Jump to content
GIGN Forum

Ka Juus Sakat Cs?


husis666
 Share

Recommended Posts

pirmoreiz ar cs saskāros lanā, kad draugi (flashback & Glud!naTajs smile.gif ) aizvilka uz datorsalonu. kad uzinstalēju uz sava pc, tad kādus pirmos 3 mēn. kapāju ar botiem (nets bija, bet k-kā nepatika netā) nepatika, drošvien, tāpēc, ka ne1 novākt tad vēl nevarēju smile.gif tad uzaudzēju skilu, bliežot pa botiem, un gāju krušīt netā. dažreiz aizeju ar draugiem lanā uzmočīt pēc skolas @ tornado

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

botu laikus labi aceros nebija jagaida kamer visi viens otru noshauj vnk endround wub.gif es gribu atrast tos botus kas runa un lai nesaka ka tedu nau mans draugs stastija ja piemram ja tu parak labi spele vinji raksts 4ata i think you are cheating vai piemeram pasaki bot sucks vinji saka no bot are nice!gribu tadus dabuut

Link to comment
Share on other sites

tie ir tā saucamie PODbot. Ja dikti vajag, pameklē googlē.

Pats sāku LAN'ā spēlēt, vienā datorklubiņā. Tad, kad pašam bija normālāks kompis, tad spēlēju pret botiem, jo nets vēl nebija pieslēgts.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Pirmo reizi saskaaros ar CS pie drauga. Vinjam nesen bija nopirkts PC un vinjam bija CS 1.5 (laikam) Nu tad sanaaca taa, ka vienu reizi uzspeeleeju pret botiem (ar gravity 100) Un taa bija pirmaa reize. Un tad peec vairaakiem gadiem klasesbiedrs iemineejaas ka vareetu uzspeeleet. Nu tad vinjsh man sadabuuja CS 1.6 un saaku speeleet pret botiem. Pret botiem speeleeju kaadus divus meeneshus, jo vnk man nebija interneta. Bet kad piesleedza internetu, vinjsh man pastaastiija, kas man ir jaanoka4aa (patchi, cheating death utt.) Nu tad vienuvakaru viss bija un paspeeleeju internetaa. Man ljoti iepatikaas, bet tad par nelaimi, naakoshajaa dienaa pazuda internets uz nedeelju...

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad aizvēsturē ar klasesbiedriem gājām uz tuvējo datorzāli Half - Life močīt pa LAN. Tad uzradās CS un lielie puikas ierādīja, kas tas par zvēru. Tad kapājām to. Tas bija 1.1 tolaik. Vēlāk jau parādījās 1.3, ap to laiku pārstāju spēlēt. Vēlāk uz 1.5 atsāku kopā ar dažiem draugiem un ELIKā pa LANu tad plosījāmies. Pēc kāda laika jau tikām pie Interneta un tad rāvām to pašu 1.5 Vektrā. Un nu jau labi ilgi vispār CS man vairs nav. A 1.6 tā arī nekad īsti neesmu spēlējis.

Link to comment
Share on other sites

cs saaku speeeleet ar draugiem un citiem daunjiem lanaa interenta klubaaaa, tad paraadijaas man dators. smile.gif kapaaju ar botiem... tad piesleedzu netu, un tgd esmu uuber pro. 4.gif

Kaut kad aizvēsturē ar klasesbiedriem gājām uz tuvējo datorzāli Half - Life močīt pa LAN. Tad uzradās CS un lielie puikas ierādīja, kas tas par zvēru. Tad kapājām to. Tas bija 1.1 tolaik. Vēlāk jau parādījās 1.3, ap to laiku pārstāju spēlēt. Vēlāk uz 1.5 atsāku kopā ar dažiem draugiem un ELIKā pa LANu tad plosījāmies. Pēc kāda laika jau tikām pie Interneta un tad rāvām to pašu 1.5 Vektrā. Un nu jau labi ilgi vispār CS man vairs nav. A 1.6 tā arī nekad īsti neesmu spēlējis.

Taa vektra neatrodas kkur uz stabu ielas riigaa ???

Edited by jancis38
Link to comment
Share on other sites

Agrāk dzīvojos pa datorsaloniem un kapāju qveiku 2 un mu( smiliez.de_2125.gif )

cs man tā īpaši nepiesaistīja... ~2006.gada septembra beigās pieslēdza netu. Sāku kapāt cs. Oktrobra vidū sāku spēlēt gign... vislaik mapes beigās score 1:30... labākajā gadijumā. Atceros, kad xEq izmeta kkādu ūberfrāzi līdzīgu šai "Nafig tu vispār pērc ieročus ja tāpat nevienu nevari nošaut?" cool2.gif

Vel visi nejaušie TK ar HE biggrin.gif "Nemet He ja nemāki!" Vēlāk jau fragu K:D attiecība bija ~1:3, tad jau mapes beigās attiecība 1:1 un tālāk arī nespēlēju...

Kad vairs rokas nedrebēja, tad aizgāja "klanošanās" wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...