat te un rakstiet hammer_v35. 35 VHE versija vai jaunāka ja atrodat uzstādījumi jāliek tā pat kā 32 un 34 jo gigns dod 34. man te bija kaut kur tiešāks links bet nevaru atrast kad atradīšu iedošu wink.gif

OOO atradu te ir 35 VHe versija un ja gļuko vell jo projām padomāšu ko ieteikt wink.gif

P.S 35 nav gļuki modeļi redzemi 3D skatā. karoča vieglāk strādāt u.t.t wink.gif

P.S.S sorry te ir tik beta versija 35 bet varat pameiģināt moš noder tur nav instalers. Dziļāk neskaidrošu paskatiesties paši wink.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

man ir maping SDK un cik es taa skatos tur jau ir uzinstaleets v35...

Link to comment
Share on other sites

ko jūs te kasaties? manis veidotajā Mapping SDK pakā ir viss nepieciešamais lai modeļi rādītos Hammer 3D skatā! Ja jums nerādās tad neesat pielikuši to *.fgd kurš nāk Mapping SDK līdzi vai arī hammer opšenos esat nogriezuši 3D model rendering uz 0 wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ko jūs te kasaties? manis veidotajā Mapping SDK pakā ir viss nepieciešamais lai modeļi rādītos Hammer 3D skatā! Ja jums nerādās tad neesat pielikuši to *.fgd kurš nāk Mapping SDK līdzi vai arī hammer opšenos esat nogriezuši 3D model rendering uz 0 wink.gif

Nu es jau nesūdzos man jau viss iet. Es tik ceņšos kā varu palīdzēt citiem. Metot gudrus padomus XD.gifXD.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

vincister tu tieshi kuru *.fgd domaa? to kas ir Hammer=>fgd=>Counter strike=>counter-strike.fgd ??

Link to comment
Share on other sites

aizmirsu kur .fgd jāliek smiliez.de_2551.gif

izlasi pamaaciibu kaa nokonfigureet hammeri tur ir teikts.. psc.. nu ej pie options un meklee.. es preciizi neatceros kur..

Link to comment
Share on other sites

Oddish es nez vai kkas ar mani nav kaartiibaa vai kaa, bet nju man taapat neraada... sad.gif((((((((((((((((((( psc.. ES NEZINU< KO LAI DARA.... :@

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...