Jump to content
GIGN Forum

Jūsu Liecības :)


McGraDy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cortez - re ku paris tavi posti wink.gif

Tiešām atvainojos ka man te vajadzēja iekakāt lai arī nemaz neesu noskatījies demo, bet H!vemind, lofl. tev ar ex_interp 0.009 (raksti cik aiz komata gribi mazākais būs 0.009) viss gan jau nereāli forši raustās, ne? smiliez.de_2125.gif Un ar tādu ex_interp nav brīnums ka viņš ātrāk redz pretinieku pirms viņš ir izskrējis.

Kādu labu laiku csdm.gign.lv jau spēlēju ar niku siiik's ____, nekādu problēmu nav bijis. Vakar mapē cs_italy admins freezy man sāka piedraudēt ar banu, jo man esot aimbots. Šodien mapē de_nuke 16:39 viņš mani sāka slayot, jo man esot čīti un blablabla... Ja viņš mācētu uzlikt banu (varbūt arī viņam nestrādā, bet viņš ir sarkanais admins) tad man arī to uzliktu.

demo nav, jo nevaru atrast kur nolādēt demo no csdm.gign.lv.

Tie admini kas uz netgames liek to amx_screen ir atsaldēti. Viņiem jau sen ir pierādīts ka dauuuudziem čītiem ir tas antiscreen, bet viņi tik turpina ņemt tos skrīnus.

UN TAGAD VEL PASAKI, KA TEV LATVIESU VALODA HUMANITARAJA SKOLA 9 biggrin.gif MUAHAHAHAHAA (saskaiti gramatiskas kluudas lol)

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Guest Pd^Down

7. Klasse R84 videne!...

videejaa 7.25

Latviešu valoda: 7

Literatūra: 7

Angļu valoda: 8

Krievu valoda: 6

Matemātika 7 Bļāāā ja es pēdējo nebūtu uz 7 uzraxtījis sad.gif

Informātika: 8

Bioloģija: 6 u4ene CYKA

Ģeogrāfija: 8

Vēsture: 9 Bāc u4ene man un vēlvienam apsolīja 10 gadā, jo kkādās tur sacensībās 2 vietu dabūju mad.gif

Socielās zinības: i

Mūzika: 7 pa to vien, ka es sēžu pirmajā rindā atvilka man vienu balli no sem. atzīmes mad.gif

Mājturība: 7 u4uks bij pārpīpējies lol

Vizuālā māksla: 8

Sports: 9

Link to comment
Share on other sites

UN TAGAD VEL PASAKI, KA TEV LATVIESU VALODA HUMANITARAJA SKOLA 9 biggrin.gif MUAHAHAHAHAA (saskaiti gramatiskas kluudas lol)

Beefy

hehe. Īstenībā nemaz nebiju domājis, ka kāds arī noticēs tādām atzīmēm biggrin.gif (nu vispār nenoticēja jau arī).

Īstenībā man vidējā 5 zaban.gif

Edited by cortez
Link to comment
Share on other sites

hehe. Īstenībā nemaz nebiju domājis, ka kāds arī noticēs tādām atzīmēm biggrin.gif (nu vispār nenoticēja jau arī).

Īstenībā man vidējā 5  zaban.gif

nu īsti jau ticēt jau negribējās, bet nu, tas nav nemaz tik neispējami, savos zieda laikos manai māsai vidējais bija kaut kur 9.3, tā ka tādas kā tev atzīmes gan jau, ka arī ir iespējamas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

10. klase

Angļu valoda - 7

Bioloģija - 8

Fizika - 9

Ģeogrāfija - 9

Informātika - 10

Krievu valoda - 7

Kultūras vēsture - 8

Ķīmija - 8

Latviešu valoda - 7

Literatūra - 8

Sports - 9

Vēsture - 9

Matemātika - 8

Ģeometrija - 8

Algebra - 9 (algebra un ģeometrija tika vērtēti vienā mācību priekšmetā "Matemātika")

Skolu beidzu kā labinieks un dāvanā dabūju "dāvanu karti 2ls" apmērā biggrin.gif

Kā redziet, valodas nepadodas tik labi...

Jūsu Liecības? smile.gif

Esam godīgi...

Edit.

Slimības dēļ - 0

Attaisnotas - 5

Neattaisnotas - 6

nevajag melot, tada lieciba 10 klase 100% tu melo.

Link to comment
Share on other sites

saveejo negribas nemaz raadiit...nu labi es nemaz neesmu peec vinjas aizgaajis laugh.gif

vieniigais ko varu jau tagad pateikt ka shii buus sliktaakaa lieciiba kopsh maacos rv1g.

laikam wows vainiigs dry.gif

p.s 9 klase

Edited by SheYn
Link to comment
Share on other sites

nu īsti jau ticēt jau negribējās, bet nu, tas nav nemaz tik neispējami, savos zieda laikos manai māsai vidējais bija kaut kur 9.3, tā ka tādas kā tev atzīmes gan jau, ka arī ir iespējamas wink.gif

r&r, man liekas, tavai maasai zieda laiki ir kaa reiz tagad! naughty.gif

Beefy wink.gif

p.s. piekap pie mums jaunaja gada - bus jautri! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Te kaut kas teica ka nav iespējams palikt uz otro gadu 7.klasē!!

Bet es pazīstu čuhu kuram ir visas 14 nesekmīgas no paralēlās klases! smiliez.de_2125.gif

P.S Un vins staigā uz skolu!

ko, lai saka - daunis!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...