Jump to content
GIGN Forum

Jauns Portāls


ANtye
 Share

Recommended Posts

raprock, kz kartes, kuras ir pieejamas serveros nav grūtas (protams, ir iznēmumi), kz kartes ir domātas skriešanai uz laiku, viņas nedrīkst bū grūtas (protams, ir atkal iznēmumi). Vis grūtākie triki ir defult mapes de_, cs_ utt, jo karte nav nekad bijusi domāta kāda trika izpildīšanai ;] Piemēram, ka crazy jumps no lielas klints uz mazo klinti at de_nuke ;]

Iesaku trenēties defult kartēs un longjump kartēs, kz kartes ir domātas iešanu uz laiku, kad tev ir jau skillz ;] tas pats, kas braukt uz WCG ja neesi skilled komandā wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nja man jau ar tik palekat kz, tagad pat biezak lekaju neka prasti cs speleju smile.gif , vnk baigi aizrauj. LJ vispar tas azarts it ka jau nogurdinosi lec un lec pienemsim tos 239 units, bet kad parlec nu tad tiesam liels prieks gribas pilnigi nosvinet.Vienigi riebjas man tas prestrafe nu jau 3 dienu macos bet ar prestrafe pat nemaz ta isti 235 units nevaru parlekt, taa pat bez prestrafe, mierigi vnk nespeju iemacities vinu, bet nu gan jau vis ar laiku notiksies.. smile.gif

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Interesanti, bet es gribēju jautāt Antye vai jebkuram citam jumperim kurš zin atbildi, kādas pogas jums tur ir sabindotas? biggrin.gif Proti vai jūs varētu aizlekt 251 (nezinu kādu mērvienību likt...) ar def kontrolēm nu tipa tas, ko es mēģinu šeit pajautāt ir vai jūs lanā varētu tik pat tālu aizlekt bez sava konfiga?

Link to comment
Share on other sites

Joptvai, ja jumpingā lietotu kādus bindus vai scriptus, configus, kam tas jumpings interesētu? biggrin.gif ja var uzlikt gravity un priecāties ^^

Viss ir defults iznemot +jump, kurš ir nobindots uz mwheelup vai down, tas ir lai STRAFE pirkstinus neaiznemtu ar liekām darībām ;]

p.s Lai aizlektu 250 tev būtu jāpasēž ~7 mēneši (skatoties cik tu h sēdi pie pc)

viss ir defults! devil.gif

Edited by ANtye
Link to comment
Share on other sites

Īsumā viens džeks izdomāja šo modu. Kaut kādā veidā viņš pamanīja, ka atlaižot gaisā W un griezot peli, pimēram, pa labi + spiežot uz to pašu pusi D, var tālāk aizlekt un gaisā manevrēt ;] Domāju vis sākās ar bhopu, jo to atklāt ir vis ivnekāršāk wink.gif Parasti kāds kaut ko netīšām atklāj - jaunu tehniku. Nu tā no ~1.5 versijas cilvēki sāka meklēt HL dzinējā bagus. Bagi tika atrasti daudz ;]] Vislabākais piemērs - Uzlekt ar AWP uz nuke klints ;] demku iepstoju iepriekšējos postos.

Starpcitu visi tie dubleducki, ko pubos nemiīgi izmanto nāk no Mūsu Jumpinga ;] Bet tikai ~2% māk uztaisit pareizu "klusoducku" biggrin.gif, tas vis nāk no proffesionāla bhopa.

Edited by ANtye
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...