Jump to content
GIGN Forum

Busters Un Daunisms!


L-BeasT
 Share

Recommended Posts

veeletos uztaisit nelielu aptauju...

Kaadas ir juusu domas par busteri un taa saistiitajam suudzibaam? Es parsvaraa cik lasu ash no kreesla kriitu nost! Busters 4eva, jo vairak busters lago un bano, jo vairak smiekliigas suudzibas... taa tik turpinat!! biggrin.gif

Un juusu domas?

Link to comment
Share on other sites

veeletos uztaisit nelielu aptauju...

Kaadas ir juusu domas par busteri un taa saistiitajam suudzibaam? Es parsvaraa cik lasu ash no kreesla kriitu nost! Busters 4eva, jo vairak busters lago un bano, jo vairak smiekliigas suudzibas... taa tik turpinat!! biggrin.gif

Un juusu domas?

i hate a buster blink.gifzaban.gif

Link to comment
Share on other sites

nuu man iipasu sudziibu nav, vieniiga lietas kas amni pilnigi neapmierina, kuras peec butu gatavs attiekties no buster, ir cilveku daudzums serveriii...

agrak naktis bij cilveki, tagad vispar ne1... es tad labak speleju ar dzekiem kam norec un wh nekaa vispar tukss serveris... nu protams ja paradas speeds un aims tas reali kaitina, bet vismaz kads ir serverii tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis :

Parasti lai tiktu serveri , GIGN Buster's jarestarte no 3 liidz ~6 reizēm , protams man tas neptīk , lai gan man vienalga , ja tiešam gribas spēlet tad jau var tur čakarēties.

Bet :

Cilvēki ir ziedojuši , un viņiem gribas spēlet serveri kāds bija iepriekš , Tas ir : Bija pilns 24/7/365 , nebija lagi ( tagad jau arī tika nav , bet nu gadas ) , nebija jācieš neskaitāmie kick'i u.t.t

Runajot par CSDM serveri , ja man patīk tur spelet , bet kopš buster uzlikšans serveri redzēt vairāk par 12-~14 clvēkiem nav iespējams.

Paldies ka uzklausījat manu viedokli.

Link to comment
Share on other sites

man tas chernis bija diezgan ilgu laiku atpakalj, preciizaak tad kad paraadijaas busteris. meta araa n shit. tagad viss iet zbis smile.gif nav nekaadu lagu, nekiko mani arii. man viss darbojas kaa naakas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vakar biki paspēlēju, un tā lagoja, ka prieks. :/ Moš as tāpēc, ka sagadījās acteku spēlēt, bet nu, ja tam busterim nav plānots kaut kāds megasuperuzlabojums, tad labāk ir bez viņa... xscr šits man gan patīk, biki dabūju ietestēt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Busteris ir galiigs suuds! No rita palaizu CS un ^$^$# taads LAGS un TAADS pings un tad es palaizu CD bez bustera un atkal TAADS LAGS %^$%$ un TAADS PINGS! Kaads gan labums no bustera? wink.gif

Golfy_s - kuri butu tie pro? wink.gif worm un macho! biggrin.gif

Bet ja nopietni, tad busteris mazliet sako, jo reizem ir ta, ka vinu palaiz bet vins nav sadraudzejies ar CS. It ka nav liela beda, jo tagad serveris patuksh (kapec gan?), bet tajas reizes, kad servaks ir pilns un tev izdodas pec 5 min spaidisanas tikt ieksa un pec tam uzreizu izmet ara - tad ir skumiigi!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Man prieks, ka dazhi cilveki ZIN par ko vinji runaa... tjipa delj bustera lago utt... Apsveicama domaashana novertejot softu peec arejaa izskata... laikam pie vainas ir nosaukums... bet es juus visus varu apbedinat, lagi ir delj web servera, kas pedejaa laikaa nez kapec rij smagi daudz resursus...

ja nu kaadam tas kaut ko izsaka, tad she nu buus pieradijuminsh: load average: 8.50, 8.92, 8.94

takaa paturat vien savas inteligentaas domas pie sevis luudzu...

ak jaa un ja man vel kads ieteiks uzlikt VAC, es likshu atvalinajumu uz nenoteiktu laiku... es ticu ka neviens no jums nedziivo tik daudz pa arzemju CS serveru forumiem kaa es un es zinu ap ko lietas grozaas un kapeec VAC nekam neder...

Tai vietaa lai nodirstu kaada cita cilveka garadarbu, butu labak padomajushi ko jus pashi esat darijushi lietas labaa un kaads ir jusu ieguldijums servera attiistiibaa. Gudra dirshana neskaitaas...

Visadaa zinjaa busteris nekur prom neies. Ja gribat justies noderigi, tad es gaidu no jums konkretus bagreportus, konkretu problemu aprakstus (da kaut vai ar skriinshotiem, video roljikiem, ekstreemisti var pat nofocheet uz ekraana notiekosho... esat kreatiivi) un tamlidzigas lietas. Tiek pienjemtas arii jaunas idejas, ko varetu realizeet busterii...

Link to comment
Share on other sites

Man prieks, ka dazhi cilveki ZIN par ko vinji runaa... tjipa delj bustera lago utt... Apsveicama domaashana novertejot softu peec arejaa izskata... laikam pie vainas ir nosaukums... bet es juus visus varu apbedinat, lagi ir delj web servera, kas pedejaa laikaa nez kapec rij smagi daudz resursus...

ja nu kaadam tas kaut ko izsaka, tad she nu buus pieradijuminsh: load average: 8.50, 8.92, 8.94

takaa paturat vien savas inteligentaas domas pie sevis luudzu...

ak jaa un ja man vel kads ieteiks uzlikt VAC, es likshu atvalinajumu uz nenoteiktu laiku... es ticu ka neviens no jums nedziivo tik daudz pa arzemju CS serveru forumiem kaa es un es zinu ap ko lietas grozaas un kapeec VAC nekam neder...

Tai vietaa lai nodirstu kaada cita cilveka garadarbu, butu labak padomajushi ko jus pashi esat darijushi lietas labaa un kaads ir jusu ieguldijums servera attiistiibaa. Gudra dirshana neskaitaas...

Visadaa zinjaa busteris nekur prom neies. Ja gribat justies noderigi, tad es gaidu no jums konkretus bagreportus, konkretu problemu aprakstus (da kaut vai ar skriinshotiem, video roljikiem, ekstreemisti var pat nofocheet uz ekraana notiekosho... esat kreatiivi) un tamlidzigas lietas. Tiek pienjemtas arii jaunas idejas, ko varetu realizeet busterii...

specigi teikts smile.gif

Link to comment
Share on other sites

darek same! ar 2.0.1 nav nekādu problēmu... Bet būstera banošana man reizēm ir nesaprotama... Bet nejau manam cietajam paurim to zināt kā viņš strādā. Par worma textu varu pateikt to, ka tikai piekrītu... VAC un CD ir galīgi garām(labi ielīdu dirsā ne?) Pret VAC un CD ir čītu pilns, bet tādas komandas kā skrīni pownz... Nevajag neko mainīt... nebūtu busters būtu pilns serv ar ūberpro džekiem pa naktīm un atkal visiem būtu slikti! Kā jau latviešiem pieņēmts - viņi paši nezin ko grib!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...