Jump to content
GIGN Forum

Pirmais Bans


worm
 Share

Recommended Posts

Ai kā puika iegrābās. Laikam domāja - da ko tie gign lil loli vispār zin? Noteikti kaut kāds reāls sūds nevis antičīts ja jau es te čītot varu. Ha ha ha, es tūlīt visus noš... ē, par ko bans?

Drīzāk domāja ka ar kaut kādu jaunāko Bad Boy Hack parasts Busters nebanos jaunākos čītus

Aprāvās evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

vareetu taisiit trofeju istabu, kur tikushi visi, kas uzraavushies uz bastera smile.gif

P.S. ir daudz un daэaadas atskiriibas starp godiigu speeleetaaju un chiiteri, bet viena no ziimiigaakajaam - godiigs speleetaajs var pats aiziej jebkuraa laikaa, bet visi chiiteri (visi kaa viens) tiek patriekti ar suudainu mietu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Visu IP sarakstu izlikt buutu uberkuul, bet es worma vietaa to nedariitu. Vinji tajaa ir gadus ieguldijushi, un vienaa dienaa izlikt publikai - nu nee.

EDIT: Neviens pat paldies nepateiktu - butu tieshi taapat kaa ar worma pamaaciibu par servera taisiishanu. Tas materials ir virtuaalaa mauka, kura atrodas katraa UuberKuulCsSaita gudriibu nodaljaa. Tur pat neviens nav pielicis ? worm.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

Visu IP sarakstu izlikt buutu uberkuul, bet es worma vietaa to nedariitu. Vinji tajaa ir gadus ieguldijushi, un vienaa dienaa izlikt publikai - nu nee.

EDIT: Neviens pat paldies nepateiktu - butu tieshi taapat kaa ar worma pamaaciibu par servera taisiishanu. Tas materials ir virtuaalaa mauka, kura atrodas katraa UuberKuulCsSaita gudriibu nodaljaa. Tur pat neviens nav pielicis ? worm.

bet ideja laba ne? 4iteri uzreiz sabijaas biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Neviens pat paldies nepateiktu - butu tieshi taapat kaa ar worma pamaaciibu par servera taisiishanu. Tas materials ir virtuaalaa mauka, kura atrodas katraa UuberKuulCsSaita gudriibu nodaljaa. Tur pat neviens nav pielicis ? worm.

baltgeimi ir smile.gif un teorētiski jau jā, mums jau izdevīgāk sanāk, ka citur ir čīteri smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...