Jump to content
GIGN Forum

Mmorpg Speeljuks..


FreeLancer
 Share

Recommended Posts

endij malacis smile.gif

+mums ar free mazu paliidziibu 1,5 h bija 14 lvl smile.gif

+kr4 klanaa tiksi ja pazinjosi man kad esi iekshaa esmu MemoRable private zinju vari nosuutiit rakstot "memorable yooo 4uvak njem mani klanaa smile.gif

+ jonass he he lachristie ir free un bwah-lma0 met Mader kas esmu ES ir MemoRable tas taa tiiri infai smile.gif + muus abus var redzeet free aha bwah-lma0 pievienotajos skriinos pie gaidot Lost Relics of Arid Moonlight vestibiilaa XD.gif.gif nu taadas taas lietinjas

+par PC nokaarshanos jaa ir suudiigi man ar ta ir gadiijies neko dariit rest PC padari kko citu un aizies + man deelj lagiem dazhreiz naakas restarteet PC takaa nesatraucies smile.gif viss bumbaas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ew es gribetu tikt klana! man ir tada iespeja? Man ir 9 lvl pa 1 dienu.! 1 pilseta nesmu neko stiprs!!! un ja vareshu tikt klana pectam es gribetu ar jums kopbildi uztaisit!

P.S. Kr4 gribas guild, varbut kads trade man kaut ko iedot, kopbilde, viss,... A vel ludzu neejiet uz citu pilsetu jo es gribu ar jums kopbildi uztaisit jo es uz 2 pilsetu nevaru tikt un jums uz manu..(varbut, isti nezinu)...un cik katram LvL.... un vel var kadu mazu pamacibu vai ko kas ir kas jo es taja game esmu tads 76.gifsmiliez.de_2428.gif Help!

Ok???

Endij es jau tevi redzeeju shodien online paspeju tik pielikt pie draugiem, bet tu pazudi wink.gif

Domaju klanaa tisi bez problemaam smile.gif

Aa hollow life labaak arii nesaac baigi addicted speeliite thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

a mani varetu panjemt klana? smile.gif

man 14 lvl! esmu taja otraja karte jau!

man tik viena problema es nevaru radities pilseta! ja es esu piseta man sakas super lagi!

Daaa visiem taa ir smile.gif

Pasaki tikai savu nick, respektiivi meklee tadus cilvekus kaa LaChristie,MemoRable vai sliktakajaa gadiijuma Benario.

Starpcitu vakar satikts cilveks, jaa jaa tas pats no gign un panemts klanaa smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

hmm.. es padomasshu ar savu mazo, siko, galvinu!!!

kr4 es speleshu tagad kadas 3h, moz mani kads var atrast ((EndijsDzerkalis))

- es nemaku privat raksttiit

- gandris neka nezinu

+ sshodien pie manim atnaks traff un visu izskaidros!

Kr4 meklejoiet mani ((EndijsDzerkalis)) es jus!!!! group.gifgathering.gif

Edit: Wtf... ka var jus atrast?

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

spele man niks ir limperis

kr4 es tagat meginashu iejiet! speleshu kadas 2-3 stundas! taka gaudu jus! smile.gif

es nemaku uzrakstit privati!

Un es pagaidam nevaru izmantot spele help jo man no sakuma ir jatiek ara no pilsetas

helpa ganjau ir rakstits ka var privati uzrakstit!

EDIT: Nesanak man iejiet! servers pilns laikam! visu laiku Discoonnect!

A cita serveri varu iejiet, bet tad man ir jataisa jauns chars sad.gif

Edited by limperis
Link to comment
Share on other sites

Vienas problēmas ar šo spēli :/ Tagad ieeju spēlē, ieraxtu login un pw, uzspiežu login, bet nekas nenotiek. Pilnīgi nekas un tā var gaidīt mūžību.

Ew Traff es ari meginaju man tas pats!! shis gadijums notika ap 8:00-9:00 Wtf!!111...

P.S. man ari klasi nevar izveleties nu bet !! biggrin.gif ((spele da Best)) wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Vienas problēmas ar šo spēli :/ Tagad ieeju spēlē, ieraxtu login un pw, uzspiežu login, bet nekas nenotiek. Pilnīgi nekas un tā var gaidīt mūžību.

ap 7. 00 man ar tā bija ap 13 00 arī bija bet kādas 10 reizes meģināju un aizgāja smile.gif

Link to comment
Share on other sites

NEW PROBLEM biggrin.gif Tagad vel trakāka. Kjip palaižu spēli(ar kādu otro reizi) viss iet, līdz sāk paradīties rappelz uzraksts, tas zobens, laikam l burts pat lāga nepaspēj tur takā iedurties un paliek melns ekrāns un viss. naiss smile.gif Vienas vienīgas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

draugi miiljie.. paskatieties luudzu vai viss ir pareizi sainstaleets..

vai juusu datora draiveri, dX un viss cits softs ir apdeitots un straadaa pareizi..

gan man, gan memo, gan citiem viss straadaa bez jebkaadaam probleemaam..

lab probleemas ir bet nu nejau tik advanceetas kaa jums nez draiverus savus nemaz neesmu aizticis kaa iedeva no microlink taa arii speeleeju !!!

vieniigais kas man un lielai daljai no jums ir lagi pilseetaa bet lai ar to ciiniitos izmantoju pogu restart PC biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Es ari spleju Yeti!

Tur jauns serveris ir paradijies tik aizmirsu ka vinju sauc!

to pagaidaam neaiztiec smile.gif

Karoch Limperis2 ja? Kad esi online pamegini atrast shiatadus cilveku ka LaChristie,Memorable vai Benario, atsuuti kaut kaadu private msg un panemsim klanaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...