Jump to content
GIGN Forum

Par Savu Niku! :d


ExTaZy
 Share

Recommended Posts

Nu es gan parasti, kad rašoju un ieraugu kādu pretinieku, panikā bļauju un apkrītu augšpēdus ar visu krēslu, bet nu tas tā.

Par maniem nikiem - Joker (YOOOOOOOO, nu tad, kad es viņu lietoju man bija kādi 11-12 gadi smile.gif ), tad nāca R.I.P. (kādi 12-13 gadi) un cs aprindās, kopš to spēlēju onlainā, esmu atpazīstams kā flashback (niks kā tāds no kāda 13-14 gadu vecuma).

Patiesībā viņš neko nenozīmē, tāpat kā visi iepriekšējie, vienkārši domāšanas brīdi man viņi likās pievilcīgi, tagadējais izklausās manām ausīm pieņemams vēl tagad + esmu jau pie viņa pieradis un man ir pohuj, ka viņš nozīmē kaut ko, kas varbūt nesaistās tik ļoti ar mani. A laikam to vārdu flashback kā tādu no GTA3 apguvu, tur bija FLASHBACK FM ar kautkādiem oldschool gabaliem biggrin.gif

Tagad gan jau radušās dažādas variācijas par niku, kā, piemēram, Zibsnis, Zibsnis Atpakaļ, dažādi flushbacki, fleshbanki, blushfucki, flackbashi utt... Anyway, par to, kā manu niku raksta serveros dažādi spēlētāji, varētu A4 lappusi pierakstīt. Piemēram, viens no pēdējā laika interesantākajiem variantiem varētu būt flehbec wink.gif

Ko.. a taa dziesma? Kur teetuks atnak majas, a tur tusins un meitene vinam dod glaazi -"she said - have a drink". Vins izdzer glaazi - viss sak palikt jociigs un... FLAASHBAAACK!!!

Beefy wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

manu praat ,

kaut kas no viss sliktākais , ļaunākais..

btw: bencik > benčiks 1d71.jpg

Aaa aizmirsu pateikt, ja to saka man nepazistami cilveki, par kuriem man ir pofig, var arii teikt Benčik, man tas pie kaajas, tas tikai parada , kad mani nezin 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

A no kurienes tas allworth, radies? smile.gif

Eh, tas vēl no tīņa gadiem, kad sākās visa šitā p0k3 plato bikšu staigāšana utt. Bija brīdis, kad biju nolēmis mainīt sev niku, bet nevarēju izdomāt, kādu likt. Sāku skatīties visur apkārt, neko jēdzīgu neredzēju, pa TV gāja Snoopa Dogga klips dziesmai Beautiful, tur tad viņam arī ir krekls, kuram uz muguras ir rakstīts "allworth". To tad arī paķēru un palūdzu ownam pieregot. Tas bija vēl laikos, kad varēja lapā reģistrēties. smile.gif

Tagad jau man tas niks liekas gana stulbs, bet nu ja jau CSā iegājies, tad lai arī paliek...

P.S. Tas nav vissliktākais. A nu ka vārdnīcu rokā un iztulkot.

Link to comment
Share on other sites

pats pirmais niks bija strikes - k-kas orgjinals ne? XD.gif

tad kadu dienu aizgaju uz fanu pirkt maku. nopirku maku un uz taa tadiem smukiem grafitii brtiem bija raxtiits rusty. velak to pashu pamaniju extriim sporta kanala - rusty ir ari serfing firma. nu tad iegajus www.rusty.com pastiities, kas labs tur atrodiaas + ar redboot paliidzibu no shii saita pic. tapa ari mans sings pie reizes.

Link to comment
Share on other sites

Eh, tas vēl no tīņa gadiem, kad sākās visa šitā p0k3 plato bikšu staigāšana utt. Bija brīdis, kad biju nolēmis mainīt sev niku, bet nevarēju izdomāt, kādu likt. Sāku skatīties visur apkārt, neko jēdzīgu neredzēju, pa TV gāja Snoopa Dogga klips dziesmai Beautiful, tur tad viņam arī ir krekls, kuram uz muguras ir rakstīts "allworth". To tad arī paķēru un palūdzu ownam pieregot. Tas bija vēl laikos, kad varēja lapā reģistrēties. smile.gif

Tagad jau man tas niks liekas gana stulbs, bet nu ja jau CSā iegājies, tad lai arī paliek...

P.S. Tas nav vissliktākais. A nu ka vārdnīcu rokā un iztulkot.

Karoche vardnica saka taa - visu cienošs biggrin.gif

Karoche tu visus cieni, un nick isteniba nepavisam nav stulbs, vismaz originals un labi skan, un galvenais, kad visu cienošs niks laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Karoche vardnica saka taa - visu cienošs biggrin.gif

Karoche tu visus cieni, un nick isteniba nepavisam nav stulbs, vismaz originals un labi skan, un galvenais, kad visu cienošs niks laugh.gif

Tieshi ta - allworth vispar krutakais niks cever! Tev tagad visiem jauzsauc alins par to! smile.gif

Ehh... buutu jauki, ja kads iepostetu to forsho flashbacka dziesminu!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Karoche vardnica saka taa - visu cienošs biggrin.gif

Karoche tu visus cieni, un nick isteniba nepavisam nav stulbs, vismaz originals un labi skan, un galvenais, kad visu cienošs niks laugh.gif

kāds cienošs, worth tak ir vērtība, alvis ir visvērtīgais.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu ok. Kaut kas jau te jāieraksta.

Pirmo reizi, kad sāku spēlēt CS ( es domāju onlainā, nevis tos 2 mēnešus ar 1.6 botiem ) man bija L33T's niks - 'pwnisher || mike'. Skaists, ne ?

Tad mazliet vēlāk, kad sāku ņemties pa Kopidejas serveri sāku spēlēt ar niku 'Ghost'. Regojoties gignā gan bija problēma, jo kāds šo bezšaubām orģinālo niku bija jau aizņemis, so nācās reģistrēt 'Ghost`' ( cool2.gif , lol ). Pēc apmēram 3, maybe 4 mēnešus ilga spēlēšanas ar to nolēmu nomainīt uz 'minority' ( tikai vel tagad nesaprotu kāda velna pēc ieliku lielo 'O' ).

Anyway, šis niks man ir tikai gignā, jo iespējas nomainīt viņu tāpat nav. CS:S ( protams ārzemju serveros, jo latvijā jēdzīgu tāpat nav ) spēlēju ar - 'regular carebear !' .

Un Lineage 2 kapāju ar 'Aven' vai 'aven'.

that's it.

btw - <TEKSTS IZŅEMTS>

vel par L2 - Vienu brīdi gribēju nospert 203202 niku, spēlēšanai iekš L2, bet ja kāds to no GIGN komūna uzzinātu būtu diezgan patizli, so atmetu to domu.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

btw - laigan flashback's nemitīgi mēģina apgalvot, ka esmu izvēlējies niku minority, tamdēļ, ka esmu homīts, lol, tam nav nekāda sakara ar to. 31.gif

Tātad, tavam nikam nav nekāda sakara, ka tu esi gejs? Tā interesanti pateici, pat liek šaubīties par tavu novirzi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tātad, tavam nikam nav nekāda sakara, ka tu esi gejs? Tā interesanti pateici, pat liek šaubīties par tavu novirzi smile.gif

dēļ tādiem lohiem kā tu un vel te daudziem, kuri mīl piepisties vārdiem atļaušos pārfrāzēt to teikumu. evilmad.gif

aj, vnk izņemšu. Tipa tāpat nevarēja saprast, ko es domāju, ne ?

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

dēļ tādiem lohiem kā tu un vel te daudziem, kuri mīl piepisties vārdiem atļaušos pārfrāzēt to teikumu. evilmad.gif

aj, vnk izņemšu. Tipa tāpat nevarēja saprast, ko es domāju, ne ?

gathering.gif ok, viss kārtībā, tagad zināšu, ka tam, ka tu esi gejs, nav nekāda sakara ar tevis izvēlēto niku wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ehh... buutu jauki, ja kads iepostetu to forsho flashbacka dziesminu!

Jā, būtu gan smile.gif Man kompī stāv tikai Kelis - flashback un The Chemical Brothers - flashback smile.gif Bet, manuprāt, tā ko tu domā ir kāda cita, kuru es nezinu sad.gif

P.S. minOrity XD.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

pagajusajaa tukstosgadee qveika laikos radaas mans pirmais niks GOLFY_SIMPSON. Tipo vards un uzvards. Abi no multeneem smile.gif - golfy bija no taa disneja tizlaa suna goofy, tikai nezinaaju kaa pareizi raksta, simson no simpsoniem. Taa svitrina tika pielikta tapeec ka saakot speleet cs nemaaceeju salikt divus vardus kopaa rolleyes.gif. Kad saku speelet gign, "impson" dala tika likvideeta un radaas golfy_s...

Link to comment
Share on other sites

CheZy ( pats pirmais niks)

RyDel! ( bija apmeeram 4 meen )

DreeSoWe ( jau ir kaadu pusotru gadu )

savu niku izdomaaju skatoties kaut kaadu veljas mazgaashanas lapinju vai kaut ko saistiibaa ar dreebeem.. biggrin.gif tur bija vaards dresowe un es izdomaaju pielikt veel vienu e lai sanaak dreesowe smile.gif man ir bijushi veel niki, tikai es vinjus neatceros.. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...