Jump to content
GIGN Forum

Mmorpg Speeljuks..


FreeLancer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu Meidnj tev jaspelee shitaa spele es tev avreshu atriebties par visu tavu nodariito gign smile.gif

Speel jau forsha - speleju viena iemesla deelj ir uztaisiits normlas latvieshu klans, normaali pacani varbuutvelaak pa dungeon varesim skraidit u tas ir pats labakais smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nuu.. ar 1,8Ghz, 512 RAMu un cik necik pieklaajiigu V-karti.. vinja tev ies tiiri ok smile.gif

protams, lai baudiitu visu pilno grafiku, bez nekaadaam iebremzeem, utt.. vaidzees bik jaudiigaaku aparaatu..

man viss iet gludi un smuki.. kaa arii es redzu mezhu, kameer paareejie skraida pa pljavu XD.gif

darbojos uz 3800+ , 1024 MB, x1800..

Link to comment
Share on other sites

Bleeee man ar register nekas pratiks nesanak!

Error!

Account ID is NOT valid

Please enter your password

Email addresses do NOT match

Please enter your billing address

Please enter your billing postal code

Please enter your billing city

Please enter your state/province

Your country is not valid

Nick name is already taken.

smiliez.de_2125.gifjhatka.gifmad.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gif

Link to comment
Share on other sites

nuu ideja tur ir taada, ka notiek visaadi konkursi, daudzkur jau tas skaidrots.. un principaa vinjiem nevajagot vietu NO KURAS njemt, bet gan teoreetiski varot ievaidzeeties vietu uz kuru nosuutiit..

mees piem. visi kas regojaamies, tur visaadu bullcrap'u sarakstijaam.. ja vaidzees, peec tam pamainiis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu nokačāju es ar.. Jau sestais levels ,bet nesaprotu kā attīstīt skillus, likt pointus utml..

.. Nepatīk man diezko..

Interfeiss tāds mazliet nesaprotams, gameplays arī.. kamera un tas ka jāspaida ar peli lai tu kautkur aizbīdītos, grafika ar tāda.. so so. Un vēl man liekas ka visi čarakteri izskatās pēc gejiskiem emo..

wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

neviens jau tev neliek vinju speeleet.. tikai piedaavaajam..

jaa logjiski, ka kautkur kautkas no kautkaa, vienmeer ir redzeets labaaks.. bet nu vai tieshaam sho var uzskatiit par slikti izstraadaatu speeli - shaubos..

+ tas ka tu nevari kautkur iebraukt, tikai liecina par tavaam "iebraukshanas speejaam" XD.gif

Link to comment
Share on other sites

neviens jau tev neliek vinju speeleet.. tikai piedaavaajam..

jaa logjiski, ka kautkur kautkas no kautkaa, vienmeer ir redzeets labaaks.. bet nu vai tieshaam sho var uzskatiit par slikti izstraadaatu speeli - shaubos..

+ tas ka tu nevari kautkur iebraukt, tikai liecina par tavaam "iebraukshanas speejaam" XD.gif

Es izsaku tikai savas domas, pieņem tās vai nē, man poh.

Link to comment
Share on other sites

Nu nokačāju es ar.. Jau sestais levels ,bet nesaprotu kā attīstīt skillus, likt pointus utml..

.. Nepatīk man diezko..

Interfeiss tāds mazliet nesaprotams, gameplays arī.. kamera un tas ka jāspaida ar peli lai tu kautkur aizbīdītos, grafika ar tāda.. so so. Un vēl man liekas ka visi čarakteri izskatās pēc gejiskiem emo..

wacko.gif

Vispār atbīdi savu 4uvaki maxmilāli prom no sevis ar rullīti, un tad ar peles labo pogu pagrozi kameru, kā tev vajag. Tad taču var uzlikt, lai viņš aiziet nez cik tālu, ja skats atļauj. Tas pat ir labāk nekā, ja tu turētu vislaik peli rādīdams, kur viņam iet, vai staigātu ar bultiņām.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...