Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


DrugDealer
 Share

Recommended Posts

UO bija populaars pirms 10 gadiem, kad tas bija lielaakais tehnologiju sasniegums. laiks iet uz priekshu. wows ir ideaala speele, un tur nav tikai laachi. vispaar, pat 60lvls nav endgame. shobriid endgame ir naxxramasa, liidz kurai tikt ir diezgan pagruuti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ultimaa kuru es speeleeju tas viss ir savaadaak - saka4ajies ~ 3 dienu laikaa, shmotu savaac ~ menesha laikaa

Vecais tu smirdiigos serveros esi speeleejis.. Nav nekaadas jeegas speeleet ja vari 3 dienu laikaa uzdziit kaut kaadu magery vai swordu. Nemaz nerunaasim par crafta skilliem.

P.S. Liekat mieraa laachus! dry.gif

P.S.S. Santiago vienmeer paliks muusu atminjaas wink.gif

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Santiago ir sfeera un tas ir meesls. Skillus 3 dienaas uzdzen tie kuri maak. Es ar rokaam savu muuzhu neesmu neko kachaajis. Un kaa jau teicu, es nespeeleeju lai freaking pistu nervus ar kachaashanos, bet gan lai izbaudiitu pvp. 3 dienu laikaa var uzka4aaties gandriz jebkuraa RunUo OSI Style serverii, un tad ir pilnigi normaali, jo veel jau ir jadabuu sopi, sosi.

Link to comment
Share on other sites

Lai arii cik daudz cilveeki ir meegjinaajushi mani ievilkt WoW pasaulee, esmu tomeer speejis atteikties shim kaardinaajumam, jo paskatoties, kaa chalji katru vakaru peec darba seezh savaa wowa pasaulee, baisi paliek biggrin.gif Taa tak pus dziivi var palaist garaam! biggrin.gif Bet taa jau speeles ideja ir uztaisiita labi, kaa arii grafons un efekti ir diezgan iespaidiigi. Galu galaa, dziivojam tak 21. gs., taa kaa UO sen jau kaa ir history... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Santiago ir sfeera un tas ir meesls. Skillus 3 dienaas uzdzen tie kuri maak. Es ar rokaam savu muuzhu neesmu neko kachaajis. Un kaa jau teicu, es nespeeleeju lai freaking pistu nervus ar kachaashanos, bet gan lai izbaudiitu pvp. 3 dienu laikaa var uzka4aaties gandriz jebkuraa RunUo OSI Style serverii, un tad ir pilnigi normaali, jo veel jau ir jadabuu sopi, sosi.

Saaksim ar to ka santiago bija nevis IR! Neko nedari ar rokaamm, labi, tad tu man pastaasti kaa tu vari uzkachaaties 3dienas ja serverim staav scripts kursh nepieljauj skillu pacelshanu, pienjemsim, vairaak kaa 0,4% stundaa.. Tad kaadaa veidaa tu to vari izdariit? izmantojot savu forsho UO PILOTU? aa nee UO assistu vai arii tu mums esi tik gudrs ka proti scriptot ieksh easyUO ? Vienalga kuru programmu tu izmanto, tev nekaadi nevar sanaakt uzkachaaties 3dienaas liidz GM skilliem.

Protams vienmeer pastaav dibenaa liishanas variants GM'iem... Par cik Santiago bija suuds tur taada iespeeja vnk nepastaaveja.. Un gribeetos zinaat kuri ir tie labie serveri kuri nav suudi?

P.S. Pareizi visi serveri kuros nevar uzkachaaties 3dienaas smird... laugh.gif

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Kaa jau teicu - es speeliites nespeleju lai glupi skaldiitu monstrus.

Tev protams ir tikai divas iespeejas uzkachaaties... varbuut rakstot izdomaashu 3!

1) Tu kaachaajies, lai tiktu liidz tam GM skillam

2) Tev draugs ir gm's (kas reaali parasti s**kaa) un vinjs tev pacelj skillus vai arii tu lien citiem GM'iem aanusinjaa, lai dabuutu ko sirsninja kaaro

3) Tu maksaa naudu(kas ir galiigi stulbi) lai tev pacelj skillus liidz Grandmasteram!

P.S. Tu neatbildeeji uz manu jautaajumu! Kaa savaadaak var uzkachaaties 3 dienas jebkuraa serverii, vnk man kaa UO veteraanam gribas ljoti zinot, jo speeleejot speeli zinu daudzus bagus, bet kaa uzdziit 3 dienaas jebkuraa serverii GM skillus nezinu wacko.gif

EDITED: Protams normaalaa serverii!

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Tam es piekritu ka speles ista butipa sakas 60 lvl. JO uz lieliem raidiem nenem mazos, kaut gan 58 lvl jau vienalga dzeki prasa no tevis 60 tad nems lidzi vakt setu.

Ultimu esmu speleju un WoW teiksu ta WoW ir vieniga spele kuru var paspelet ilgak un pec partraukuma kada var atgriezties neapniks.

Questu sizets ir liels pat paarak liels, lai visus izpildit ko blizards nezin kadiem spekiem ir sataisijis vajag daudz laika.

+Ja es nemaldos WoW update paradas tiri biezi a Ultima kaut kas jauns ieiet ???

Link to comment
Share on other sites

sharigan, sorry bet WoW pvp visu izsaka skills smile.gif es speciaali TEV uztaisiishu video. kur 2 nepaaraak labi geared chari sit epixed charus. piedevaam iedoshu tev linku uz armoriem kaads ir man un manam draugam un linku uz pretinieka armoriem. gears nebuut nav tas svariigaakais...

tas ka tu saki ka wow`aa izmanto 4-5 spellus ir debiili smile.gif

Link to comment
Share on other sites

lol odiņ, ja tas nebūtu 4uwis, tad es to warnu neatbalstītu smile.gif Tu tagad katram, kurš pateiks wow smird liksi vārnu? Baigā vārda brīvība ne? Un esi tik laipns, needitē manus postus. Quote poga ir biš pa labi wink.gif

nu nav forshi pateikt kaut ko bez argumentiem! ja vinjsh pateiktu, ka wow ir suuds taapeec, ka tas aiznjem visu dziivi un to speelee tikai kaut kaadi neveiksminieki, kam nekaa cita nav ko dariit, tad buutu ok. Bet vinjsh vienkaarshi pateica "wow=suuds" - tas nekam neder

Link to comment
Share on other sites

lol odiņ, ja tas nebūtu 4uwis, tad es to warnu neatbalstītu smile.gif Tu tagad katram, kurš pateiks wow smird liksi vārnu? Baigā vārda brīvība ne? Un esi tik laipns, needitē manus postus. Quote poga ir biš pa labi wink.gif

ak kur es tik neveikls 20.gifevil6.gifsmile.gif

un es nevārnoju te katru, kas tā saka, jo citi māk savu domu argumentēt, bet tas idiots te iepostotu to teikumu vienalga kāds temats te būtu. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

wow tak ir viens no labakajiem pv kads varetu but. ir tik daudz dazhadu variantu ka pieviekt pretinieku. metot dotus,fearus,trapus utt. un gears neizsaka visu, skills izsaka visu. piemeram man ar level 52 warlocku nebija grutibas nolikt 60 warrioru ( kaut ari tas varbut tapec ka warriori pvp suka evil6.gif )

Link to comment
Share on other sites

Sharingan --->:

ak dies... kada jega strideties biggrin.gif

neesi speleejis wow nopietni, tad ari klusee un smaidi...

ko tu vispar zini par wow ? to ka tur ir lvl 60, gearam meedz buut usmuks izskats un NE female ir seksiigs kjermenis ?

nu tad ar to nepietiek PvP...plika NE female tevi vareetu panjemt prieksha at level 60 tikai tapec ka tu *neko* nezini par pvp. paldies luudzu.

Edited by fr0zen
Link to comment
Share on other sites

Teddy, es tev pateicu - tu esi spelejis uz sfeeras. Tu ultimu kaa taadu neesi redzeejis. Runuo ir pavisam cits emulators, un pavisam cita speele, vienigais kas ir tads pats taa ir grafika.

Vispirms bija sfeera un tad tikai veelaak apm peec gadiem 2 uztaisija tavu runUO.. Pilniibaa neredzu ar ko atshkjiras, ar to ka makrosiit vari saraktot veselu chupu tekstus? vai arii tas ka tu ar pateiktiem vaardiem casto magjiju? Tas ir viss ir vecaa labaa RENESANCES ultima. Laikam vel taada lieta ka runUO bija ]komanda nevis .komanda!

Tas ka kodeeshanas valoda atshkjiraas? Vai arii tu gribi pateikt, ka tur stundaa pieljaujamaa skilla varbuutiibas pacelshanaas ir lielaaka? Rases?Tas ka vampiirs var panjemt pudeliitee ieliet asinis un peec tam njemt ar to healoties?

Es nepareizi pateicu? Sorry, bet tad atbildi ar ko atshkjiras "sphere" no "RunUO" ? Kas tur ir savaadaaks kas nav paredzeets defaltajaa UO?

Link to comment
Share on other sites

wow tak ir viens no labakajiem pv kads varetu but. ir tik daudz dazhadu variantu ka pieviekt pretinieku. metot dotus,fearus,trapus utt. un gears neizsaka visu, skills izsaka visu. piemeram man ar level 52 warlocku nebija grutibas nolikt 60 warrioru ( kaut ari tas varbut tapec ka warriori pvp suka evil6.gif )

Driizak jau tapec ka tas bija kartejais cilveks kurs nopricis lietotu acc.... wink.gif

p.s eu nezin nevins nah tads gluks mazrigosa kad eju ieksa neaiziet taalak par retrivng char list.

Link to comment
Share on other sites

Man ir pieejams lvl 60 mags epic artijos. Battlegroundaa taadu huj kaads nosist var. Tieshi tur arii rodas disbalans.

tagad padoma ar galvu nevis dirsu, tev ir tikai pieejams 60 mage epix kkur.

bet es nonjemos ar wow pusotru gadu tagad..

tad man rodas jautajums, ka TU vispar kko vari zinat kas tur ir noliekams un kas nav ?

Edited by fr0zen
Link to comment
Share on other sites

Jā es arī pirms pāris gadiem kaukur dzirdēju ka UO ir baigi foršā spēle. Nokačāju, instalēju un pēc 30 sec uninstal. Grafika sūkā, spēle manuprāt ir jau mirusi tāpat kā MU. Es gan nezinu kādas tev tur pogu kombinācijas ir jāspaida, bet ja jau vis sabindots tad tikai spied pēc kārtas 1 2 3 4 5 6 utt.. un pretinieks gatavs. Baigais pvp laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...