Jump to content
GIGN Forum

Lnt


samuray
 Share

Recommended Posts

heh, ownz wink.gif tagad pat tantes zinaas kas ir gign.lv

p.s. atvainojos par bezteemu, bet vai kaads man luudzu nevareetu paliidzeet? man, verot valjaa jebkuru raidiijumu tieshi tvnet'aa, ir bilde, bet skanjas nav. citur taadu probleemu neesmu izjutis, bet tieshi tur kaut kas nav riktiigi. varbuut kaads zina kas par lietu? tas tik taa, ja nu kaadam ir gadiijies. upset.gif

Link to comment
Share on other sites

pa zemi smile.gif

buutu vini tuvaak papeetijushi sadalju "gign bodiite" vareetu ali pieshuut to, ka vinsh ir narkomaans, kas netikai pelna iztiku tirgojot shnaucamo tabaku, bet jau ir izpaardevis 1/2 maaju ar dazaadaam lietaam smile.gif

nja, bet lieta tachu veel nav izbeigta... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

lol tur sakumaa radija manu dzimto pusi un ari isavu veco labo vidneni redzeju. rolleyes.gif

Jaa, bet dzeki piedura "nee nee mes jau nee mees jau nelietojam". Lol un tas treshais saka izklasit visas savas extreemaas sajutas."jaa ja aesmu pamegjinis rikti koz deguna aja forshas sajutas" <- tas jau po , ka vecie pec tam majas nospardis vinju sturii.

Ali Tev ir kirdik kravaa somas un tinies uz Leishiem tur viss man liekas ir legals.

Da lol tie komentari arii bija labi. Panjemti tika itadi ziedinji. Vajadzeja uzreiz mest iekshaa Rayus komentaru tie vardi par pishanos XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Da es nezinu vai ^Ali^ pasēdēs tikai 30 dienas blink.gif Man šķiet būs bargāk kāds 100proči sods un vēl sēdēt

P.S Atvainojos ^Ali^ bet vai tev pietiek smadzeņu lai pārdotu šņaucamo tabaku saitā???

P.S.S Agrāk bij topiks vai gign bija pats populārākais serveru bāzē?Tagad laikam visi zinās biggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

P.S Atvainojos ^Ali^ bet vai tev pietiek smadzeņu lai pārdotu šņaucamo tabaku saitā???

Atvainojos vai tev pasham pietiek smadzenes ???

kursh tad to zinaja, ka vispar tada lieta ir aizliegta !?? Es piemeram nezinaju. un lielaka dalja droshi, ka ar ne. Un Tu protams mega mozgazawwwrrrzz visu zini un zinaji.

Link to comment
Share on other sites

ko nu āksties. Pie tam, pat ja tas tiešām taisītu sūdus un mēs to topiku dzēstu, tāpat vēl googles kešs paliek.

Nu skaties... Te atceros gadijumu ar balozu dedzinatajiem. Gandriz to sniega lapu aizklapeja, kur tas links bija iemests. Piedevam - nevis links uz pasu video, bet vienk links un kads bija tam linkam nonemis nost beigas un piekluvis visai direktorijai un uzgajis to baloza dedzinasanu un veciem TAADI sudi sanaca. Jaskatas, ka ali pasam sudi nesanak! Labak lai dzeks atsauc savu piedavajumu, uzraksta, ka neatblasta narkotikas un publiski atvainojas taja pasa topika. Es tev saku - menti un leto sensaciju mednieki ir totali dorni.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Jā, laikam tiešām paklausīšu ieteikumam un laidīšos pa sapelnīto naudu uz Austriju pasnovot un iepirkt šņaucamo tabaku smile.gif

p.s Man nepatīk narkotikas.

p.s.s Extazy tu esi daunis, bet ne tāds maziņš a, liels, liels Daunis ar lielo D!

Link to comment
Share on other sites

Beefy tev ir taisniba, ja zinatu taadu seju sheit gign kaa Dead..., tad vinjam ir cieshi sakari ar varas iestadeem, kas ker hakerus, narko tirgotajus, un ticat vai nee ja vins iedomatos pazvaniit un pastastiit to pareizajiem cilvekiem(vins pat zin kur Ali dzivo), nebuutu labi sad.gif

Es vnk juus bridinu, jo zinu, kad shitie dzeki tirgotaji tiek nemti, tikai to nerada un nezinjo, un Latvijas likumdoshana mainaas, nav vairs kaa pirms 3 gadiem, kad vareja miiksto likt visam virsu...

p.s. Varat uztvert sho visu kaa joku,man vienalga vnk staastu to kaa ir.

p.p.s. Dead.... uztaisam prikolu? 4.gif (es zinu ka tu to vari)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...