Jump to content
GIGN Forum

De_abvs


amnezija
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne-e  biggrin.gif

tas vispār iespējams?

cik zinu dedicated server ir tikai 32 max players (pasaki ja ķļūdos)

kļudies biggrin.gif es esmu rubījis serverī 20 pret 20 bet moš tas nebija dedikated jo tas bija kaut kāds japāņu servaks biggrin.gif tie uberi jau viss ko sameiko biggrin.gifbiggrin.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

mape ar textuuraam tiktieshaam ir apdaliita... nu ja taa ir viena no pirmajaam map tad piedodams.. doma arii labi. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

protams! to kur neredz tur jau nevajag sky likt! wink.gif

es nez es uztaisīju tākā tu teici precīzi saliku debesis velkot uz augšu no malām un neliku tur kur tās nevar redzēt un apakšā arī neliku bet kad es viņu uzlieku komplitēt viņš man sakomplitē pus minūtē. un automātiski komplitē bez hlvis.exe mad.gifwacko.gif ?

P.S debesis ir vienkārši violent1.gifbiggrin.gif a ko nozīmē LEAK ? man komplitējot tur tāds parādījās un tu ar vienu reizi teici lai skatos ka nav LEAK ko tas nozīmē ?

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

tu nokompilēji bez VIS??? shock1.gif

tu laikam nesaproti kam VIS ir domāts....

karoče kompilē ar VIS un paskaties - redzēsi atšķirību!

Pievienoju uzskates materiālu biggrin.gif

EDIT:

tas tapēc ka VIS izslēdzot, RAD taisīs tikai direct lightning (bez ēnām etc.)

man taads jautaajums kad kompilee tam logam pa6am ir jaaaizveras vai vinju jaataisa ciet kad rakstiits ----- END hlrad -----

vnk kad es aizveru man visur vienaadi gai6 bet taalaak vinj6 neko nedara! =/

aa un man raksta 6itaadu fignju VHE

Command line: C:\Games\VALVEH~1\zhlt\hlvis.exe C:\Games\Valve\cstrike\maps\de_cns_mini

>> There was a problem compiling the map.

>> Check the file C:\Games\Valve\cstrike\maps\de_cns_mini.log for the cause.

bet kad ieeju log failaa vinj6 raksta topa6u!

Edited by -FiRe-
Link to comment
Share on other sites

Sky = nomaini, lai profesionaalaak (Map Properties!)

Textures = super sux, sadali, uzliec vairaakas, bus labi, tik meklee.

Viss paareejais = cool

6.8/10 congrats

Nu textuuras riktiigi smird, bet viss paareejais labs, vel vajag samazinaat paaris lietas, un stiklus pielabot.

Man 30fps pa karti apm

Link to comment
Share on other sites

screen1

screen2

velejos uzzinat no mapes autora vai taa ir jaabutt kaa screenos paradits

biggrin.gif esi vērīgs ja kas man tajā mapē ir ļoti ļoti daudz LEAK biggrin.gif tas viss pašalik tiek kompilēts un tas augšējais stikls. spēlējot jau tā pat viņu nevar redzēt izņemot ja uzliek gravity wink.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

vienu gan es nesaprotu:

kā var tik pavirši taisīt kartes? psc tev pašam patīk ka tur ir nevienādas sienas.

kaut kādai estētiskuma sajūtai tač ir jābūt? smiliez.de_2538.gif  jeb jau tik dolbi palikuši ka pohuy kaut ko samet un jūtas varoņi?

mape pašalik ir 30 % no 100% tākā saproti pats dry.gif

P.S labi ja jau jūs esat tik lieli pro tad pasakat kādas grafikas jūs apmierinātu. es laikam čista neredzu kura ir laba grafika un kura smird. ārējā tā čista smird bet par iekšu nu vienīgi ziemas dārza giesti ?

P.SSS ja kas es uzklausu tikai tās kritikas kuras man met vinchis vai kāds cits pro. pārējo botu kas domā ka ir pro man neinteresē mad.gif vo tāāā smile.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

I am pro. tongue.gif

un taga njem un sadali visas sienas daljaas un uztaisi vinjas

taadejaadi smukaak:

[--------------------]
|....................|
[--------------------]
|                    |
|                    |
|                    |
|                    |
|                    |
|                    |
[--------------------]

ir labaak nekaa prosta siena.

aizver nevajadziigos leakojoshos caurumus kartee, izvieto

gaismas, sprites, models, un uztaisi karti mazaak plakanu, bet tad VIS kompilee obligaati! kad buus uzlikta gaisma sliktaas textuuras ir gruutaak pamaniit! biggrin.gif

P.S. Kartee ir 0 grafikas, visi tie brushes ar sliktam texturam... vnk to tepikji noscalo texturu 2x mazaaku (1.0 uz 0.5 etc.) un saliec ta4u labas texturas. Bet brushworks ir labs rolleyes.gif

Ar grafiku tu domaaji sava darba izskatu, man liekas diivaini to saukt par grafiku. Pag kaa tie arhitekti visu shito sauc? laugh.gif

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

man ir jautājums visiesm jums nepatīk ārējās grafikas vai iekšējās vai visas grafikas kas ir ievietotas mapē ?

Noteikti,ka VISAS! Nu vismaz man! Var taksh nedaudz vairaak papuuleeties ar textuuraam? Un es pilniibaa piekriitu vincister. Respektiivi vai tieshaam visu ir tik gruuti uztaisiit nedaudz kaartiigaaku lai nav taads juuklis?? huh.gif Bet var redzeet, ka tevii ir kaut kaads mazinjsh potenciaals...

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

Citeeju "kuras textuuras jums tieshu nepatiik?" - Noteikti,ka VISAS! Nu vismaz man! Var taksh nedaudz vairaak papuuleeties ar textuuraam? Un es pilniibaa piekriitu vincister. Respektiivi vai tieshaam visu ir tik gruuti uztaisiit nedaudz kaartiigaaku lai nav taads juuklis?? huh.gif Bet var redzeet, ka tevii ir kaut kaads mazinjsh potenciaals...

Nu ja ka visas, jaadabuu labas textuuras un viss ir ok.

peec garlaiciibas skalas

Textuuru mekleeshana <CS:S mapping 60-stuuris

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...