Jump to content
GIGN Forum

Izgliitiiba Rock's


eziic
 Share

Recommended Posts

Man domāt, ka IT speciālisti, tāpat, kā juristi Latvijā ir jau TIIIIK daudz samācījušies, ka pietiks, gan mums, gan vel pusei Lietuvas. wink.gif

Pats domāju bīdīties vai nu uz būvinženieri, kas plāno visus elektrības vadu šitus - tādi te Liepājā pietrūkst un tas būtu kruta, jo prom braukt negribu, vai arī - kas mani vairāk saista - gribētu tikt par to čalīti, kas bankā stāv pie durvīm un visiem, kas ienāk un neko nerubī pastāsta kur jāiet. Moš kāds zin, kur,kas un cik daudz jāmācās, lai varētu par to tikt? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

KR4 taa Studiju programma "AUTOMĀTIKA UN DATORTEHNIKA"

tas ir tas uz kurieni gribeetos tikt nu jau peec mazaak nekaa 6iem meeneshiem!

ideja sekojosha ir veeleeshanaas dabuut kkaadu papiiru ar kura paliidziibu nebuushu prosts mukjiits bez jebkaadas izgliitiibas

peec un protams paraleeli ir veeleshanas straadaat un ieguut papildus zinaashanas par audiosisteemaam liekas Latvijaa maz paarstaaveeta puse. kr4 ir jau ideja kaa to visu attiistiit tika cik esmu mekleejis nekur nevaru atrast kur LV vareetu pamaaciities par audiosisteemaam sad.gif

Ja kaadam ir kas zinaams par Audiosisteemu apguushanu LV plz pastaastiet vai nez kaadam kaads ar to njemaas sad.gif

Sor par gramatikas kljuudaam nupat pamodos smile.gif

+ par to dizaineri vai kaa tur droshi ali vari iet normaala teema utt !!! pikji ar normaalu pelniisi takaa GL

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

advancēts apsargs?

nēē, apsargs nē. Adminstrators laikam viņš tur skaitās or smthn. Dunno.

edit: karoche doma tāda, ka gribu darbu, kur jāstrādā ar cilvēkiem, jārunā, nevis jāsēž pie monitora un jāklabina plastmasu wink.gif

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

nēē, apsargs nē. Adminstrators laikam viņš tur skaitās or smthn. Dunno.

edit: karoche doma tāda, ka gribu darbu, kur jāstrādā ar cilvēkiem, jārunā, nevis jāsēž pie monitora un jāklabina plastmasu wink.gif

Nē, apsargs biggrin.gif

Karoče es neko vēl neesu izdomājis, bet nu es skatos, ka te lielākā daļa plāno būt baigie datoristi, bet nu nez, es nevēlētos visu savu dzīvi atsēdēt pie PC smile.gif

Tjipa bija doma darīt kaut ko ar tūrismu saistītu, bet tad daudz būs jābūt prom no mājām un tas man ar nepatīk smile.gif

Nu nez, moš par kaut kādu menedžeri or smth, bet nu laiks rādīs. Manā horoskopā bija rakstīts, ka šogad vasarā atradīšu savu dzīves aicinājumu smile.gif Pagaidām paļaujos uz to thumbsup.gif

-edit- Ordij, kad tu strādājot ar cilvēkiem sapratīsi, kāda lielākā daļa ir dauņi, tad tev tik pat ātri tāds darbs apniks. Tāpēc es nevēlos darbu ar cilvēkiem biggrin.gif

Kaut gan, no otras puses, kad es strādāju ar cilvēkiem, bija tā, ka man no viņiem kaut ko vajadzēja, nevis viņiem no manis. It kā loģiski varētu tā būt, ka ja cilvēkiem no tevis kaut ko vajag, nevis tev no viņiem, tad viņi ir biš laipnāki un nedirsīgāki un cenšas būt pat pieklājīgi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Domāju - iešu vismaz Oracle iemācīties - to tak es nezinu! Skuju - pasniedzējs - totāls idiots! Pirmās lekcijas līmenis.. hmm... viņš vispār nebija gatavojies lekcijai. Informatīvi pirmā leckcija sastādija tieši tik daudz un ne mazak un vairāk, kā šī pasniedzēja vārdu un uzvārdu. Varētu teikt, ka tas bija pēdējais piliens manai pacietībai un es pateicu čau LU!

Nezinu par oracle, to kursu neesmu ņēmis, bet nu tas jau skaidrs, ka LU nespiež uz prakstiskām zināšanām. Studējot universitātē tu iemācies mācīties un pie reizes vari arī apmēram saprast ko tu gribi darīt turpmāk.

Katrs jau dara kā vēlas, bet tiem, kas īsti nezin ko grib, manuprāt, labs variants ir iestāties augstskolā/universitātē par +- interesējošu tēmu un tad jau laika gaitā sapratīsi kas un kā. Pēc datorzinātņu bakalaura man liekas var iet mācīties gandrīz jebkuru citu maģistru. Vobšem, dabūšu es to papīru un tad arī izdomāšu ko gribu, patlaban negribās īpaši iespringt un baigi skarbi strādāt. Man vairāki draugi diezgan daudz strādā un viņiem tas ne pārāk iet pie sirds.

Link to comment
Share on other sites

Ir doma stāties LU, RSU vai VA politikas zinātnes/politoloģijas nodaļā.Par LU nav tās labākās atsauksmes, RSU, ja nemaldos, nav budžeta vietu, bet labākais variants, VA, atrodas Valmierā.Vēl ir idejas par NAA, LU ĢZZF, LU Filoloģijas fakultāti, bet tā kā vēl neesmu pārliecināts par savu izvēli (varbūt atskaitot to, ka noteikti nestudēšu IT jomā, RTU vai eksaktās jomās), jautājums paliek atklāts.

Link to comment
Share on other sites

He-he, es tirgošu KIRBY cool2.gif Diezvai, kāds zin, kas tas par aparātu ir, kr4 unreal labs putekļsūcējam līdzīgs verķis, ko cilvēki, kā traki pērk. Viens tāds maksā 2k Ls. Kr4 man PAZIŅA biggrin.gif tos tirgo un no tā vien ir labi biezs. nekādas augstākās izglītības nevajag cool2.gif

Hā, šķiet, ka zinu smile.gif. Sen, sen mums tādu mājās demonstrēja laugh.gif. Izskatījās jau gan, ka veic brīnumus laugh.gif. Bet loģiski, ka nepirkām, neesam jau miljonāri smile.gif.

Atvainojos par offtopic rolleyes.gif.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...