Jump to content
GIGN Forum

Mmorpg Speeljuks..


FreeLancer
 Share

Recommended Posts

Hmm.. kkad nesen nonaacaam pie sleedziena ka viss zb.. nav ko speeleet.. jaameklee kautkas jauns..

arii iipashi negribeejaas nekaadu p2p speeli, jo macinsh uz sitiena nav tas biezaakais..

tapeec braukaajaam pa MMORPG.com, testeejaam visaadas mulkjiibas.. un beigaas nonaacaam pie shii:

Rappelz: Siege for glory! no izstraadaataaju komandas Gpotato!

speele principaa ir tipisks MMORPG.. - izveido savu "charu", trenneejies, pildi questus, iesaisties gjildees, vaac - apgreido ekipeejumu, utt..

shis projekts atbilst visaam muusdienu online speelju prasiibaam - pieklaajiiga grafika, pieklaajiigs engine (bez gljukiem,lagiem,utt), pieklaajiigs speeleetaaju skaits, utt..

Nekas paaraak spiidoshh jau tur nav, bet domaaju - tiiri labs laika kaveeklis.. shai speelei saliidzinaajumaa ar dazhaadiem citiem populaariem projektiem ir vairaaki plusi:

*speele ir pilniibaa par briivu, juus varat lejuplaadeet speeles klientu no izstraadaataaju saita..

*atshkjiriibaa no citaam f2p speeleem, jums nav jaaspeelee kaiminju zhenjas serverii.. viss notiek orgjinaalajos, speeles izstraadaataaju serveros..

*ir pilns speeles supports.. Ljoti, un es atkaartoju - Ljoti jaudiigs forums, kur var atrast praktiski jebkaadu infu par speeles detaljaam.. izstraadaataaji aktiivi darbojas, biezhi notiek jaunievedumi, speele tiek labi uzraudziita..

Orgjinaalais webs vieniigi nebij paaraak bagaats ar skriinshotiem, tapeec es bik paskraidiju, un uztaisiju kaadu savu smile.gif : Skreeniez

taatad visi droshi ejam uz - http://rappelz.gpotato.com/ , regjistreejamies, lejuplaadeejam speeles klientu.. un iesaistamies Rappelz speeles pasaulee..

GL & HF !

free-

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pats tur esu tik jauninjais vel.. bet nu kautko jau esam iebraukushi smile.gif

rams 256? ehh shvaki.. kgan Maders speelee uz so-so kompja, ar 512 RAMU laikam.. un vinjam piereguleejot optiones nebremzeejot/nelagojot vispaar.. taakaa myb var pameegjinaat, bet nu pabeediigi jau izklausas..

kgan.. to var ar piedot iesp. 2006. gada speele tomeer.. cik no taadaam var normuz 256 rama speeleet..

Rusty, nu speele kaa speele.. personiigi man likaas, ka shonakt, vai driizaak tas bija shoriit, nositu kautko lielu.. neesu ieguldijis paaraakdaudz laika pashlaik.. vel smile.gif

Carreras principaa jau var izfunktiereet kautko.. piem DC kautvai.. muusu barinjaa ar, es vieniigais kaa lunis vilku no saita ar 100kB/s.. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bij skaistaa ideja veidot Latvieshu komjunitiju tur.. cik nu esu tur nospeeleejis, esmu saticis 2 latvieshu speeleetaajus..

un protams radaas doma kautkaa apvienoties, un visus nokrushiit..

kad centaamies izveidot gjildi "Latvia", izraadijaas, ka taada jau pastaav, bet kaadu laicinju bljaustoties, neizdevaas sakontakteet nearvienu..

taapeec izveidojaam gjildi "Latvians".. ja esat tikushi nost no Trainees Island, tad droshi rakstiet, uznjemsim smile.gif

taapat arii, nekautreejamies PM'ot chariem LaChristie, Molder vai MemoRaBle, centiisimies paliidzeet.. ja ne fiziski vai materiaali, tad vismaz informatiivi smile.gif!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...