Jump to content
GIGN Forum

[pamācība] - Kā Uzlikt Psychostats V3.0.x


Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Solis 1

NEKO nemainam tikai pierakstam mysql datus

Username:

Password:

Pie porta neko nerakstam - atstājam tukšu!

Spiežam Test Connection un tad Continue > >

emm... kad es insatlēju un spiežu to test connection, tad man parada šādi:

Your version of MYSQL v4.0.24 is too low.

MYSQL v4.1.11 or higher is required.

Ko lai daru, lai man paņem pretī šo mysql? jo netaisos visu appserv pārinstalēt.. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Nezu vai kads izlasī, bet man jautājums par theme!! Man ir them esmu viņu uzlicis pa virsu defultajam, bet ka pieņemsim nevis uzlik pa virsu defultajam, bet pievienot, jo tur var uzlikt ka var izveleties theme, bet man ir tikai 1- defultais??? blink.gifblink.gif

Ceru uzatsaucibu!!

Edited by spreslijs
Link to comment
Share on other sites

psc man viss apstajas pie tas vietas kur prasa DB name un pass .. es vidsas pamacibas esmu izdarijis ka veig un vienmer visas pamacibas apstajos pie name unpss saka ka nepareiz, shini gadujama tas pats....Man ir Appserv 2.5.5. php fusion.... a man cits nemaz nestrada x( moz kads zin kape cits nestrada bet 2.5.5 strada.. citiem piem. 2.5.7 es uzlieku e107 un viss pakaras... 2.5.5 uzlieku e107 pakaras..ka uzlieku 2.5.7 php pakars...KR4 lai ko daritu pakaras bet pie 2.5.5+php fusion neka, beet uz ta es neka normala nevaru uztaisit ..... Mans crapigais web... upset.gifupset.gifupset.gifupset.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gif

EDIT : Nettii ludzu pasaki skype niku varbut kop kaut kas izdotos 31.gif

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Netti ka vienmer izceljas ar savam pamacibam zel ka tu vel neesi izdomajis pamacibu ka tik pie vieglas naudas un vel kadu veidu lai atvieglutu visiem dzivi pa punktiem 18.gif

Link to comment
Share on other sites

man neraada nevienu speeleetaaju!!! sad.gif speelee ap 10 bet nevienu neuzraada, pat mani...

kas vareetu buut par vainu???

man ari un es tad kad eju stats.pl sledzu uzrada ka jaiet start/cmd jaraksts ppm es to izdaru atveras meginu velreiz caur stats.pl un tas pac ludzu kads palidzat.

Link to comment
Share on other sites

paarliec activepearl un tas tur neraadiisies!!! Bet par statiem veel nezinu buus jaapaarliek pilniigi viss!!!

AIZGAAJA nebiju ierakstiijis pareizu paroli tas viss...

Edited by kkas
Link to comment
Share on other sites

sveiki, man kaut ko nesanaak ieinstaleet to ps3 =[[[ visu dariiju peec pamaaciibas, bet vinjsh man izmeta index.php kaut kaadu un vqairs taalaak neko nedara vnk staav augshaa liels uzraksts psychostats insttallation, ko tas noziimee???? =[[[

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...