Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

šovakar mēģināšu uzzināt nr Jaunmārupes pirtij Cik atceros tur nebija dārgi , ir daudz gultas vietas liela zāle kur dejot pirts , baseins ārā "grills"  Karoč smuka guļbūves mājiņa!

Davaj es ar uzmetiishu aci smile.gif

Es jau shitos pirtis.lv un viss.lv esmu izskatiijis, nekaa sakariiga nebija sad.gif

ZInu to vietu saucaas Peles, vietinja zajebis, bet es vinju izsleedzu, jo vietas par maz tur 30 purniem, mees bijaa kaadi 15 un jutamies, kad ir pilns viss smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Nu bledj tas ir bezpridjels pizdjec bledj es aizbraucu uz pudienu ieliet gridu un pizdjec viss jau sacakareets

BENICK TU MAN SKATIES! gussa.gif

Karoce ta! Bencik - cik tev ir liela maja un kur tu dzivo un cik tu gribi naudas par savu vietu? Tas ir jautajums NR 1!

jautajums NR 2 ir - ja mes atrodam kadu krutu vietu uz 9.dec, tad cik ir brauceji - tapec visiem ir japiezvana, bet es jau esmu par 15 dec un vajadzetu pirtu, jo tas ir tas, par ko cilveki maksa!

Karoce - rita uzzinasu par tiem energo tikliem te pat purcika - moska dzekiem vieta briva - tada gadijuma varam papirteeties un patuseeties pa turieni un no ritta puses parvakties pie bencika. Es ceru - jus planu sapratat! wink.gif

Vispar jau riiga un tiesi purcika tuset - tas butu vairak kaa eliiti! smile.gifsmile.gifsmile.gif Varetu TAAA piedzerties un ari kur palikt ir !

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Nu bledj tas ir bezpridjels pizdjec bledj es aizbraucu uz pudienu ieliet gridu un pizdjec viss jau sacakareets

BENICK TU MAN SKATIES! gussa.gif

Karoce ta! Bencik - cik tev ir liela maja un kur tu dzivo un cik tu gribi naudas par savu vietu? Tas ir jautajums NR 1!

jautajums NR 2 ir - ja mes atrodam kadu krutu vietu uz 9.dec, tad cik ir brauceji - tapec visiem ir japiezvana, bet es jau esmu par 15 dec un vajadzetu pirtu, jo tas ir tas, par ko cilveki maksa!

Karoce - rita uzzinasu par tiem energo tikliem te pat purcika - moska dzekiem vieta briva - tada gadijuma varam papirteeties un patuseeties pa turieni un no ritta puses parvakties pie bencika. Es ceru - jus planu sapratat! wink.gif

Vispar jau riiga un tiesi purcika tuset - tas butu vairak kaa eliiti! smile.gifsmile.gifsmile.gif Varetu TAAA piedzerties un ari kur palikt ir !

Beefy

Beefy biss bumbaas biggrin.gif

datums paliek tas pats 15 decembris, nekaadu 9 nevajag cool2.gif

Ali riit sazvaniishu shiis vietas visu noskaidroshu smile.gif

Karoche viss bumbaas, pasakums Notiek

Link to comment
Share on other sites

man patiesiiba vienalga, kur notiek pasaakums (ja vien ir transports, ar kuru tikt liidz shai vietai), galvenais, lai notiek. Protams forshi buutu uzzinaat, ka tie 10ls nav par velti samaksaati.

ps. Un zheel, ka cs speelee tik maz zakju, 4ikshu, dzhushu utt cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Da blin Valgumi ir aiznemti sad.gif

To otru pirti veel joprojam nevaru sazvaniit blink.gif

nu neko, naaksies demoleet tavu maaju Rammschtain ritmos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Uij veciit Ramstein-powe biggrin.gif

Maybe man ir labaka ideja aizmaajas man ir nepabeigtie pamati, kur vareesi ta izzardiities biggrin.gif

Bet man veel ir viens variants, ta ka redzees kas notiksies wink.gif

Bencik - moska tomer man ari pateiksi, cik gribi par savas majas izmantosanu un kada vina tev ir? Ja ja.. es ari pameklesu pirti - nemzi. Man rajona plavniekos 3 blakus ir vai vairak pat!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Madn.Y saka, ka bushot uz 89%, ja ari nazitis buus!

EDIT:

Madn.Y:

- nu tad 100% es tev tusa dienaa rokaa ielieku 10`nieku

- a es dziivoju Olainee

Vakara apbraukasu paris vietas sava rajona un painteresesos par cenam!

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

man katraa zinjaa, nekas nav pretii tuseet pie benchika. Pirts mani iisti nesaista un ja juus man visi apniksiet, tad vismaz ar kaajaam vareeshu tik uz maajaam (labi izklausaas, ne? )

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...