Jump to content
GIGN Forum

Buster


Ricox
 Share

Recommended Posts

LOL!!! Nāku GIGN.LV Pub serverī! Tev ir banāns! vairāk info konsolē.

Iemesls chiiti litesp

varētu man paskaidrot shtio prikolu?

Man nebija nekaadi 4iiti zveru pie dieva! Mo6 kads nohakoja man pc? Bljin unban mani Es ne4itoju zveru pie savas dzivibas!!!!!!! Vainu tiesham kads tika pie mana PC vai nohakoja pc vai kaut kas neiet ta ka vajag :/

Luudzu paskaidrojiet!!!!

Link to comment
Share on other sites

Karo4 ienaku serveri rada

ka esmu perm banned

un ka esmu 4itojis ar liteesp

man tadu 4itu nav taksh! Tikai misene stav tongue.gif

bet es vinus izdzesu vasara biggrin.gif

Vari kaut kadigi palidzet? Man bans ir bez iemesla!! dry.gif

Kaada man butu jeega 4iitot pasha labakaja serveri (gign.lv) un pietam zinot ka ir anti4its biggrin.gif Nu neesmu es idi**s wink.gifnew_silly.gif

EDIT: Nu lūdzu uzliekat UNBAN es ne4itoju! Zveru pie savas dzivibas!

Edited by Ricox
Link to comment
Share on other sites

Guest priedzza

gadas smiliez.de_2551.gif nu piem. izmeginat savus chiitus...dross vien kaa jau teicu boosters bija iesleegts un tavi chiiti ari bija palaisti boosters automatiski tjipa uztvera chiitus un ban uz ip smiliez.de_2524.gif jo cita izskaidrojuma nau

p.s nezinu neko par boosteri bet dross vien taa vareeja but XD.gif

Link to comment
Share on other sites

da beidzat te lamāt buster'i par booster'i! booster's ir paātrinātājs [būster] bet buster'is [buster]

tu kaut kā par tiem čītiem izvairīgi atbildi, tad saki ka vasarā izdzēsi tad atkal ka citā serverī tomēr mēģināji un pret botiem varbūt mēģināji - galu galā laikam jau tev čīti ir uz PC un buster's bija ieslēgts tad kad kaut ko pačītoji citur - vo ieberzies!

nākamreiz pirms čīto izslēdz busteri! bet labāk vispār čītus nahrenizē (shift+delete)!

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

Nu mo6 bik pret botiem iemginaju un busters bija ieslegts bet naxuj man spelet ar botiem un 4itot?
nu mo6 tu esi pilnīgs lunis??? ne konsoles tekstu nevari iekopeet, kad tev saka, tikai meegjini te aizliet ausis ar savu vaavuljoshanu, bet pat taa nespeeji neatziities, ka esi spelejis ar busteri ar chiitiem... pilniigs chau smiliez.de_2428.gif no topika jeegas nulle.
Link to comment
Share on other sites

76.gif

C:\DOCUME~1\Ricards\LOCALS~1\Temp\Rar$EX00.687\LiteESP v1.1\LiteESPv1.1.dll

nono.gif

spriezhot peec taa, ka tas ir temp diraa, tu esi chiitus nokachajis no kadas saites un panjemis nevis Save As bet uzreiz Open arhiivam un palaidis diezgan apzinaati...

rezultats 047.gif

gaidu 10ls

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...