Jump to content
GIGN Forum

Cfg


MADKILL
 Share

Recommended Posts

manuprat del cfg labaks neklusi iesaku njemt to pasu default un varbut pielabot vinu mazliet ta lai tev ertak, nebus jau ta, ka dabusi pasaules slavenaka speletaja uberpopiigi krutu configu un uzreiz buusi baigais uuberiigikruts speletajs del ta wink.gif

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

vaidzeja tik ieiet tajaa cfg un apstities, ka uz +attack uzlikt kill1 un viss kluva skaidrs

kas tev kluva skaidrs?

norm pidinsh, tas kill uz mouse1 ir uzbindots tikai un vieniigi tapeec, ka tajaa konfigaa ietilpst skripts, kas paliidz automaatiski noteemeet uz pretinieku un tas bind "mouse1" "kill" taa jau arii parastaa shaushana, tjipo tu nospiezhot mouse1 killo pretinieku. taads dzeks tu esi, reaali kad dabuuju shito konfigu (no kkaadu tur pro elikaa) saaku nereaali krushiit un man jau bija piedaavaajumi no zviedru komandaam, tikai bla debiili sanaaca, tieshi tanii laikaa, kad mani gribeeja zviedri tur dziivokli pirkt un visu, man tjipo bija dambretes nometne un tapeec nevareeju braukt uz zviedriju speleet un dziivot...

karoche tu esi mulkis, ja neizmeeginaasi manu konfigu, taapat kaa visi paareejie, kas netic, ka konfigs uzlabo skillu. visu domaa, ka galvenais ir daudz speleet un taa var paaugstinaat skillu, vini kluudaas - galvenais ir dabuut pr0isku konfigu, salikt sensu, resu, crosshairu un visu kaa pr0fiem, un visi kriit kaa mazie!

shitas konfigs iisteniibaa ir aizliegts, bet pox - online jau neviens taapat neuzraus, bet ja izdomaa doties uz kkadu turniiru, es pienemu, ja tu saaksi speleet ar shito cfg, tad stroga kaads aarzemju tiims tevi panems un iesleejams tu speleesi CPL, WCG vai kaados citos turniiros, tad buus suudiigi, jo tur var uzraut, ka shitas ir nelegaals cfg smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bet par lietu - fps_max "25" WTF???

veelviens n00bs, ej tu nost... karoche bla zb kas man buus katra komanda manaa uberkonfigaa jaaizskaidro? kapeec 25 fps? tapeec, ka ar 25fps viss taa forshi raustaas un reaali leenu notiek, un ir vieglaak daliit hedshotus, kaa to var nesaprast? ai, labi, man tak pox, gribat palikt par n00biem - palieciet, bet reaali ar shito konfigu varat sevi uzcelt, bet tas jau pashu zinjaa...

aha, dambretes nometne ir najsiks smile.gif uz pārējo gan laikam pat neviens no LV daunatnes cs komūnas pārstāvjiem neuzķersies sad.gif

es vismaz centos, a ja nu kaads tomeer... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nesen pabeidzu savu cfg

sataisiju ka 1 2 3 njemot ierochus nau taa skanja, bet turpretii tas pogas atbindojas, un 1 2 3 vietaa ir x c v "f" reload : stopreload , no e flash r he t smoke, un vis ir bez stulbaa sounda krr rr r un veel daudzas labas lietas, bet besis plaatiities

Link to comment
Share on other sites

nu nejau cfg-aa svariigakie ir contolji, bet gan visi pareejie uzstaadijumi, controljus jau katrs antinjsh var nomainiit!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...