Jump to content
GIGN Forum

Jūsu Liecības :)


McGraDy
 Share

Recommended Posts

es ,piemeeram, skolas gados maajas maaciijos kaut kaadas 30min nedeeljaa un exaktajos priekshmetos man atziimes bija ljoti labas un kopumaa labas. ko man tas deva? njihera, ja ir taada slimiiga kaa man - hronisks slinkums! tiku buzheet un tik pat aatri "tiku" no vinja araa, bljin nu nevaru sanjemties un nolauzt to augstskolu!

A pa to laiku skatos, kaa citi "bremzes" no manas bijushaas klases jau maacas magjistros.

moraale - neesiet taadi kaa es wink.gif vispaar galvenais skolas gados ir pieradinaat sevi pie maaciishanaas, pirmo reizi piedzerties un zaudeet nevainiibu!

Neesi tu taads viens, nu jau esam 3 taadi smile.gif Saaku maciities augstskolaa, vinja man par to prasiija 1000 ls gadaa, nu es dabuuju darbu un pasutiiju augstskolu nah, mle bet to papiiru vajag dabuut paljube....

Taa ka vajag sanemties un dabeigt to suudu, man veel jadomaa kur staties, jo centralizetie 12 klases eksamenu rezultati ir deriigi 3 gadu(2 gadu jau esmu palaidis garaam) a zinat no jauna vinju visus likt smiliez.de_1591.gif

vot taa...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Khm.

Visur 6 izņemot ķīmiju - 4 dry.gif gada beigās atrāvu 2x2 un učene forši to pateica un izlaboja dienu pirms atzīmju izlikšanas - izlabot neko nevarēja smile.gif

Fizikā 5 - cerēju uz 6, bet arī pēdējā končī 2 dry.gif

Kas tur vel, sportā 8, informātikā 9, ekonomikā 8 smile.gif

11 klase...

Ak jā vel anglenē 7, ble vajadzēja vismaz 8.

Baigais gudrinieks ko? smile.gif Daru to, kas učenēm nepatīk - izbraucu vislaik uz vecām zināšanām un zubrīt no galvas visādus šitus netaisos. Nu nav priekš manis smile.gif

Vienmēr sanāk kautkā izlīst thumbsup.gif

Un ja arī gribētu mācīties - nesanāk laika - draudzene ir nimfomāne 10cms.gif

Google that my little fellas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ahh, ExtraOrdinary, tikai maziem siikpirzhiem tas "termins" jaaguuglee un radiit 'krutaa' dzheka iespaidu prieksh siikpirzhiem - definately not cool. labaak tu paguuglee kaut ko par tantru un radi meitenei patiesi krutus iespaidus. ja gribi tieshaam labus linkus, just PM.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...