Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Es biju nopircis jugio kaartis - cereju, ka bus ka galda speele! Sapikoju 10Ls. Aizbraucu majaas un sapratu, ka japerk vel viens komplekts. nopirku (kopa 20Ls). Tad apskatijos visas tas kaartis. Dazas bija spiidigaas uber krutaas! smile.gif

Tad meginaju izlasiit noteikumus, bet noteikumi man likas galiigi nesakarigi jo

1) vini bija nesakarigi

2) tulkojums uz latvieus bija vienkarsi nekada liimeni

Izspeleju paris partijas ar sievu un nometu atvilkne un velak sieva kaut kam pardeva par 10Ls, jo tur laikam bija krutas kaartis ieksa, ko vinam vajadzeja! smile.gif

Lai nu ka - ja tev ir 500 Kaartis tad jau tu esi biezasi! smile.gif Bet ta spele laikam ir DEBIILA! biggrin.gif

Beefy

beefy... MtG nav nekaads JUGIYO shits.. bet gan pro mega nais speele smile.gif..

dikti fanoju pirms paaris gadiem..

nu lab logjiski es vinjas neesu visas pircis..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PS njez man ir taada sajuuta ka es ar vareetu piekaapt un naudu ar vareetu meegjinaat paarsuutiit vai vienk aiznest pa nedeelju benaaram smile.gif soooo ta jaau redzees smile.gif

PS jup man ar atvilknee kkur meetaajas MtG komplekts viens laigan liekas ka bija pat divi blink.gif

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

Pfuuuu....

Peec garaam sarunaam, un ilgiem striidiem, kas beidzaas, gandriiz, ar to, kad es izvacos, viss tika atrisinaats, un pirts buus, tagad ar beefy,deadalive un mader testejam... BLe kaa jums pauti svils, vnk dirsaa tempertura ir, veel dusha jamegina sataisiit un vismaz 2 staavs lai cilvekiem ir kur guleet biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsi piebilst, ka viss notika pec tam, kad beefy piekaapa! wink.gifbiggrin.gif

Karoce - dzeki bija sasitusi pirts sienas spundetos deeljus ar 1cm atstarpi (ta, ka var redzet foliju) - tjipa ta ir krutak!

Bet nu viss ir izlabots un visi ir liela laimiga gimene! smile.gif un pie bencika vel stav normali alins - ta ka - viss notike un pirts ir jau ljoti gatava!

BEefy smile.gif

post-7-1165783401.jpg

Link to comment
Share on other sites

Karoche peec beefy aizieshanas iemeginajam pirti , tjipa generaal meginajums. Neskatoties uz to, kad durviim priekshaa tika aizklaats tikai folijs(stiklu veel nelikaam), un kad veel ir spraugas, mees dabujam 100 graadus ka nehuj, ta ka dzeki turaas, juus man dziesmas dziedasiet un lugsieties lai juus laizh araa biggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Karoche peec beefy aizieshanas iemeginajam pirti , tjipa generaal meginajums. Neskatoties uz to, kad durviim priekshaa tika aizklaats tikai folijs(stiklu veel nelikaam), un kad veel ir spraugas, mees dabujam 100 graadus ka nehuj, ta ka dzeki turaas, juus man dziesmas dziedasiet un lugsieties lai juus laizh araa biggrin.gif

bljiiin nebuutu es ar beefyu atnaakushi viss buutu savaadaak (joke (bencik slieci )) kr4 befijs aizmauca prom un imeegjinaajaam pirti kr4 buus to4 zajebca pirts !!! kartuminsh kr4 ideaals norm vareesiet garinju pamest (ne alus) GL to u all veel tik bik piestraadaasim un buus vispaar perfektnja !!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...