Jump to content
GIGN Forum

GIGN Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Kadu smigu parsvara velies mochit tusina  

55 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

user posted image

Karoche - tas nu jums tagad jaizlemj, jo tulin buus tusins!

Protams - balsot var tikai tie, kas ir uz tusinu!

Ludzu ari replayjojiet te ar savam choicem un pastastat ko gribetu labak njamaat un kadu muziku, ka ari vel nav isti izlemts, vai samazinat tusbiletes cenu uz 5Ls kas buut labumu pirksanaa redukcija no 210 uz 80Ls sad.gif

Anyway - par 80Ls var nopirkt 10kg galjas un 10L bruuna snabja! smile.gif

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Man ir savs variants - jagermaisters ar energjiijas dzeerienu......sasodiiti garshiiga padariishana smile.gif

Bet nu laikam jau buus japieturaas pie paarbaudiiitam veertiibaam, vai nu snjabis vai nu alus, bet nekaada zinjaa abi kopaa!

Link to comment
Share on other sites

jegermeistars sanaks daargi !

Es vēlētos Viskiju (balantines vai smth (karoc kautkas normals) + kolu

un balentaims nesanaak daargi ? es piemeera taas bruunaas degvielas, JD, JW, RL, vispaar necieshu, tad jau labaak rumu!

es domaaju, ka jaapaliek pie normaala shnjabja un alus

Link to comment
Share on other sites

Nu alus buus daudz, es tikai saku taa- Aldarim nee !!! Leeti sanaktu Cesu alus bundzaas(stikla pudeles nee, negribaas graizities)

Nopirksim arii 1l zelta tekilu, nedaudz viskija, bet spiedisim uz Alu un snjabi smile.gif

Protams sulas, kolas mineraludens utt.

Link to comment
Share on other sites

Nu alus buus daudz, es tikai saku taa- Aldarim nee !!! Leeti sanaktu Cesu alus bundzaas(stikla pudeles nee, negribaas graizities)

Nopirksim arii 1l zelta tekilu, nedaudz viskija, bet spiedisim uz Alu un snjabi smile.gif

Protams sulas, kolas mineraludens utt.

man lūdzu 10 cēsu pilsener un būšu laimīgs. (tik maz tāpēc ka aizdzerties negribu + man tas tāpat sanāks no visām stiprajām šmigām).

Link to comment
Share on other sites

es arī esmu veģetārietis, tā kā alis nav vienīgais un augļus toč vajag.

EEEEENIVEJ - tā kā es ieradīšos uz pašu sākumu, plus vēl palīdzēšu organizēšanā, tad it kā jau jābūt long island, he he happy.gif

recepte (pa attiecībām):

1: vodka

1: rums

1: džins

1: tekila (gold toč būtu vislabākā, tā kā tur mēs abi ar krishu)

1,5: sweet and sour liķieris

1: triple sec (nezinātājiem- tas arī ir liķieris)

1: kokakola vai pepsis

KĀ JAUZMEIKO!!!:

Jāsaliek sastāvdaļas glāzē ar pāris ledus gabaliem, tad šeikerī un (...ŠIS IR AXYUJENNO SVARĪGI...) _VIENREIZ_ jāsakrata. lej glāzē un grezno ar citronu (ne obligāti).

fun fact: alc.vol. ~28%

karoče ja tāds būs gatavs, tad esmu gatavs beefijam likt kautkādas tiesības smile.gif (oponentiem pret to - neuztraucieties, jums arī long island paliks un tad jums nekādas pretenzijas nebūs happy.gif )

Link to comment
Share on other sites

un tagad visi pasuutam sev kokteeljus tongue.gif

btw, es uz tekilas dzershanu arii piesakos!

Link to comment
Share on other sites

esmu ar mieru sadzert ar visiem visu!!! tad nu, ja TU veelies ar mani sadzert, tad naac laiciigi, pirms neesamu paarsadzeeris jeegu thumbsup.gif

EDIT

veca zviedru paruna: anoreksikjim pie galda seesties nav veerts

p.s.

paskaidrojums:

nav veerts samaksaat baksi un seesties pie zviedru galda, ja tu negribi eest

p.p.p.s. cerams, domu saprataat smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...