Jump to content
GIGN Forum

Kaadus Mmorpg Juus Speeleejat


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Tiko sapratu ka man gribaas uzbliest kadu mmorpg un visi, kurus es esmu speeleejis ir apnikushi, taatad gribu zinaat kaadus juus pashlaik speeleejat. Vienkaarshi vienam garlaiciigi + buus kaads kas pamaaca bishkjinj. wink.gif Aaa, un luuudzu, tikai nekaadus mmorpg pa maksu, piemeeram WoW, zinu ka ir kruta, bet nu naudu diemzheel neteereeshu.

P.S. Luudzu visi runescape speeleetaaji kluseejiet shinii topikaa. thumbsup.gif

P.S.S Sorry ka ieliku topiku ne tur, liela neuzmaniibas kljuuda, fuj fuj man.

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Šodien vēl man stāstija par tādu Guild Wars, kurš esot labs un diezgan liels uzsvars uz RPG nevis uz PvP. Diemžēl esot vienreizējā maksa - nu nopērc un bliez cik gribi, nu bet labāk kā mēnešmaksa jau ir smile.gif

Jaa, par guild wars ir biezhi dzirdeets, bet negribaas pirkt, ja nu apniik aatri.

Aaa un te ir speeles kuras kkaa vairs negribaas nekad speeleet:

Runescape, muonline, Tibia, Lineage 2 un gan jau bija veel kaadas.

Link to comment
Share on other sites

editz - Kaķi, kāpēc tad tev to draņķi vairs negribas spēlēt? sad.gif

Nez, kaa tur man atbesija kkaas, ja nemaldos tas ka tur bija vislaik jaakachaajaas. Uzkachaa vienu levelu... hmm ko taalaa? Ak jaa! Jaaiet kachaaties.

Link to comment
Share on other sites

ja kaut kas apniik vaig paariet uz kaut ko citu un atkal atgriezties uz veco

piem no muonline un l2 un atpakal jo piem muonline naak jaunas versijas

kuraas jauni prikoli

bet uz l2 kaut varbuut jaabuut C6 un uz l2 prikolu daudz [jaaatklaaj visi biggrin.gif]

Link to comment
Share on other sites

Pirms kaadas nedeeljas esmu atsaacis Anarchy-online Speele ir maksas un bezmaksas. Classic anarchy ir bezmaksas, visas pareejaas maksas. Speelei ir 5 daljas

Notum Wars, Shadowlands, Alien Invasion, Lost Eden un Classic Anarchy(kuru domaajams speelesi tu) Visas daljas ir apvienotas vienaa, tikai piegriestas ekstras. Teiksim taa - viss funs sleepjas expansion pakos, nauda(kaads nu funs, bet neatnjemama speeles sastaavdalja), ierochi, lielais teamplays, uzbrukumi no Alianiem, pilseetu aizstaaveeshana utt.

Pats speeleeju tagad AI,NW,SL(sanaaca izdeviiba dabuut 30dienu trial key uz visaam pakaam iznjemot Lost Eden)

Sheit buus links uz speeli (tev vaidziigs mazais clients preksh free playing)

Paaris linki no speeles

user posted image

Ap 160lvl Keepers (ljoti jauka profesija, pieejama tikai SL useriem)

user posted image

(Kipa lidojosha mashiina,bet ljoti mazinja, ir lielaakas )

user posted image

Aliani uzbruuk pilseetai(dziivee neesmu tik lielu uzbrukumu redzeeijis)

P.S. Vairaak screenu ir lapaa, bet speelee izskataas daudz interesantaaka dziivee.. 3 serveri pasaulee iesaku Rubika - 2 aka Rumor

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Skrienot garaam pamaniju ka busteris arii ir.. Tiem kas vel nav redzeejushi busteri, tagad ir iespeeja to izdariit wink.gif

Bildee redzams busteris + kur tuliit saaksies pvp.. Omni vs Clan. Ik pa 5min notiek kaut kas taads thumbsup.gif

post-6-1169664843.jpg

Link to comment
Share on other sites

Arī iesaku Anarchy. Agrāk kapāju, bet pārstāju tā teikt "laika trūkuma dēļ" un nevēlēšanās turpināt. Viss fans, kad jau esi diezgan kruts, slēpjas ekspenšenos...

Sākumā grūti iebraukt spēlē, bet vēlāk jau normāli esi piešāvies. Man tas paņēma ilgu laiku. Tiekot ārā no tās tutorial island vel nebiju tā kārtīgi piešāvies...

Teddy, uz kura servera spēlē?

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

elderer scrolls visas daljas

pedeja oblivion bet vaig pc labu

dungeon sieg visas dalas ir labas epdeja laikam 2 vai 3

vecais labais diablo smile.gif

un pati labaakaa un jaunaakaa Gothic II bet tur vaig taadu pc ka vnk pliks var palikt noperkot tadu pc ar kuru var pavilkt labi to speeli

nu un online mu ,lineage 1,2

ultimaonline

un itka vis no popularakajaam

P.S.wow vari spelet piem fastnet kenga.net lat serveri un labaakie lat serveri un apmekleetaaji no ~100 briivdienaaas ~150 un pa briiivu smile.gif

aaa un ir kruta

EDIT:Unreal Tournament

Quake smile.gif

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

elderer scrolls visas daljas

pedeja oblivion bet vaig pc labu

dungeon sieg visas dalas ir labas epdeja laikam 2 vai 3

vecais labais diablo smile.gif

un pati labaakaa un jaunaakaa Gothic II bet tur vaig taadu pc ka vnk pliks var palikt noperkot tadu pc ar kuru var pavilkt labi to speeli

Quake smile.gif

Mersy izlasi topic nosaukumu....

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Aff kamon dzeki, shis topiks bija, lai paliidzeetu man atrast kaadu mmorpg, ko speeleet, kuru speelee veel kaads no shejienes, lai var paliidzeeet man kaut cik ierubiit speeli, bet nee, kaut arii es uzrakstu ka lineage negribu, juus te postojat visaadus lineage serverus. Protams es saprotu, ka juus to vairs nedarat manis deelj, bet lai paraadiitu cik krutus serverus juus zinat, taa savaa zinjaa palieloties. Bet vai tieshaam neviens nevar ieteikt man kaadu mmorpg kuru pats pashlaik speelee. confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...