Jump to content
GIGN Forum

Nepieciešama Lietotāju Palīdzība


Norek
 Share

Recommended Posts

RAM`u var papildināt da jebkad. Pārējām mantām nepieliksi klāt, ko sirds iekāro. Nauda uz doto brīdi ir problēma, bet par cik es savā 18 dz/d pie dāvanas netiku + vēl tūlīt būs x-mas, tad gan jau, ka sagrabināšu. K, pelīti ņemu citu un padu - droši vien, ka citu, par tumbām arī padomāšu, bet pārējai paliek. K, veram ciet.

Link to comment
Share on other sites

Njā, noreks veeleejaas lai kaads vinjam mazliet izpaliidz bet lielaakaa dalja vinju noliek.

Forsha komuuna. Zheel tikai tas ka visi jauninjie paliek taadi pashi jo njem piemeeeru no galvenajiem kuri vinju skatiijumaa ir tie labaakie un krutaakie. Nosodiit jau es juus nevaru, bet mazliet skumji ap sirdi paliek. Zinu ka visi mani peec shii posta sauks par cirvi, lohu un tml. bet nu nekas.

Link to comment
Share on other sites

Njā, noreks veeleejaas lai kaads vinjam mazliet izpaliidz bet lielaakaa dalja vinju noliek.

Forsha komuuna. Zheel tikai tas ka visi jauninjie paliek taadi pashi jo njem piemeeeru no galvenajiem kuri vinju skatiijumaa ir tie labaakie un krutaakie. Nosodiit jau es juus nevaru, bet mazliet skumji ap sirdi paliek. Zinu ka visi mani peec shii posta sauks par cirvi, lohu un tml. bet nu nekas.

Par to pat ir bijis TOPIKS! biggrin.gifwink.gif

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...=0entry145294

vari atdzivinat, ja velies! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Njā, noreks veeleejaas lai kaads vinjam mazliet izpaliidz bet lielaakaa dalja vinju noliek.

Forsha komuuna. Zheel tikai tas ka visi jauninjie paliek taadi pashi jo njem piemeeeru no galvenajiem kuri vinju skatiijumaa ir tie labaakie un krutaakie. Nosodiit jau es juus nevaru, bet mazliet skumji ap sirdi paliek. Zinu ka visi mani peec shii posta sauks par cirvi, lohu un tml. bet nu nekas.

Nu nebija jau tik traki, kad tjipa vinju te baigi nodirsinaaja, vnk atgriezhos pie vecam lietaam, sho te tieshaam vajadzeetu paradiit boot.lv, kur apgrozaas cilveeki, kas kaut ko arii saprot no shiim lietaam, a kas tad te taada peleekaa cs speleetaaju massinja biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

lol, es tikai gribēju pateikt, ka es taisos pēc kāda laiciņa par to pašu cenu tikai pārrēķinātu eiro nopirkt kompi, kas spēles vilks un 3d mark score būs kādas 1,5 reizes labāks. pēc visa kopā izskatās, ka tāds nūbiks pērk kompi smile.gif katrā ziņā skaidrs, ka pat tik basic saitu kā vecais labais tom's hardware nor3ks vispār nav skatījies.

Link to comment
Share on other sites

nu neiznu... tavam monitoram pazema izskirtpseja... kaut gan - laikam jau ir ok!

Tas 5.1 jau ir tads "he he" 5.1, bet domaju, ka vajadzetu buut ok - nu - nav jaut tas pats, kas skatities matrixu ar riktiigu majas kinozaali - taa, ka zeme un logi riib, bet sava veida 5.1 tomer ir. Tu ar optiku vinu sleegsi klat kompim?

Beefy

Link to comment
Share on other sites

pag acik tad tu gribeeji izshkjirtspeeju ? man kaut kaa liekas 1680x1050 varetu buut pilniigi pietiekami prieksh 20" monja. un 5.1 prieksh 8 kv metru istabas ir pizdec, vairaak par tiem 140w nebuutu nemaz kur likt smile.gif

labak pasaki, ka atvilksi savu 5.1 un ari pats sevi uz gign tusu! Piedod - irt ok izskirt speja LCD. Tagad vispar LCD cenas ta nokritusas ka gluzi vai jabrinas! smile.gif Man jau patiik! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Nu shoreiz jau veel nebija tik traki kaa citreiz bet nu tomeer. Un to topiku biju palaidis garaam jo reti eju peedeejaa laikaa gign forumaa.

EDIT: Wups, tomeer neesmu palaidis vinju garaam jo pats savulaik postoju vinjaa smile.gif .

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

WOW, pa 1550Ls es varetu dabut...

Core 2 Quad QX6700 $1000

2GB DDR2-800 $200

GeForce 8800GTX 768MB $600?

ASUS P5B-Deluxe (vai kadu 680i matesplati) $180

Western Digital Raptor 150GB 10000RPM SATA1.5gbps HDD 2 gabali $200x2

(300GB RAID0, 10000rpm = uber aatrums)

TOTAL = $2380, ne tuvu $2750 kas ir apm 1500Ls...

Letu PSU tepat veikalaa kkur 30Ls...

Nu un vel cddrive fignas case utt pa kkadam naudinjam.

Un citaas zinjaas: Anata wa dame desu, kthxbye

Edit:

Un vel citaas zinjaas: tikko pamaniju ka shitas topiks paaris meen vecs lol biggrin.gif

Neveiksmiigs pirkums sanaacis, kgan links uz CPU nestraadaaja tape es neko nezinu laugh.gif bet video gan dargs X1950Pro maksaa $200, tad XTX maksaatu $300 max (175Ls no more)

Kruts uzcenojums. Shipping nav daargs ja peerk daargas detaljas (taa liekas)

Edit2: ja pieliek tas psu utt tad tikunta cena ir zem 1550Ls ($2891.13)

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...