Jump to content
GIGN Forum

Mans 1. Cs Muuvijs! :d


novijas
 Share

Recommended Posts

Šīī ir man pirmaa cs finmina!!!! Nedaudz nocakareejos kameer sataisiiju!!!!

Filminu var nokacaat seit !!!!

Izmantoju : Fraps , Sony Vegas un Windows Movie Maker rogrammas!!!

Patiikamu skatiisanos

p.s Varbuut dziesma nav iisti piemeeota?? ja kas , tad sakat !! Vai atii iesakat kaadu normaalu repa gabalu , tikai pasakat kur var nokacaat , tikai ne DC++ !!!

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Šīī ir man pirmaa cs finmina!!!! Nedaudz nocakareejos kameer sataisiiju!!!!

Filminu var nokacaat seit !!!!

Izmantoju : Fraps , Sony Vegas un Windows Movie Maker rogrammas!!!

Patiikamu skatiisanos

p.s Varbuut dziesma nav iisti piemeeota?? ja kas , tad sakat !! Vai atii iesakat kaadu normaalu repa gabalu , tikai pasakat kur var nokacaat , tikai ne DC++ !!!

vnk. jasna ar muuviku. 1/10

Link to comment
Share on other sites

muziku vareeji kko smagaaku ielikt wink.gif

un tas ka pirmais muuvijs veel japie6aujas kas un kaa.. ka salikt untt.. bet fragi bija norm salikti neka citos muuvikos .. fragi arii nebija nekas ipa6.

ir ok ka ne kaa pirmais muuvijs evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

aim ruļit! klansiji fragi, muvik sam saboi krutoi! acenka - 10! 31.gif

u mina netu aim !!! no sposiba za ocenku!!!!!

muziku vareeji kko smagaaku ielikt 

un tas ka pirmais muuvijs veel japie6aujas kas un kaa.. ka salikt untt.. bet fragi bija norm salikti neka citos muuvikos .. fragi arii nebija nekas ipa6.

ir ok ka ne kaa pirmais muuvijs 

tadeel ka pirmais nebija tie fragi tik iipasi , jo es filmeeju un poh kaadu fragu liku filmnaa , bet naaakamreiz buus labaa!!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Man kautkaa baigaa aizdoma ka tu arii nezini shock1.gif .

Man kaut kā baismīgi domājas, ka tu arī nezini, ko nozīmē pieķēzīt diskusiju.

Jebkurš-ceļš, mana pārlūkprogramma arī nespēj ielādēt filmu.

Link to comment
Share on other sites

Tu gadiijumaa neesi 4iiteris? eusa_doh.gif Psc, pirmais frags vispaar bija nereaali labs (kur tu pat vinju nenoshaavi no saaniem slap.gif ) un veel viens - de_nukee, kad tu apmeeram izshaavi 20 lodes lai noshautu T no mugures.. Da nee 4aliit, turies, treneejies un varbuut arii izaugsi par normaalu speeleetaaju... 34.gif Aa un aizmirsu veel pateikt, ka serverus tu arii esi izveeleejies vienus no skilotaakiem.. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

El Moerto vispār jobnutijs esi ? (sorry ka lamājos) Bļe Aim = Nereāls daunis kas staigā apkārt un šauj visiem Hedos !! Ta ka nespamo kkādos topikos ja neko nevari ierakstīt sakarīgu (šis arī tāds nevajadzīgs spams) smiliez.de_2523.gif Edited by kaza4ok
Link to comment
Share on other sites

El Moerto vispār jobnutijs esi ? (sorry ka lamājos) Bļe Aim = Nereāls daunis kas staigā apkārt un šauj visiem Hedos !! Ta ka nespamo kkādos topikos ja neko nevari ierakstīt sakarīgu (šis arī tāds nevajadzīgs spams) smiliez.de_2523.gif

Galīgi garām, tas ka visu laik šauj galvā ir čīts aimbot, a vot aims ir skills, tas norāda uz to cik precīzi tu šauj.

P.S un izbeidz rakstīt bold'aa nevajag no Paina špikot.

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

El Moerto vispār jobnutijs esi ? (sorry ka lamājos) Bļe Aim = Nereāls daunis kas staigā apkārt un šauj visiem Hedos !! Ta ka nespamo kkādos topikos ja neko nevari ierakstīt sakarīgu (šis arī tāds nevajadzīgs spams) smiliez.de_2523.gif

AHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...