Jump to content
GIGN Forum

Shtorms


MADKILL
 Share

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Patlaban 16 cilvēki ir nogādāti krastā Ventspilī, bet glābšanas operācija turpinās.

Kraule informēja, ka Rīgas meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC) plkst.1.47 saņēma informāciju, ka Ventspils tuvumā krastam bīstami tuvojas sauskravas kuģis, kurā atrodas krava - 25 000 tonnas minerālmēslu.

Pēc laika tika ziņots, ka kuģis ir uz sēkļa un tika pieprasīta 24 cilvēku apkalpes evakuācija. Tika sasaukta MRCC komiteja.

Uz notikumu vietu devies Gaisa spēku helikopters MI -17 un Zviedrijas glābšanas helikopters. Uz Ventspils lidostu devusies Katastrofu medicīnas centra brigāde. Pašlaik papildu uz notikuma vietu nosūtīts vēl viens Gaisa spēku helikopters MI-17.

Patlaban jūrā ir vairāk nekā trīs metru augsti viļņi, vēja ātrums ir 25 metri sekundē, brāzmas līdz 29 metrim sekundē.

Ak vai sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Haha Pa nakti Elektriba nebija Kuldiga un Talsos biggrin.gif

Liepajai shii problema pagaja garaam, tikai viena iemesla deelj - Nav jau elektribas ko pazaudeet smiliez.de_2551.gif

Karoch Kurzemnieki turaas... Aaaa un orkaans mums nebija, jo orkans sakas no 33m/s a mums max bija 32 m/s, orkans bija tikai Samsala tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Eju uz skolu ar domu sameklēt vienu skolotāju - kā tad, neviena skolotāja nav skolā, apsargs viens pats smile.gif

Kuldīgā līdz 10 elektrība nebija. Pabraukājos apkārt, lai paskatītos postažu, ja jau elektrība tik ilgi nebija, bet nu nekas nopietns, pāris koki izgāzti, dažam sēta sagāzta, vairāk neko nemanīju. Ā un Venta smuki uzplūdusi - knapi Ventas rumbu var redzēt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ehhh itkaa pie brokastu galda seedeeju un dzirdeeju ka vecaaki var izveerteet situaaciju vai laist vai nelaist beernus uz skolu... njemot veeraa to, ka man liidz skolai jaaiet apm 7 - 10 min droshaa celjakaajaa devos uz skolu nonaakot skolaa secinaaju ka ir ieradushies tikaij 15 cilveeki no kuriem liidz dienas beigaam palika paari jau vairs tikaij 8i smile.gif

+ izsaku liidzjuutoiibu Cooldoogas (vai kuras taa rajona) skolai par norauto jumtu evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Hehe, Grow3r parādā 10 ls smile.gif, jo uz skolu NEBIJA jāiet. Protams to varēja, ja vēlējās, bet nebija tongue.gif.

P.S Ministrs norādīja, ka vētras laikā jumts norauts skolām Skrundā, Ķekavā un Saldū, sporta zālei Alsungā un bērnudārzam Valdemārpilī. Embūtē apgāzts ūdenstornis.

Link to comment
Share on other sites

P.S. a lol, flashbacks tak dziivo mezhaa smile.gif

mad.gif

Es tomēr pārvarēju bailes un apmeklēju skolu. Un labi vien bija, savādāk ar ZPD man būtu dirsā biggrin.gif Man jau principā arī elektrības zudumi nesagādā problēmas, jo es dzīvoju mežā un te elektrības nav, līdz ar to vienīgā problēma bija istabā sakritušie dižozoli. Ja neskaita nelielo caurvējiņu, ko tie ir radījuši, tad citu nopietnu kaitējumu nav.

Link to comment
Share on other sites

Lai nepadomātu, ka Liepāja ir nopostīta līdz pamatiem, tad iepostēšu tomēr arī es smile.gif

Skolai bik vestibilam jumta segums atplēsts, sētas pusē arī vienam kabinetam bik norauts, bet tā nekas īpašs.

Dažas nopujušākās sētas bija izgāztas smile.gif

P.S. Biju uz jūrmalu vakar - kruta. Uzkāpjot uz pēdējās kāpas varēja stāvēt 15` leņķī un ja palecas taisni gaisā aizpūta kādus 3m smile.gif Faņī happy.gif

Nu kautkā tā. Ar elektrību man vismaz problēmu nebija, tikai bik gaisma brīžiem palika mazāk spoža laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Fakinie kiddo's. Kas jums pret skolu ir ? Es personīgi neiebraucu, ko var darīt VISU dienu mājās ? yo, yo 24h cs maraton ? wtf are wrong with you peeps ?

Skolā arī izmirums. Vismaz vēsturē domraksts nebija jāraksta. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Fakinie kiddo's. Kas jums pret skolu ir ? Es personīgi neiebraucu, ko var darīt VISU dienu mājās ? yo, yo 24h cs maraton ? wtf are wrong with you peeps ?

Skolā arī izmirums. Vismaz vēsturē domraksts nebija jāraksta. smile.gif

Pis ka tevi zirgu stallis! Kretinē man tavs homoseksuālais anglo-latviskais kropļojums.

Skolā nekādas izmaiņas neievēroju, labi, ejot uz skolu, nolūza pāris koki, bet tas jau sīkums.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...