Jump to content
GIGN Forum

Mmorpg Speeljuks..


FreeLancer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tureeshu pie varda , es lidz kadiem 6 riita maukshu, jo 3 naktii tikai no darba buushu, un tapat man miegs nenaaks vairaak biggrin.gif

hmmm ja biji on tad nemaniiju smile.gif ieeshu pachekot mby esi paraadiijies + laikam buushu visu nakti jo marketu atstaashu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Skraidоju pa spзli tagad vislaik viens sad.gif Sapratu to, ka ne horizona, ne katana vairs nav masn normвlu kvestu. Aizgвju uz Laksy, uzreiz jau 8 kvestus var pildоt. Tikai laikam esmu stulbs, nezinu, kв tikt вrв no pilsзtas biggrin.gif Visur юфgi, un kad paтemu palielinвt mapi, tad vispвr rвda, ka stвvu ыdeni.

Link to comment
Share on other sites

Limper.. vienmeer kad iejoineeju speelee uzrakstiju tev invite.. mees laikam dikti atshkiriigos laikos speeleejam smile.gif

Es parasti pa naktim speleju! jo pa dienu man memie lagi!

Un es speleju kadas 30 min un tad restart kompi! savadak es nevaru paspelet! man tas stulbais 256 ram visu iegazh jo procesors man velk vinju(celeron 2.2 Ghz)

Kr4 iejieshu spele un meginashu kadam uzraktit private

var, kads pateikt, ka es varu atdzivinat savu petu, man vinju nosita, bet es nez, ka vinju atdzivinat!?!?!

Edited by limperis
Link to comment
Share on other sites

Ej pie tā dzīvnieku speciālista un uzspied creature management.

thx jonass

Trafik atrodi teleportetaaju un mochii un Rakish Field, tur arii tavi kvesti turpinasies biggrin.gif

Runajot par to, kad sanaak vienam speleet, nu taa vins ir eesam veel tik lielas guild, un neesam visi tik atkarigi, kad katru dienu sezham 12 pie speles thumbsup.gif

Mader speeleeu sakot no 3 nakti un visu laiku tev rassktiiju Hi, bet tu neatbildeji, tad ap kadiem 4 riita tu vispaar pazudi un paliku viens biggrin.gif

to Limpers aizej noperc shodien veel 512 ram, vai arii par speeli vari aizmirst no 30 min tu tur neko nezidarisi, paprasi maminjai 20-30 ls noperc smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Daudzi no visbiezhaak sanjemtajiem jautaajumiem ir saistiiti ar dziivniekiem.. vinju formeeshanu, teimoshanu, ieguushanu utt.. tapeec domaaju, ka buutu laiks saakt veidot dazhaadas pamaaciibas, lai cilveeki vareetu to aatraak un vienkaarshaak saprast..

sheit buus mans pirmais "helps" smile.gif

-----------------------------------------------------------------------------

Creature obtaining, taming, forming..

Jums ir vajadziigi 8k, un aptuveni 10 min laika ! Kaa arii jaabuut speejiigam nogaazt 27+ lvl monstru !

user posted image

Dodamies pie jebkura merchanta.. vinja Buy Listee atrodam gribeetaa dziivnieka kartinju (shoreiz Pantera).. spiezham Put in the Cart.. un spiezham Decide..

user posted image

Tagad juusu Inventory'aa (ALT+I) ir paraadijusies Empty Pantera Card.. taa jums buus vajadziiga lai dziivnieku noteimotu..

Apsveicam juus esat speeris 1. soli, sava dziivnieka ieguushanaa !

Tagad jums vajag atrast attieciigo dziivnieku, kuru teimot..

Dodamies aarpus pilseetas mekleejumos..

user posted image

visi Basic Creature ir atrodami netaalu no Horizen.. panteeras mekleejumos dodamies uz W no Horizen.. un mekleejam jebkuru LYNX.. vinjas atrodas zonaas, kuras uzraadiju mapee (bildee)..

user posted image

Kad esam atradushi vajadziigo monstru.. uzliekam Target uz vinja (1 click), un izmantojam skillu - Creature Taming..

user posted image

Kad esam izpildijushi skillu CT.. monstrs jums uzbruks.. jums vinsh IR jaanosit.. un tad monstrs "ieliidiis" juusu kartinjaa..

Diemzheel shis Skills var arii Fail'oties.. un taadaa gadiijumaa jums ir jaasaak viss no saakuma (jaadodas pirkt kartinju, utt).. bet tas notiks apm. 20% gadijumu..

Paraak neuztraucamies, shiis kartinjas ir leetas, un vieniigais ko juus praktiski zaudeesiet ir laiks..

Apsveicam juus esat noteimojis savu dziivnieku !

Kad dziivnieks ir noteimots, dodamies atpakalj uz pilseetu !

user posted image

Jums tagad vajag doties pie Tamera (Horizen), vai Summonera (Katan).. shoreiz ejam pie Tamera.. spiezham runaaties ar vinju.. un izveelamies iespeeju - Creature Formation !

user posted image

To nospiezhot, jums atveersies Form logs..

daudzi ir jau suudzeejushies, ka logs ir aiznjemts, un dziivnieku nav iespeejams noformeet.. taadaa gadiijumaa, juus noklikshkjiniet uz jau tur esoshaa dziivnieka (shai gadijumaa manas panteras), un spiezhat pogu cancel..

user posted image

Un redzam, ka logs ir atbriivojies.. tagad laiks noformeet savu jauno zveerinju !

Veel viena iespeeja ir, apguut skilla Creature Control 2. liimeni.. tas jums atljaus reizee noformeet 2 zveerus !

user posted image

Tagad, savu tiko noteimotaa zveera kartinju, ievelkam 1. slotaa.. zem cipara 1. ! tad vajadzeetu paraadiities vinja aprakstam un bildiitei.. shajaa solii arii varam vinju ekipeet, bet tas jau ir cits staasts.. Kad dziivnieks ir redzams 1. logaa.. spiezham pogu Confirm !

Apsveicam juus esat noformeejis savu dziivnieku !

user posted image

Tagad ir atlicis tikai uzSummonot savu zveerinju.. atveram savu Creature logu (ALT+R), nospiezham uz sava zveera ikonas.. un izmantojam skillu - Summon Creature !

user posted image

Un jums blakus paraadas juusu gaidiitais dziivnieks !

Apsveicam, jums tagad ir dziivnieks.. (shai gadiijumaa Pantera)!

---------------------------------------------------------------------------------------------

Ja ir kaadi jautaajumi, droshi rakstiet - centiishos paliidzeet !

Ja ir veeleeshanaas uzzinaat, ko citu, saprast kautko jaunu, vai arii vienkaarshi iebraukt, kas notiek.. rakstat, izveidosim liidziigu pamaaciibu, par juus intreseejosho tematu..

GL & HF smile.gif

free-

Edited by bwah-lma0
Link to comment
Share on other sites

Hehe.. shodien satikaam vienu jautri zveerinju Dungeonaa..

lvl 40 MegaBoss - Offoria ! smile.gif

bijaam 7 purni partijaa.. ~37 lvl..

Tanks, 2 Healeri - Bufferi, 2 Dark Magiciani, Strideris un Figheris - labi DD..

itkaa perfekts paartijs.. DMG vienk lido.. Tanks notur visu aggro tikai uz sevis.. visiem ir labi Buffi, Healeri healo pa ~1400 ar Healing un 800 ar Rapid Healing.. kas noziimee ~4500 5 sekundees !

nebija nekaadu Add'u.. kaavaamies 7x1.. un vienalga nokritaam.. dalja nomira, dazhi tik aizmuka..

kopumaa neatnjeemaam vinjam pa 1/8 no HP (kursh manupraat vareeja tuvoties 7-ciparu skaitlim)..

paaris skreeni smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Kids.. don't try this at home XD.gif

Edited by bwah-lma0
Link to comment
Share on other sites

Trafik atrodi teleportetaaju un mochii un Rakish Field, tur arii tavi kvesti turpinasies biggrin.gif

Runajot par to, kad sanaak vienam speleet, nu taa vins ir eesam veel tik lielas guild, un neesam visi tik atkarigi, kad katru dienu sezham 12 pie speles thumbsup.gif

Mader speeleeu sakot no 3 nakti un visu laiku tev rassktiiju Hi, bet tu neatbildeji, tad ap kadiem 4 riita tu vispaar pazudi un paliku viens biggrin.gif

to Limpers aizej noperc shodien veel 512 ram, vai arii par speeli vari aizmirst no 30 min tu tur neko nezidarisi, paprasi maminjai 20-30 ls noperc smile.gif

Bencik man mates plate loti veca! es nevaru pielikt klat!

Un ja gribu ram klat vecais ram jamet misene un jauns japerk a jauns preksh manas mates plates maksa ~46 lati! un man mutere nemaz naudu nedos!

Par tiem 46 latiem man teica veikala! laigan man pasham neticas!

man jau ideja ir pikt bet tad jajiet pec skolas strada bet ara ir parak stulbs laiks!

Edited by limperis
Link to comment
Share on other sites

Free laba pamaciiba biggrin.gif Bet cik atceros man viss guild sakidroja un radija tapat nesanaca to smirdigo panteru dabuut biggrin.gif

Pedeja laikaa maz laika spleleet laikam visi tagad jau taadi kruti palikushi thumbsup.gif

to Limperis good luck after each 30 min restarts biggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Oookei.. braucaam visu nakti cauri Transcendaalajiem (vai nu kaaturvinjussauc) vienaadojumiem.. paraleeli tirgojoties Rappelz'aa..

izdomaajaam no riita iepaziities ar DMR1 visaa pilniibaa..

skraidijaam, priecaajaamies, atradaam shaadu "dziivniecinju"..

pat joka peec paproveej uzsist XD.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Don't try this at home biggrin.gif

kautgan iereecaam, ka vareetu buut norm konkurss.. piem katram neliela naudas balvinja, kursh iemet te skreenu, ar dmg kaadu vinjam uzsitis wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...