Jump to content
GIGN Forum

Mapping SDK


vincister
 Share

Recommended Posts

Īsa priekšvēsture

-------------------------

Nācās pārinstalēt windowsu (phew!), divreiz (ouch!)

Jāvāc atkal pa jaunu kopā visas progas, arī tās kuras vajadzīgas karšu taisīšanai.

Pie otrās reizes man iešāvās prātā doma salikt visu šito ko man vajag vienā installerī un miers.

Nu lai ja gadijumā atkal kaut kas, tad viens install un viss vajadzīgais ir. smile.gif

Kas tas ir?

-------------------------

Nu tātad viens installers (2,8 Mb liels) kurš ietver:

* Valve Hammer Editor - Hammer 3.5

* Zoner's Half-Life compile tools - jau hammer\tools folderī

* Game configuration files for Hammer (*.fgd) - tas ko daudzi te prasa (nu tā ka hammerā rāda modeļus etc.)

* Wally - pats par sevi

* Jed's Half-Life model viewer

* ResGen

* WinBSPC

Kas vēl?

-------------------------

Nu varbūt vēlāk sameikošu versiju ar vēl kādām noderīgām progām klāt.

Konfigurācija

-------------------------

Nu diemžēl nevar automatizēt hammer konfigurēšanu, jo tad būtu iespējams tikai konstantā folderī instalēt.

Tapēc pēc šīs pamācības konfigurējam.

-------------------------

Download

Link to comment
Share on other sites

tnx...

spriežot pēc tā, ka teikts .fgd faili arī ir, laikam tad jau viņš ir uzstādīts?

diemžēl nē (pierakstiju arī pirmajā poustā)

nāksies konfigurēt pēc pirmās pamācības. ja nu kāds neko neruba no tās tad bļaujiet un es sataisīšu pamācību konkrēti šim, ar daudz bildēm, lai pat 5 gadīgs sīcis varētu nokonfigurēt. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu nez... man nav gājis, kad parasto VHE lietoju (kur odiņa pamācība) uz šī tā pati problēma sad.gif arī kad nokačāju mapes un ielieku cstrike vai vienalga kurā mapē, nav csā

vienīgais iz''nēmums ir bijis ak_AssLock (laikam shine taisījis, bet īsti neatceros) sad.gif

kapēc tas ir bet citi nav? mistērija blink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu nez... man nav gājis, kad parasto VHE lietoju (kur odiņa pamācība) uz šī tā pati problēma sad.gif arī kad nokačāju mapes un ielieku cstrike vai vienalga kurā mapē, nav csā

vienīgais iz''nēmums ir bijis ak_AssLock (laikam shine taisījis, bet īsti neatceros) sad.gif

kapēc tas ir bet citi nav? mistērija blink.gif

tad tu kaut ko mega nepareizi dari.

varbūt tev ir vairākas cstrike kopijas uz kompja un tu liec ne tajā kuru lieto...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...