Jump to content
GIGN Forum

Sprideklis


Miedzinjsh[War3-Pro-Player]
 Share

Recommended Posts

Es te pacelu nedaudz novecojushus jaunumu koroch Saldus 2. vidusskolā 12. janvārī kads nepilgadigais izsauca uz skolu mentus sakot ka tur ir bumba smile.gif. Menti talāk no Rigas izsauca spec vienību. Un pus h laikā zvanītāju atrada, jo vienaig skolotājai bija viņa numurs. Nu kur prats zvanīt no sava numura mentiem butu vismaz nopircis citu karti, bet tik un taa butu piekjerushi. Vinjsh izsauca mentus, jo negribeja rakstit K.D nu sanaca tā ka viņam jāmaksaa 2 tukstoši ls smile.gif. Šito uzrakstiju, jo gribeju zināt vai kadam vel tuvajā apkaimē ir 'ta bijis man shities stasti reali uzjautrina smile.gif.

P.S Vecekiem jaņem kredits, lai atmaksatu sika nedarbus biggrin.gif ( ko jūs darūtu vecāku vietā ar viņu? Un kā jūs rīkotos, lai jus nepieķer?)

Link to comment
Share on other sites

Ja vajadzētu nodot kādu ziņu kādai noteiktai personai vai iestādei un nevēlētos, lai mani atklāj, dotos uz citu valsti, kur uz vietas iegūtu starpnieku palīdzību izdarītu visu nepieciešamo.Noķeršanas iespējamība līdzinās nullei.

Link to comment
Share on other sites

bij' viens gadiijums, ja nemaldos 11. klasee:

peedeejaa stunda algebra, jebal, seezham un drukaajam tur k-ko, viens tirninsh visu stundu njemaas un kaitina skolotaaju un tiek 56. reizi pusgada laikaa izmest no stundas... nu neko - mees turpinam drukaat, peec k-kaadaam 8min tas tirninsh paver klases durvis un nobljaujaas, ka visiem jaapamet skola, jo skolaa ir BUMBA!!! normaals reeciens panesaas, bet neko, tjipo no peedeejaam rindaam chalji saak rosiities, lai tiitos prom, bet forshaa algebras uchene paveesta, ka nekur neviens neies un visi paliks drukaat algebru! nu ok, man jau pie dirsas, ka peec k-kaadam minuuteem iespeejams uspraags 32 cilveeki + uchene (paareejie skolnieki un uchenes jau bija pametushi eeku + muusu viens tirlinsh) smile.gif peec 3min paveraas durvis un maaciibu paarzine taadaa izbriiniitaa tonii: "a ko ta juus te veel darat? visiem jaapamet skolas eeka un dariet to nekaveejoties!!!" forshaa algebras ucheniite bija satraukusies nenormaali smile.gif

da neko, tieshi tanii dienaa 12. kl. bija tur k-kaada uberieskaite un k-kads pidinsh bija piezvaniijis par bumbu smile.gif nezinu vai noskaidroja kursh tas bija, bet katraa zinjaa tika nogalinaatas kaadas 10-15min algebras un visi bija prieciigi...

vairaak gan neatceros par bumbaam muusu skolaa...

Link to comment
Share on other sites

mums savukārt bija anglenes učene kura "uzlika mīksto" un tad kad bija mācību trauksmes - mums bija jāsēž un jāmācās laugh.gif

bija ar viens gadijums kad piezvanija par viltus bumbu, bet nekāda efekta - jo bija jau pēdējās stundas puse. menti un speciālisti arī atbrauca, bet patiesībā to džeku paši skolotāji atrada laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Jan 17 2007, 19:12'] Es te pacelu nedaudz novecojushus jaunumu koroch Saldus 2. vidusskolā 12. janvārī kads nepilgadigais izsauca uz skolu mentus sakot ka tur ir bumba smile.gif. Menti talāk no Rigas izsauca spec vienību. Un pus h laikā zvanītāju atrada, jo vienaig skolotājai bija viņa numurs. Nu kur prats zvanīt no sava numura mentiem butu vismaz nopircis citu karti, bet tik un taa butu piekjerushi. Vinjsh izsauca mentus, jo negribeja rakstit K.D nu sanaca tā ka viņam jāmaksaa 2 tukstoši ls smile.gif. Šito uzrakstiju, jo gribeju zināt vai kadam vel tuvajā apkaimē ir 'ta bijis man shities stasti reali uzjautrina smile.gif.

P.S Vecekiem jaņem kredits, lai atmaksatu sika nedarbus biggrin.gif ( ko jūs darūtu vecāku vietā ar viņu? Un kā jūs rīkotos, lai jus nepieķer?)

Zvaniija no ZZ un to telefona nr. kaa jau teici atrada klases zhurnaalaa... aa un veel vinsh to telefonu esot meeginaajis nosleept aprokot daarzaaa biggrin.gif

P.S es paziisto galveno mentu kursh to izmekleeja smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Zvaniija no ZZ un to telefona nr. kaa jau teici atrada klases zhurnaalaa... aa un veel vinsh to telefonu esot meeginaajis nosleept aprokot daarzaaa biggrin.gif

P.S es paziisto galveno mentu kursh to izmekleeja smile.gif

Kada tolka aprakt telefonu? telefons jau neko nemaina biggrin.gif tad jau labaak butu karti apracis!!! Aa un laikam vinjsh to telefonu atrada smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man vecajā skolā (rchv, toreiz rchģ) šitāds prikols pa 9. gadiem bija labi ja 1 vai 2. A pirmajā ģimnāzijā laikam nepieredzēju nevienu, toties stāstus esmu dzirdējis desmitiem, to bumbu draudu varētu būt kopā ~10 pa pēdējiem... nez.. padsmit gadiem.

nafig vispār jāzvana par bumbu? Ja tur bumba tiešām būtu 100 gadus neviens tur nezvanīs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif Pa maniem 7 gadiem skola es piedzоvoju 5 viltus trauksmes! biggrin.gif Un pats realвkais ka nevienu reizi nepieнзra tos!!!

P.S Kam to bombu likt smiliez.de_2125.gif nз lai vienkвrрi aiziet pie medmвsas smile.gif pateikt ka tev teperatыra,galvassвpes u.c......medmвsa tevi palaidоs uz mвjвm ~30%-100% un vaєзsi spзlзt mвjвs CS! devil.gifdevil.gif

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif Pa maniem 7 gadiem skola es piedzоvoju 5 viltus trauksmes! biggrin.gif Un pats realвkais ka nevienu reizi nepieнзra tos!!!

P.S Kam to bombu likt smiliez.de_2125.gif nз lai vienkвrрi aiziet pie medmвsas smile.gif pateikt ka tev teperatыra,galvassвpes u.c......medmвsa tevi palaidоs uz mвjвm ~30%-100% un vaєзsi spзlзt mвjвs CS! devil.gifdevil.gif

man pat dakteri, kad teloju 100 % notic ka es esmu slims. Izraksta kkadas zales un uz nedelju nelaizh uz skolu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man pat dakteri, kad teloju 100 % notic ka es esmu slims. Izraksta kkadas zales un uz nedelju nelaizh uz skolu 

Nu pareizi!

Paskaitiet paši tie kuri gribēs piezvanīt mentiem par viltus trauksmi parēķiniet kas būs labāk vai jūsu vecākiem ~2000Ls soda nauda vai vissliktākajā gadījumā dabūsiet k/d 3vai 4 ! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa sito prikulu es zinu karo4 biija tur ta:

vini 3 seedeejusi un domajusi ka butu labi ja varetu iet majas, tad viens (man pazistams kurs to visu istaastiija) ta pat jokodamies pateicis varetu kadzs piezvanit un pateiktu ka sule bumba, tad peksni viens idiots panemis telefonu uzvaniijis uz 112 jeb kaa tur vis teica un pasaka sekojoso "Saldus 2 viduskola ielikta bumba" un noliek protams sie tur domaajusi ka sis jokojas.Paiet 5 minutes un tad vins laikam akal piezvanija un stulbenis pasaka ka tas bija joks(nu tiesam "praatin naac maajaas). Tad laikam sedejusi kjimijas stunda un cik es talak zinu laikam vinus tu evokueeja utt. Psc tada nu ir si jaunatne.

Link to comment
Share on other sites

Man viens draugs, bērnībā sēdējis ar dažiem draugiem savā mājā(nobastojuši skolu) un aiz garlaicības viņa paziņas paņēmuši no viņa mājas telefona piezvanijuši uz skolu un pateikuši ka ir spridzeklis skolā,un pats labākais bija tas ka tas jau bija viņa mājas telefons un viņš par to nemaz nezināja jo bija virtuvē. Zēnus pieņēra un čaļi samaksāja normālu piķi.

Link to comment
Share on other sites

Man viens draugs, bērnībā sēdējis ar dažiem draugiem savā mājā(nobastojuši skolu) un aiz garlaicības viņa paziņas paņēmuši no viņa mājas telefona piezvanijuši uz skolu un pateikuši ka ir spridzeklis skolā,un pats labākais bija tas ka tas jau bija viņa mājas telefons un viņš par to nemaz nezināja jo bija virtuvē. Zēnus pieņēra un čaļi samaksāja normālu piķi.

Nu ko var teikt īsti .................!!!! smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

NU, man tagadējā skolā (rhV) cik zinu ir bijusi viena trauksme, un airāki mācību mēsli, btw, zinu to, ka arī džeki, par 1 g jaunāki izdomājuši paākstīties, un zvanījuši, arī dabūja sodu pie pāris K, viens džeks, laikam bija hor*na vidējais dēls biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

manā skolā (r3v) zvani par bumbu nav bijuši. ja arī ir, tad neatceros. bet čaļi ir izpūtuši piparu gāzi.

he he mans klasesbiedrs palaida disenes laikaa piparu gaazi tas tikbij nummurs (baloninju izmeta gardarobes dezhurantes atvilknee biggrin.gif )

kr4 izmeta vinju no skolas biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa.. manos laikos bija viens periods, kad bumba skola bija pat visas 2-3 reizes nedeelja! Bet ucuki tacu nav idiot - viniem nav parak gruti paskatities, kas nav klase un attieciigi izrekinat, kurs tad vareja but vainigais! Beigas vienu meiteni nokera - stulba dura bija no pasa sakuma. Vinai liekas, ka tas ir prikoliigi, bet tas ir reaali stulbi, jo ta varbut var atlikt uz kadu laicinu kaut ko, nevis atcelt un reali visiem pec tam ir hujovak! Bet ta ir, ka macho teica - nudien pari 10mit bija to reizu, kad mums RV1G bija bumba!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...