Jump to content
GIGN Forum

Beefu Par Adminu!


112
 Share

Recommended Posts

Brālīši - lieta tāda, ka ir viens super džeks te un vinam vajag admin rightus serverī (vinš to vel nezin - pārsteigums viņam - ziniet).

Vai būs te kāds admins, kas viņu varētu ieteikt?

Bēfijam noteikti vajag tiesības cancel vote map un pateikt ar ziliem burtiem!

Vel Bīfijam, mūsu tautas vadonim, noderētu spējas forumā postus moderēt, jo viņš ir tik skaists!

GO GO BīFIJ!!!

Link to comment
Share on other sites

Paga... tu mani par geju vai dauni sauc?

un tikai tapec, ka man bija sex ar tavu teti? sad.gif

Beefy

XD.gif

pff..redz kas viskas jauns par tevi beef atklajas:) Lol nezinaju, ka tu pieder pie duha bara smile.gif

Who da fuck is MMX !?

lal, no Jerrico puses gan ir surais drauds smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Smags gadījums.

Labākaja gadījma redzēju pliku Beefy(neņem ļauna biifi) , vai arī naturāls gejs aka daunis.

šitas ir tik nenormāli astronomisks daunis, ka es attiecīgi astronomisku banu viņam uzliku. Lai gan tu šito vairs nelasīsi - tāpat, novēlu tev nosprāgt pēc iespējas ātrāk, sūds tāds.

Link to comment
Share on other sites

tas sharingana koments bija ņemts no viņa warna pēdējā iemesla, ko uzlika viņam jerrico (visticamāk, ka pilnīgā bezsakarā, jo tādam daunim kā mmx nekas cits kā diršana sejā un ar sūdainu mietu nepārtraukta sišana pa visām ķermeņa daļām nav domāts)

p.s.

runājot par diršanu - man jau 9002 posti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Labākaja gadījma redzēju pliku Beefy(neņem ļauna biifi) , vai arī naturāls gejs aka daunis.

nu blood! izlasiiju 10 reizes, taapat nesapratu, ko dzheks ir domaajis.

vieniigais, ko sapratu, ka vinjsh uzskata, ka visi geji ir daunji un otraadaak (jo it kaa "a.k.a." tulkojumaa noziimee "zinaams arii kaa"), kam gan laikam sanaaks nepiekrist - esmu sastapis gan gejus, gan daunjus, bet ne geju-dauni. btw, daunisms ir slimiiba, bet homoseksuaalisms nav (Latvijaa gan daudzi uzskata, ka ir).

vispaar viss, ko veeleejos pateikt - izsakies, luudzu, skaidraak, noformulee savu "dziljo" domu, un tad jau redzees, kaa tev var paliidzeet

Link to comment
Share on other sites

XD.gif

pff..redz kas viskas jauns par tevi beef atklajas:) Lol nezinaju, ka tu pieder pie duha bara smile.gif

Who da fuck is MMX !?

lal, no Jerrico puses gan ir surais drauds smile.gif

a es ta tur pričom? tikai taapēc, ka esmu tavu tēvu izdrāzis? evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu! labais topiks panesas... nebiju gaidijis, ka MMX noraus banu delj ta, ka kaads nezinams manis fans mani te slave (kursh gan tas varetu but)! Lai nu ka - ludzu nonemiet banu MMXam. Atceros, ka ari neko ljaunu nedomajot iedirsu foruma par admina tiesibam un dabuju ienaidnieku rayjusu un jutos loti bedigi!

Wolfbalde - paldies! Tagad varesu rakstit pieteikumu uz adminu un tevi liksu references! Tev bus kaut kas jaiedirs tur, savadak man kirdik! biggrin.gif

Beefy

p.s. betway pokera sodien padirsu 20Ls... maukas.. rit padirsisu vel 20Ls... es esmu atkariigs... sad.gif(((

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...