Jump to content
GIGN Forum

Uzmaniibu


reigans3
 Share

Recommended Posts

ES plāno aizliegt vardarbīgās datorspēles

Rakstu sagatavoja: RealArt @ 2007-01-25 12:45:18

Vēl raksti par: ES | datorspēles |

Vācijas valdība un Eiropas komisija vēlas ierobežot vardarbīgo datorspēļu izplatību, kas it kā sējot agresiju jaunajā paaudzē.

Vardabīgo datorspēļu aizlieguma iniciatore ir tieši Vācija, kas vēl nesen kļuva par Eiropas Savienības prezidējošo valsti. Atbalstu iespējamajam aizliegumam izrādījusi arī Eiropas komisija, kas vēlas visās 27 dalībvalstīs panākt vienotu programmatūras aizliegumu politiku.

"Saikne starp aizvien biežākajām pusaudžu vardarbības izpausmēm un agresīvo datorspēļu izplatību ir nenoliedzama." - ES tieslietu ministru tikšanās reizē Drēzdenē aizlieguma piekritēju pusē iestājās arī Franko Fratīnī - ES tieslietu komisārs.

Vācijas ieinteresētību datorspēļu aizliegumu likumprojektā ir viegli izskaidrot. Aizvadītā gada beigās šajā valstī notika traģēdija, kas tiešā veidā saistīta ar datorspēlēm un to negatīvo ietekmi uz jaunu cilveku psihi. 18 gadus vecs jaunietis kādā vācijas augstskolā sarīkoja slaktiņu - ievainoja 37 cilvēkus un pēdīgi nošāvās pats. Īsi pēc traģiskā notikuma mēdijos parādījās informācija, ka apšaudes izraisītājs Sebastians Boze lielāko daļu sava brīvā laika pavadīja spēlējot "Counter Strike".

Tieši fenomenāli populārais "Counter Strike" ir visļaunāko datorspēļu saraksta galvgalī. Jau zināms, ka starp aizliedzamajām spēlēm ierindota arī "Star-Trek" sērija, "The Lord of the Rings The Battle for Middle-earth" otrā daļa, "Scarface: The World Is Yours" un citas

Edited by reigans3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nē nu tas ir pilnīgi stulbi ka Counter-Strike ir visvardarbīgākās spēle!Ir jampampiņi kuri doma kā CS'a varoņi "ka vara ar nazi nogriezt džeku" un būs L*H*!!!!Dēļ viņiem aizliegs spēlēt spēles CS! F**K

Edited by eXt
Link to comment
Share on other sites

par to 18 gadīgo dzheku kas nošāvies--> newienmēr šādos gadījumos vainīgas datorspēles. Patiesībā vairāk kā pusē vainīgi ir vienaudži, kas atstumj vai kaukā citādi ietekmē.

nu ok pieņems likumu ka newar spēlēt un wiss. a ko viņi tālāk izdarīs??? un nedomāju ka CS ir tā vardarbīgākā spēle.

Link to comment
Share on other sites

nu, piemēram, Vācijā draud reāls cietumasods par vardarbīgo spēļu spēlēšanu. un tādas lietas var nokontrolēt...

Daunisms. Kaut kāds cs ar arhaisku grafiku ir bīstamāks par teiksim Postal 2, kur tu vari iet ar lāpstu dauzīt galvas nost mierīgajiem iedzīvotājiem un kad atnāk policiste tev pūderēt smadzenes, mierīgi iečurā viņai mutē tā lai aizrijas smile.gif Un tādu jau toč nenokontrolēsi, ja tas netiek darīts internetā.

Citēšu ento reizi Kristiānu Vilsonu, Nintendo Viceprezidentu: ?Computer games don?t affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we?d all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive music.?

Link to comment
Share on other sites

nevar vinji aizliegt internets ir loti plash un veikali ir pietiekami nejau visus iznicinas spelju deelj smiliez.de_2428.gif

par to vardarbiibu kura spele tada nava ? braucamajas tikai un ko tad spelet NFS ka viens klasesbiedrs bus jau adas patsmitreizes izgajis gan nfs:u gan:nfsu2 par most wanted nezinu bet ari ir izgajis wacko.gif

katra zinja vinji to nepanaks

Link to comment
Share on other sites

manupraat, kaa speele var izraisiit agresiju?

Nu pienemsim, ka kaads ieks CS nodurs kaadu ar nazi! Kapec lai vins to atkartotu dziivee?

Un otrs, ja nu si vardarbiiba ir redzeeta nevis speelee, bet kaaadaa filmaaa???

Kapec vaino datorspeles? Es domaju , ja ta ir taisniiba, tad tikpat labi agresiju var izraisiit filmas! (arri multenes) Piem pokemoni biggrin.gif

Citēšu ento reizi Kristiānu Vilsonu, Nintendo Viceprezidentu: ?Computer games don?t affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we?d all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive music.?

biggrin.gifbiggrin.gif labs teksts

piekriitu augsa jau minetajam... nejau Cs ir vainiigs bet vienaudzi kuri to dzeku atstumj pazemo wai nez wel kaa wacko.gif un mb wins atriebas biggrin.gif

Taisniiba

SWAT leks pa logiem iekshaa, liidiis pa skurstenjiem un gaaziis durvis...

vnk reeciigi laugh.gif

PS.

Quote nestraadaaja... sad.gifstfu.gif

Edited by r1lexY
Link to comment
Share on other sites

Juus prasat kaa vinji kontrolee ? smile.gif

Vinji to dara un dara loti veiksmigi, lai seergu iznidetu vajag saakt no pashiem pamatiem, taatad augsti attistitas valstis tu nokachaat neko nevari, visu japerk, un tas kas tiek pirkts caur netu valstij ir redzams,Sveice valsts redz ko tu kachaa un cik daudz, un ja paraak vnk 1 dienu pieklauve pie tavaam nama durviim smile.gif

Shajas valstis vnk tiks ierobezhot sho spelju tirgoshana, un tie kas nokachaas bus 5 % no to cilveku skaita, kas grib speleet shis speels, parejie 95% nedabuus vnk...

Pilnigi vinji nevar aizliegt, tapat speles cs, tapat spelees postal 2, bet tie bus tikai 5%, no kuriem veel kadu procentu panems pie dziesmas par to kad nokachaaja. Un beigas paliek pavisam mazs skaits shis speles lietotaju thumbsup.gif

Un ta sakot no pasham sakneem tiek ierobezhoti cilveki...

p.s. Taa notiek tikai augsti attistitas valstis, un nesakat, kad tas nav reali, esmu dzivojis gan Norvegija gan Sveice un pats redzeju acim neticamo, kad cilveks ar drebosham rokaam sledz revconnect...

Link to comment
Share on other sites

paņems viņi pie dziesmas bērnus jaunākus par 18. par cik man jau tas laiks sen garām uz mani tas neattiecas.

vot tikai vai izdevēji nesāks strjomīt un izlaist pa vienai M+ spēlei gadā. tad būtu pizģec - visi spēlētu kaut kādas tizlas platformenes (Super Mario) :/

Link to comment
Share on other sites

Nav jau lieta tajā ka vinju vienaudzi atstumj vai apsaukā vai vēla kutko. Tiem kuri ar nazhiem un strokiem iet uz skolu un mochī vienaudzhus vienjārši ar smadzenēm kaukas nav kārībā. Latvija skolās arī daudzko atstumj vienaudži un uz skolu ar pistolēm ubn automātiem neviens nestaigaā. Un salīdzinājumā ar F.E.A.R. kur kājas rokas un galvas lido nost asinju pilns un Postal'u CS pat ļoti humāna spēle.

Link to comment
Share on other sites

ja aizliegs cs, varees izdot citu speeli TTCS- Teletubiju Counter-Strike, kuraaa piisktinot virsuu citiem teletuubijiem ar puķu hmmm... pistoleem, tikai citaa vaardaa, tev vinji ir jaapaeedini , un liidz vinji tiek paeedinaat- 100 tad vinji aizmieg..... smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...