Jump to content
GIGN Forum

Adminis Lohs !


asmens113
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: EDD SHMEDD

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: [D!aBLo !SH!.:Clan:. ] SolDieR

BAN] Iemesls banam: DAUNI TURI MUTI

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 0 stundam 30 minutem 0 sekundeem

PSC es saku L-BEast 4iters caurs sienam vins saka lai es turu muti!!!

es saku L-Beast 4iters aim +wh un vins man uzliek ban psc

smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifviolent1.gifviolent1.gifviolent1.gifviolent1.gifmad.gifmad.gifmad.gif

Link to comment
Share on other sites

dzeki ielaizhat laciiti sirdii smile.gif

Lacitis bija klaat un visu redzeja, soldier nesmuki uzvedaas, un nabaga beast par chiteri saukaja...

Lacitis saka ta - salikstat mieru dzeku, nu tak pieaugushi cilveki smile.gif

p.s. Laiks est, laiks est mazo laciti biggrin.gifpartytime2.gifeat.gif

Link to comment
Share on other sites

Jebkurв gadоjumв - tas dюekiтр vareja nezinвt, kas L-beast un to, ka viтр neblзdвs, tвdзп uzreiz jau nevajag banot, bet gan patiekt ka "tu dюekiт kпыdies. Viтр vienkвєрi spзlз daudz labвk par tevi. Tзmai beigas". Tomзr, ja tas dюekiтр vзljoprojвm bпauj savu bпaujamo un paralзli sвk brынзt muti, tad banu uz kвdu dienu tieрвm viтр ir pelnоjis.

Kв tur bija EDD?

Ps. Slepi gan nav forрi. Izтemot protamstad, ja T uzkrоtoрi ignorз uzdevuma izpildi un pa CT neiet neitralizзt bumbu.

Link to comment
Share on other sites

Nu 30 minusu bans tacu nav nekas nopietns.. tapec nav jataisa sudziba! smile.gif

BEt jaaa EDD... nav patikami parversties par laami... wink.gif un kad pelei samainas virziens, tad ari gruti piesauties - it seviski, ja ik pec 10 sec mainas atkal atpakal un tad atkal garam! Bet bez merkja ir ok - uzvar tie, kas pirmie piesaujas ierakstis konsole cl_cros...

Beefy

Link to comment
Share on other sites

cool2.gif

cik nopietni tie slapi ir kartees fy_iceworld un he_dodgeball2... mjaa.

solders bruukjeeja muti uz biistu. es vispirms vinju nogagoju, pateicu lai ta nedara, ka biists nechiito. pec tam, kad pec paris raundiem atgagoju, shis uzreiz turpinaja, pie tam ar CAPS un floodoja. nu, noraava maziitinju banu. viss kuul.

Link to comment
Share on other sites

JA tas L-Beast mani 2 reizes caur sienu nolika ma4a sakuma fy_iceworld mape psc vai ta tas nav 4iterigi ??? smiliez.de_2125.gif smiliez.de_2125.gif smiliez.de_2125.gif 31.gif 31.gif

NEE, iceworldaa jau chista gruuti caur sienaam novaakt nav.

Link to comment
Share on other sites

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: EDD SHMEDD

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: [D!aBLo !SH!.:Clan:. ] SolDieR

BAN] Iemesls banam: DAUNI TURI MUTI

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 0 stundam 30 minutem 0 sekundeem

PSC  es saku L-BEast 4iters caurs sienam vins saka lai es turu muti!!!

es saku L-Beast 4iters aim +wh un vins man uzliek ban psc

smiliez.de_2428.gif  smiliez.de_2428.gif  smiliez.de_2428.gif  smiliez.de_2428.gif  smiliez.de_2428.gif  violent1.gif  violent1.gif  violent1.gif  violent1.gif  mad.gif  mad.gif  mad.gif

Lūdzu nerakstiet topika nosaukumā "admins lohs", priekš kam stāstīt, ka zāle ir zaļa un debesis zilas? Visiem tas tāpat ir skaidrs, ka visi admini ir lohi.

kāpēc gag nevar uzlikt? dry.gif

Nomaini paketi.

Link to comment
Share on other sites

labi EDD dažreiz ir kaitinoš piem vakar visu de_italy_gign mapi mainija pretinieku (CT) komandai configus, visiem lika sensu 100 u.t.t. bet tas tā pabojāja dažiem ranku biggrin.gif Bet runājot par tēmu, šādos gadijumos, ir jaliek bans, ja nevar nomierināties, pēc gaga un brīdinājuma.

Link to comment
Share on other sites

Nu 30 minusu bans tacu nav nekas nopietns.. tapec nav jataisa sudziba! smile.gif

BEt jaaa EDD... nav patikami parversties par laami... wink.gif un kad pelei samainas virziens, tad ari gruti piesauties - it seviski, ja ik pec 10 sec mainas atkal atpakal un tad atkal garam! Bet bez merkja ir ok - uzvar tie, kas pirmie piesaujas ierakstis konsole cl_cros...

Beefy

vienkāršāk nav exec tavs.cfg ? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

naziit, tikai nevajag miizt chiibaa! es nekad neesmu tikai pretiniekiem execojis kaadu configu, viss vienmeer ir ticis dariits abaam komandaam kopaa, godiigi. tas, ka vienaa komandaa ir gudraaki cilveeki, kas aatri pamanaas execot savu cfg, taa ir cita lieta.

p.s. es savu cfg vismaz vienu raundu nelieku atpakalj, bet izbaudu haosu.

p.p.s. shis topiks savu dziljo jeegu, shkjiet, ir izsmeelis thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...