Jump to content
GIGN Forum

Sp1k3r1


rusty
 Share

Recommended Posts

* paņem platu, necaurspīdīgu lineālu un otrā pusē uzlīmē špikeri

* ja tev ir zinātniskais kalkulators, tad špikeri aizbāz aiz vāka & kontriķa laikā vnk pavelc to vāku nost

* iebāz penālī

VISPĀR BĒRNI MĀCATIES, LAI NEBŪT JĀŠPIKO. ŠPIKOT NAV LABI BTW

Link to comment
Share on other sites

* paņem platu, necaurspīdīgu lineālu un otrā pusē uzlīmē špikeri

* ja tev ir zinātniskais kalkulators, tad špikeri aizbāz aiz vāka & kontriķa laikā vnk pavelc to vāku nost

* iebāz penālī

VISPĀR BĒRNI MĀCATIES, LAI NEBŪT JĀŠPIKO. ŠPIKOT NAV LABI BTW

shpikojot iemaacas, vai vnk atceraas to, ko tu jau zinaaji 1d71.jpg

aa acereejos velvienu variantu- piem. fizika driikst reikjinaat ar kalkulatoru un vnk. pirms kd, ja tev tel. ir laba kamer nofotograafe to, kas vajadziigs.

Link to comment
Share on other sites

shpikojot iemaacas, vai vnk atceraas to, ko tu jau zinaaji 1d71.jpg

aa acereejos velvienu variantu- piem. fizika driikst reikjinaat ar kalkulatoru un vnk. pirms kd, ja tev tel. ir laba kamer nofotograafe to, kas vajadziigs.

njaaa tas mums ar tgd ir smagi iegaajies klasee ir laikam kaadi 4i ar 3.2 mpix kameraam nofo4ee uin laid tik pa klasi apkaart !!!

Link to comment
Share on other sites

Kad baigi vajag fizikā špikerus - ierakstu telefonā sms veidā, uzmet uz lapiņas sākot rēķināt un pectam pat vairs nav jāskatās - uz lapiņas tik paskaties iepriekš un viss ir, un telefonu kapēc - telefonā kalkulators - vajag izrēķināt tur piemēru smile.gif

Easy shid.

Ak jā, ja nu kāds īpaši neaptēsts - lapiņa = kontroldarba lapiņa happy.gif

A ja kautkādā ķīmijā kaudze ar sūdu jāiezubra no galvas. Nuinah. Ierunāju lēnām mp3 un stundā uz lēnāko playback visu smuki uzrakstu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

labaakais no labaakajiem variantiem ir vienk pagaajushaa gada KD !!!

labākais variants ir faking mācīties nevis ar interneta palīdzību kultivēt sevī debilitāti. Es saprotu universitātē es nolaižu luni un dabūju kautkādas atbildes lai savāktu savus kredītpunktus un dabūtu diplomu, bet skolā māca pamatzināšanas, kas galīgi nav grūtas un kas visiem būtu jāzin.

Man personīgi špikeri īpaši nepalīdz, jo tad es paļaujos tikai uz viņiem un pats neko normāli nedomāju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...