Jump to content
GIGN Forum

Bustera Bugreports


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

CS 1.6, patch_full_v06.28 kachaats no gign.lv

bet tur laikam nav taa probleema...lieta taada ka "buster" ir unknown file type...bet man zem properties, staav iekjeksets : always use the selected program to open this kind of files sad.gif nezinu kaa lai vinju dabuuju nost...

varbuut kaads var paliidzeet???

PS: sorry worm pa to postu peec tevis, vnk laikam rakstiijaam vienlaiciigi un tu biji aatraaks... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ok taa.

ieejot ar busteri mani ~5 minuushu laikaa izmet ar to pashu pazinjojuma ka neesot busteris.

windows xp sp2 ar visaadiem apdeitiem no microsofta.

es ar steam cs`u speeleeju, tas man arii vienmeer apdeiots un taapeec nezinu iisto versiju.

antiviirus man ir kasperksijs 5.0.325.

Link to comment
Share on other sites

aaa...... es wnk besos ara jau biggrin.gif neiet man tas nolapitais busteris....... nokachaju visus umiku txt par to vai vaig cs mape vai nevaig likt visu izmegjinu nu kiko aaraa tapat ka bija tas basters vai nebija.. sad.gif

cs1.6

patch v_21

kompis - profailaa

nets radiolink + rooter+swith+dyversant!

daa.. problemu pat nezinu tak ka aprakstit,, wnk kiko aaraaaa un viss..

win xp_sp2 professionaalis

smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Es pamaniju vienu lietu,ka kad es iesledzu BUSTERI,mans ANTivirus izrubas!Cho ta tas nava normali!Pirmo reizi shodien ko tadu pamaniju!3reiz rr kompi un meigjinaju no jauna,bet vnm tieshi kad palaizhu busteri un sledz cs,anti virus OFF!Man ir AVIRA-AntiVir! A parejais ir OK!bet sajuta,ka kompis brizhiem sak bremzet,un fps kritas viennozimigi un raustas,bet nu araa nemet vismaz!

Windowa XP ,patch v21 kjipa viss kaa jabut!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Man ir kkāds Kaspersky AntiVirus, bet nezinu vai tas ir 6.0!

Viss iet kā smērēts, bet brīžiem fps nokrītās uz 20!

Busters ir vnk ideāls, pats šodien savām acīm redzēju kā viens čalīts tika nobanots!

Jūs pamēģinat to Busteri extractot kādā atsevišķā mapē, piem. man viņš stāv CS\Buster un viss iet!

Link to comment
Share on other sites

man tā sāk likties, ka to buster nemaz nevajag tongue.gif 1kārt, pēc komentiem te pusei neiet, pat vairāk, 2kārt serveris ir gandrīz pilnīgi tukšs

Nevajag uztraukties, gan jau iztiksiet paaris dienas bez normaalas cs speeleeshanas gignaa tongue.gif

Probleemas ar busteru gan jau worms atrisinaas. Ja vinsh nevarees vai apniks chakareeties, busteru visticamaak nonjems. Galvenais ir nemiizt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu taa nezinu vai tas kautko palidzes,bet toties man palidzeja. no sakuma teica ka jarestarte programu, bet tad es extrakteju viena mape un vis aizgaja. Nu pameginiet varbut palidzes (tiem kuriem bij problema ar to hl.exe ja nemaldos)

Tieshi taa arii vajag dariit ja paradaas erros par hl.exe failu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

gan jau worms uztaisis ari busterim normalu instalaciju nevis KAUT KADU JOBANU WINRARU - WINRARS SMIRD - ZB, KAPEC NE self extracting exe ar paroli.. OMG! Izglab pasauli un aizmirsti par RAR, kas nav freeware BTW!!!!

OTRKART! Busteri vajag palaist, kad CS nav palaists, TB, pirms palaizat CS UN CDHACKU!

TRESKART, busteris var konfliktet ar antivirus programam!

un ir ari 4kart, bet es aizmirsu! tongue.gif

Beefy

ps 4kart - ja nebus slinkums, uztaisisu busterhacku! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

kaads kuram ir probleemas ar busteru - pameegjina uztaisiit jaunu mapi ar nosaukumu Buster (or smthng) un extrakto visus triis failus tanii mapee, un double click uz Buster'a ikonas.

pasham nav pilniigi nekaadas probleemas. viss iet ideaali.

ja nav nosleepums, kaads vareetu pastastiit, kaa iisti shis anti cheats straadaa? taisa screenus liidziigi kaa anti cheats ScreenShotClient ?

EDITED: tiko webaa izlasiiju, ka "Busteris uz steam neiet", muljkjiibas, visu laiku speeleeju ar steamu, un kaa ieprieksh mineeju, nav pilniigi nekaadas probleemas.

P.S. uz VAC2 veel gan neesmu meegjinaajis.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

kaads kuram ir probleemas ar busteru - pameegjina uztaisiit jaunu mapi ar nosaukumu Buster (or smthng) un extrakto visus triis failus tanii mapee, un double click uz Buster'a ikonas.

pasham nav pilniigi nekaadas probleemas. viss iet ideaali.

ja nav nosleepums, kaads vareetu pastastiit, kaa iisti shis anti - cheats straadaa? taisa screenus liidziigi kaa anti cheats ScreenShotClient ?

Mana vienigaa problema dzivee ir taada,kad palaizhu bosteri ar cs kopaa,mans ANTI virus izsledzas un tas man cho ta nepatik! smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...