Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Uzspied visual html editor, tur nodzes to "site logo" un tad raksti ko gribi

EDIT: Sgt.M1kWo, debils esi? ja kko nezinu tad nedi*s. Ja maak, tad ar ucoz var uztaisit tik pat labu web kaa e107!

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

nevar uztaisiit tik pat labu!jo tur pat tu neieliksi psychostats un amxbans,un citas hujnjas! smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Tu domaa, ja vins nezin kaa ucoz nomainiit logo, tad vins maces uzlikt psychostats? smile.gif un, Sgt.M1kWo, Aiztaisi muti.. pargudrais atradies..

Link to comment
Share on other sites

ta zinu ka ar to visual html editor var nomainīt bet tas baigais 4akars! es biju domājis vai var kkā savādāk un lai visām lapām uzreiz ir nevis katrai lapai atsevišķi jāliek sad.gif par e107 un php-fusion negribas uz kompja turēt jo es uzturu serveri un esmu dzirdējis ka ja uztur uz viena kompja gan serveri gan web serveris varot lagot sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Kalmar, savadak tur nevar! ja girbi e107 vai php, bet negribi turet uz kompja tad ej uz www.orgfree.com un tur nohostee

ta nesapratu

piemēram uztaisu saiti ar pamācību kāda tur ir ielikta un kā es pēctam varu to webu tajā www.orgfree.com nohostēt? es vsp šitādās web lietās esmu dumjš smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...