Jump to content
GIGN Forum

[pamācība] - Kā Uzlikt Psychostats V3.0.x


Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest priedzza

kura mape ir tas pl

un tu veel doma kapec tev neiet? laugh.giflaugh.gif vins atrodas mape psychostats3.0.3b

izlasi pamacibu un izdari visu kaa tur teikts laugh.gif un tad prasi kapec neiet zaban.gif

Edited by priedzza
Link to comment
Share on other sites

Guest priedzza

status tev pasham jaatjauno ejot uz psychostats3.0.3b mapes un tur palaizhot stats.pl laugh.gif nu tachu sekojiet pamacibai vieniga lieta kas man nebija ka vajadzeja bija taa ka ieksh stats.cfg rindina dbname = psychostats bija japarmaina uz dbname = psychostats3 un tad save un atver vala stats.pl tad vins tur kompailojo tos logus un viss iet laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest priedzza
njaa !.. ro4 nevar nekadies uzlikt taa lai vinsh refreshojas pats ??

es jau teicu ar Sheduled tasks vins ir atrodams ieksh control panel laugh.gif ja jau vecajai versijai vareja tad jau shitai ari var laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Viens jautājums .... pašam negribās skatīties un testēt - vnk varbūt kāds ir saskāries ....

Karoc man serveris 24h jau griežās 3 mēnesi un negribētos status mest pa nullēm - respektīvi jaunu db, tādēļ vai ps3 nem pretī ps2 db .......

Nu ja neviens nav saskāries - tad ķeršos pats klāt pie neliela test - tik laika vispār nava ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...