Jump to content
GIGN Forum

[pamācība] - Kā Uzlikt Psychostats V3.0.x


Recommended Posts

Guest priedzza

es uzliku jaunako pstats....psychostats3.0.4b un tagad kad palaizhu stats.pl rada

FATAL] Called from PS::Feeder::file(169)->PS::Feeder::file(240)->PS::Feeder(132)->PS::DB(455)->PS::DB(512) >>>
> Error executing DB query:
> DELETE FROM ps_state_plrs WHERE `id`='1'
> Table '.\psychostats3\ps_state_plrs' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed
> --end of error--
[FATAL] Called from PS::Feeder::file(169)->PS::Feeder::file(240)->PS::Feeder(150)->PS::DB(171)->PS::DB(512) >>>
> Error executing DB query:
> OPTIMIZE TABLE `ps_state`, `ps_state_plrs`
> Lost connection to MySQL server during query
> --end of error--
[FATAL] Called from PS::DB(479)->PS::DB(433)->PS::DB(512) >>>
> Error executing DB query:
> SELECT MAX(id) FROM ps_errlog 
> MySQL server has gone away
> --end of error--
[FATAL] Called from main(273)->PS::Feeder::file(35)->PS::Feeder(160)->PS::DB(350)->PS::DB(512) >>>
> Error executing DB query:
> SELECT * FROM ps_state WHERE logsource='D:\\Serveris\\cstrike\\logs'
> Can't find file: 'ps_state' (errno: 2)
> --end of error--

kadas idejas ir? it kaa kaut kas ar mysql nau kartiba, bet iisti nezinu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest priedzza
a kas ir noticis piem ar /rank ?

ko tu domaji tieshi? cik zinu prostie ranki ar psycho stats kopa neder jo pstats aprekina visu savadak, driizuma ( nu labi netik driiz) buus pieejams Psycho Reader piem. tu ierakstiisi /rank vins paraadiis tavu ranku kads tev ir ieksh pstatiem naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

dry.gif Nju man taada problema,kad palaizhi stats.pl ->

[FATAL]* Called from main<152>->PS:: DB::mysql<22> >>>

Error Connecting to database using dsn "DBI :mysql:datbase=psyhostats3;host=localhost;port="":

Client does not support authenticatiom protocol requested by server; consider upgrading MySQL client

MAn MySQL vajadziigs update?! Un ja nav gruuti vareet plz iedot liunk kur var dabuut,to MySQL,ja taa ir iistaa probleema,bet es tikai minu! smiliez.de_2477.gif

aa un vispaar uz WAMP shito vara?!

Edited by kiksu
Link to comment
Share on other sites

Guest priedzza

Kaadu paroli?!! un user es esmu pareizi noraadiijsi to 99% zinu!  31.gif

ups sajaucu postus ar citiem, vienkaarshi vini parak daudz. wacko.gif

kas attiecas uz to mysql tev ir parak vecs, upgreido uz jaunaku wink.gif

p.s rieksts nepietiek ka tu uztaisi jaunu topiku + tu veel sheit spamo XD.gif prosta seko soli pa solim lil_netii pamaciibai, jeb pameegini vecaaku versiju pstatiem 3, jo man ari ar sho ir probleemas 4.gif gaidu kad izlaidiis jaunaku versiju naughty.gif

p.p.s ejiet uz http://psychostats.com forumu tur jums atbildes vismaz 100 % un ar pareizu atbildi new_silly.gif

Edited by priedzza
Link to comment
Share on other sites

es laikam atradu kur vaina tik nezinu kaa izlabot!!!! skat atteelu!!!! to paraada ka palaizu stats.pl!!!!

ee tev jaaieinstalee tie DBI un DBD-mysql. Tevpat ir rakstiits, kad jaaiet Start->Run->jaaieraksta ppm->ja nekljuudos tad install DBI un pectam veel install DBD-mysql!!! Bet es to visu manliekas izdariiju kkur citur instalaacijas gaitaa,bet tagad neieshu chakareet galvu jums,ceru,ka pareizi pateicu,ja nepareizi,tad luudzu labojiet!! wink.gifsmiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

ko tu domaji tieshi? cik zinu prostie ranki ar psycho stats kopa neder jo pstats aprekina visu savadak, driizuma ( nu labi netik driiz) buus pieejams Psycho Reader piem. tu ierakstiisi /rank vins paraadiis tavu ranku kads tev ir ieksh pstatiem naughty.gif

ar veco psychostats vareja caur /rank lasit ranku bet tagad nevar!

Link to comment
Share on other sites

ee tev jaaieinstalee tie DBI un DBD-mysql. Tevpat ir rakstiits, kad jaaiet Start->Run->jaaieraksta ppm->ja nekljuudos tad install DBI un pectam veel install DBD-mysql!!! Bet es to visu manliekas izdariiju kkur citur instalaacijas gaitaa,bet tagad neieshu chakareet galvu jums,ceru,ka pareizi pateicu,ja nepareizi,tad luudzu labojiet!! wink.gifsmiliez.de_2469.gif

nu es darīju ka tu liki iegāju run ieraksīju un erors

Perl Command Line Interpreter has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

cipa ta... bet daudz kas vel bija rakstīts....

Link to comment
Share on other sites

nu es darīju ka tu liki iegāju run ieraksīju un erors

Perl Command Line Interpreter has encountered a problem and needs to close.  We are sorry for the inconvenience.

cipa ta... bet daudz kas vel bija rakstīts....

Nja tas slikti,ka taa,man liekas,ka es kkur citur ierasktiiju,ka wnk pildiiju pec pamacibas un kkur man piedaavaaja rakstiit un automaatiski priekshaa jau bija ppm>,bet nju nevaru atcereeties tagad!! :@ Nja un neviens cits laikam te vairs nelasa,kas vareetu paliidzeet un tieshaam iznaat!! sad.gifwacko.gif

Edited by kiksu
Link to comment
Share on other sites

Man radas jautaajums kad palaizhu stats.pl tagad raada shitaadu error->

[FATAL] Called from main(152)->PS:biggrin.gifB(89)->PS:biggrin.gifB::mysql(22) >>>

> Error connecting to database using dsn "DBI:mysql:database=psyhostats3;host=localhost;port=":

> Unknown database 'psyhostats3'

PS buutu pateiciigs,ja kaads vareet pateikt ko es atkal netaa esmu izdariijis,zinu,esmu jums jau apnicis,bet neko dariit taadsnu es esmu!! biggrin.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...