Jump to content
GIGN Forum

Top 3 Games!


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pamaz laika sanāk man ar tām spēlītēm virtuālajām nodarboties, bet nu spriezhot pēc šortkatiem uz desktopa varētu būt tā -

skype shahs/dambrete

cs 1.6

wows

BF1942

gta2 un gta sa

vaarkrafts nr3 - saldeetais tronis..

No piemineetajaam sheit - awww atceros dungeon siege 2 - superiigs geims bija smile.gif tikko iznaakushu speeleeju, baigi kruta, patiik veljoprojaam.

Vareetu jau speelet arii tagad to, taapat arii nfs - porshe ir forshi, tikai nav laika instaleet un kur nu veel izspeeleeties cik gribeetos smile.gif

Ak jā - nfsmw arī uz desktopa mētājas, kad ir laika padzenāju bik ar bembi vai mustangu pa ielām smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja mēs runājam par spēlēm kopumā, tad neko neteikšu, jo neesmu nekāds te geimeris.

Bet ja par tām, kuras man nācies spēlēt tad Lineage 2, laikam vien paņems pirmo vietu, daudzu iemeslu dēļ. Un tad tālāk es pat nez. Nav laika spēlēt citas spēles, ja spēlēju L2.

Piebildes - CS man besī. amneey tu esi emo. Man ļoti patiktu BF, ja kāds man iemācītu viņu spēlēt. MU? wtf, newbs ? Un psc, spēle, kas tiešām izspārdīs dirsu imo visu spēļu priekšā būs tas, ko macho ielika te vienreiz - Portal. (ja viņa jau nav iznākusi XD.gif ).

LOL, ORDINARY PALDIES KA ATGĀDINĀJI. Skaipa spēles arī owno. naughty.gif Uzlaižam kaut kad 2v2. smile.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

GTA: Vice City, man patiik briiviiba, dragaashana ar mochiem, mieriigo iedziivotaaju atshaushana utt...

NHL 2k7, pedeejaa laikaa taa pabiezhaak sanaak uzraut, forsha speeliite!

Vampire: The Masquerade - Bloodlines, shito geimu esmu uzinstaleejis, bet nav sanaacis taa iisti laiks uzspeleet, saakumaa tur vienam nabadzinjam nosuucu bikuciit asintinjas un izskatiijaas tiiri ok! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu nu vechi, kur palikushi visi iistie geimeri, kuri speelee kaartiigus shuuterus, kur kaadam pretiigam, izkropljotam un sapuvusham mutantam jaaizshkjaida peleekaas shuuninjas no pakausha?!?! Es skatos ka visi speelee tikai kkaaddus rpg, mmorpg, sporta speeliites, kkaadus gta un protams veco labo cs, kursh man ir nobesijis liidz riebumam. Juus man liekat likt justies mazliet atstumtam, jo es skatos ka nevienam te nepatiik kkaadi half laifi, preji, caal of cuthublablabla, duumi, duke nukemi, kveiki n citi kakshi. weep.gif

Link to comment
Share on other sites

taa kaa man kompis nav tas, kursh atljautu pilniibaa izbaudiit shuuterus, tad man topaa tie neparaadiisies smile.gif kaut gan, ja kompis buutu labs noteikti kaads ierindotos top3

1. Gothic 2

2. Age of empires 2 : the conquerors (multipleijerii tikai taa)

3. Command & conquer generals : zero hour (dazhreiz multipleijerii ar draugiem)

oblivion peedeejo dalju(palaizhu un tikai balts ekraans paraadaas, tik kkaadu 1 tumshu eenu redzu speelee, vairaak kompis nespeej uzziimeet biggrin.gif )

un gothic 3 gribeetos, bet nevelk tongue.gif

p.s. cs man jau kaadu laiku no topa izkritis ... lai gan speeleeju jau ik pa laikam smile.gif

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

1) wow (bet vairs nespeleju, bet iespaids ir labs peec originaalaa)

2) cs (ir speelets ljoti sen un tagat atkasu spelet, bet bish saak apnikt ,bet taa ir ok)

3) Richard Burns Rallye (labākā rallija simulācija , kas jebkad izlaista, ja ir stuure un saprotat k-ko no stenogrammas tad labaakas rallija speles nav wink.gif )

un tad aiziet nhl and ozer gejms

Link to comment
Share on other sites

Eu nu vechi, kur palikushi visi iistie geimeri, kuri speelee kaartiigus shuuterus, kur kaadam pretiigam, izkropljotam un sapuvusham mutantam jaaizshkjaida peleekaas shuuninjas no pakausha?!?! Es skatos ka visi speelee tikai kkaaddus rpg, mmorpg, sporta speeliites, kkaadus gta un protams veco labo cs, kursh man ir nobesijis liidz riebumam. Juus man liekat likt justies mazliet atstumtam, jo es skatos ka nevienam te nepatiik kkaadi half laifi, preji, caal of cuthublablabla, duumi, duke nukemi, kveiki n citi kakshi. weep.gif

tu pats prasi, lai tev mmorp iesaka smile.gif

Un pats vakar pa nakti ieinstalēju gta-sa - galvenā aizraušanās tagad ir dabūt kautkur armijas reaktīvo lideni un laist uz to vegasas tuksnesi - pārlido pāri armijas bāzei @ restriced area un iehavo 5 zvaigznes. Uuuuun tad sāc cīņu ar bāzes lielgabaliem un citiem armijas lidotājiem, kas lido tevi medīt smile.gif

Mans rekords bija laikam 12 lidenes nogāztas līdz kamēr mani nopownoja smile.gif Vai iepisos klintīs tēlojot uberpro un vairoties no raķetēm taisot " velšanos mucā " biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

tu pats prasi, lai tev mmorp iesaka smile.gif

Oh cmon, gribaas nedaudz kko taadu arii paspeeleet, bet taa lielaakoties es speeleeju fiiirst persoon shuuuterz. Un vispaar kapeec tev to vajadzeeja piemineet. Tu noteikti centies likt man izskatiies slikti citu cilveeku priekshaa. sad.gif

P.S. Gta: Sa ir diezgan jautra speeliite, it iipashi kad tu tiec pie reaktiivaas likjenes, un tad tev dzenaas pakalj citas reaktiivaas.

P.S.S Tiem kam shvakaaki kompiishi, iesaku novilk Halo. Tiiri neslikt geims, tikai uz beigaam var apnikt, jo tur jaaiet pa kkaadu mistisku torni un apmeeram stundu jaashauj monstri. naughty.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Eu nu vechi, kur palikushi visi iistie geimeri, kuri speelee kaartiigus shuuterus, kur kaadam pretiigam, izkropljotam un sapuvusham mutantam jaaizshkjaida peleekaas shuuninjas no pakausha?!?! Es skatos ka visi speelee tikai kkaaddus rpg, mmorpg, sporta speeliites, kkaadus gta un protams veco labo cs, kursh man ir nobesijis liidz riebumam. Juus man liekat likt justies mazliet atstumtam, jo es skatos ka nevienam te nepatiik kkaadi half laifi, preji, caal of cuthublablabla, duumi, duke nukemi, kveiki n citi kakshi. weep.gif

Es varu ieteikt kadu asiņainu...

DooM 3

Call of Doty(vai ka tur bija)(nav isti asinaini bet smiekligi daži skati ir)

Quake 1-4(1 un 2 neiesaku tongue.gif )

O ka es aizmirsu DooM 2(nja bet nu grafons SOFTWARE augstakais)

smiliez.de_2125.gif

smiliez.de_2538.gif Vairak nezinu sorry>....

Link to comment
Share on other sites

Man sis tops diezgan biezhi mainaas bet sobriid:

1. Age of empires III

2. Star Wars Knights of the old republic (abas)

3. Freedom fighters (deel patriotiskajiem tekstiem un sizheata) smile.gif

Kaadaa ceturaa vieta vareetu buut BrockenSword, Sherlock Holmes u.t.t (kuraas ir logika)

Link to comment
Share on other sites

Es varu ieteikt kadu asiņainu...

DooM 3

Call of Doty(vai ka tur bija)(nav isti asinaini bet smiekligi daži skati ir)

Quake 1-4(1 un 2 neiesaku tongue.gif )

O ka es aizmirsu DooM 2(nja bet nu grafons SOFTWARE augstakais)

smiliez.de_2125.gif

smiliez.de_2538.gif Vairak nezinu sorry>....

Nee nu veciit. Kapeec tu man ieskai kko? Neatceros ka buutu prasijis. Ok varbuut tu vienkarshi dariji to no labas sirds, bet naakamreiz pacenties palasiit, ka es taas visas speeles nosaucu iznjemot CoD, kuru taapat es zinu. Liels fuj fuj tev. Naakamreiz paarlasi un padomaa divreiz pirms pousto. eusa_naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Nee nu veciit. Kapeec tu man ieskai kko? Neatceros ka buutu prasijis. Ok varbuut tu vienkarshi dariji to no labas sirds, bet naakamreiz pacenties palasiit, ka es taas visas speeles nosaucu iznjemot CoD, kuru taapat es zinu. Liels fuj fuj tev. Naakamreiz paarlasi un padomaa divreiz pirms pousto. eusa_naughty.gif

Es vienk..cenšos palidzet bet mani atraida sad.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...