Jump to content
GIGN Forum

Mmorpg Speeljuks..


FreeLancer
 Share

Recommended Posts

Nu būtība es jau varu jebkad sākot no 18:00, kad esmu mājās no šuces. Un tad kompis 99% ir manā rīcība, unv aru tikt spēlē, kad gribu. Nu un parasti, jau arī spēlēju rappelz tieši pēc skolas, kad nav tik traki lagi. Dažreiz tieku ātrāk, ap kādiem četriem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu būtība es jau varu jebkad sākot no 18:00, kad esmu mājās no šuces. Un tad kompis 99% ir manā rīcība, unv aru tikt spēlē, kad gribu. Nu un parasti, jau arī spēlēju rappelz tieši pēc skolas, kad nav tik traki lagi. Dažreiz tieku ātrāk, ap kādiem četriem.

Mums laiki galigi nesakriit es vakar piem. speleeju tajos pashos ciparos tikai tu am es pm biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

bencik sajauci smile.gif tu spēlē am, bet es pm, jo am-6:00, bet pm- 18:00.

red drill ir nosists, tagad kkā jādabū otra puse exp, taču kvestu nekādu nav, un prosta monstrus sist nav prieka. Myb es varu ar jums dungeonā? pats nekādi nevaru party sarunāt.

Link to comment
Share on other sites

bencik sajauci smile.gif tu spēlē am, bet es pm, jo am-6:00, bet pm- 18:00.

red drill ir nosists, tagad kkā jādabū otra puse exp, taču kvestu nekādu nav, un prosta monstrus sist nav prieka. Myb es varu ar jums dungeonā? pats nekādi nevaru party sarunāt.

Hmm meginaat jau var , s shonakt kapashu smile.gif

Un kads negrib nopirkt r3 def cube? cena aptuvenaa 220 kr smile.gif

Aaa un vel ja kaads var atlauties tirgoju 5 stamina saver, ja kadam interesee pm, par cenu vienosimies smile.gif (ne zemaak ka 500000r each) (vai arii 3 ls each)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Eu ! Man baigaa nerazha sanaaca - UO mani jailaa iemeta uz 12 dienaam, kaa rezultaataa man nebuus ko dariit. Vot i ienaaca praataa ar jums shito bullshitu paspeeleet. Juus mani savaaktu kaut kaadaa gjildee ? Pvp tur ir kaut cik normals - playeriem v mordu bit' var ? biggrin.gif Shovakar vakaraa noka4aashu un ieverteshu.

Link to comment
Share on other sites

PvP ir taa sou-sou.. tu principaa vari jebkuram, jebkuraa briidii iedot pa bieti.. bet no vinja normaalaa (ne-pvp) servaa, tu neko neizsitiisi..

Benaar tu esi dumsh.. SS maksaa 220-290k smile.gif

Bled un tev protams tas visai pasaulei jaaizstaasta? biggrin.gif

p.s. Pimpis 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Taaaa tur ir vairaki serveri ... kuraa iisti ir jaiet ? Viens chars uz visiem serveriem ? Talak ir kkadas 3 rases (mosh tikai izskati) kuri ir janjem lai speletu ar jums ?

Tev jāiet Yeti serverī, ja tu sāc savu charu yeti serverī, tad citos serveros tev šī chara nebūs, katrā serverī savs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...