Jump to content
GIGN Forum

Cs Movie


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja godiigi, tad skatoties sho muviku man saceelaas, baigi sexiigs muviks, es jums teikshu smile.gif fragi, muzichka, kvalitaate - viss bumbaas! SaS^MAN, gaidu aatraak tavu nakosho muviku kas buus veidota ar video vegas, mozh vispaar beigshu skatoties smile.gif

P.S. man arii agraak bija taada chiitu proga ar kuru es skatiijos demkas, tur poxodu wh vareeja ar F9 uzlikt, bet tur bija vairaaki veidi un arii bija taa fiicha ar melnajaam debesiim smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ROFL, 2 minūšu garā mūvika 7 fragi biggrin.gif Tie laikam visā tavā mūžā savāktie fragi. smiliez.de_2125.gif ES nezinu, man nav ko teikt, es pilnīgi apstulbu skatoties to mūviku.

movie pro ierunājās...

pofig , lai vai kā puika centās - pajāt! galvenais ka viņš ir kaut ko darījis , nevis kā tu - nokončījis visus grieztus!!

Link to comment
Share on other sites

movie pro ierunājās...

pofig , lai vai kā puika centās - pajāt! galvenais ka viņš ir kaut ko darījis , nevis kā tu - nokončījis visus grieztus!!

Vēl pasaki ka tas bij foršs mūviks! Ko tu man vispār dirs virsū? Tas NAV normāls mūviks kur 2 min. laikā ir 7 fragi!

Link to comment
Share on other sites

Nu ja kas man aima nau smile.gif Un taas melnaas debesis dabuuju ar vienu progu no fps banana wink.gif 6itais mans pirmais muuvijs un tagad top ar Sony Vegas

EDIT:6itais fragi ir pa 1 dienu kad mainiijas karte uzfilmeeju smile.gif Nevis pa visu muuzhu smiliez.de_2428.gif

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

ja godiigi, tad skatoties sho muviku man saceelaas, baigi sexiigs muviks, es jums teikshu smile.gif fragi, muzichka, kvalitaate - viss bumbaas! SaS^MAN, gaidu aatraak tavu nakosho muviku kas buus veidota ar video vegas, mozh vispaar beigshu skatoties smile.gif

P.S. man arii agraak bija taada chiitu proga ar kuru es skatiijos demkas, tur poxodu wh vareeja ar F9 uzlikt, bet tur bija vairaaki veidi un arii bija taa fiicha ar melnajaam debesiim smile.gif

tnx laugh.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

taatad, pirmajaa reizee ne taa vien ir gaajis un kad es meegjinaaju kaut ko taadu tasiiti pirmaa reizi bija vienkaarshi graujosha biggrin.gif bet nu princiipa nav jau tik suudiigi kaa iskataas (neesi beediks!)

vieniigais ko tev varu ietiekt, kad tu veidosi naakamo filmunji palasi un papeeti ka var uzmesitarot kaut cik normaalu muviku ar sameera maz zinaashanaam SPIED TE, tas ir forums ar labaam lietaam kaa pareizaak veidot savu muviku un visaadas fii4as kas tev noderees taalaakaja filminju veidoshanas karjeraa wink.gif

edit : neaizmirsti regjistreeties forumaa wink.gif

Edited by eLL
Link to comment
Share on other sites

manuprāt ļoti oriģināls un aizraujošs mūvijs, patīkami arī tas ka interesantākais pataupīts beigām. Super. Laikam pie gign failiem jāieliek, šitādu mantu nedrīkst neievērot.

Big tnx macho thumbsup.gif Labi ka tew likaas ka normaals tongue.gif Pirmo reizi taisiiju CS muuviju laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Big tnx macho  thumbsup.gif Labi ka tew likaas ka normaals tongue.gif Pirmo reizi taisiiju CS muuviju  laugh.gif

smile.gif

vot nesaprotu es 1 lietu: nafig likt vnk drausmīgu (neskatījos, bet spriežu pēc atsauksmēm) mūviku ar aizbildināšanos "tas tik mans pirmais movījz, nākamreiz būs labāk". nu ja tu nevaru ielikt normālu tad neliec, vai arī pastrādā vēl ar to mūviju 2 nedēļas un tad liec. šoreiz arī lol, fragi kuri savākti pa 1 dienu..

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

smile.gif

vot nesaprotu es 1 lietu: nafig likt vnk drausmīgu (neskatījos, bet spriežu pēc atsauksmēm) mūviku ar aizbildināšanos "tas tik mans pirmais movījz, nākamreiz būs labāk". nu ja tu nevaru ielikt normālu tad neliec, vai arī pastrādā vēl ar to mūviju 2 nedēļas un tad liec. šoreiz arī lol, fragi kuri savākti pa 1 dienu..

Nau jau tik drausmiigs taa ka tu staasti 1d71.jpg Citiem veel sudiigaki pirmie muuviji !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...