Jump to content
GIGN Forum

Sniper Scope Taisīšana!


ripaaa
 Share

Recommended Posts

Gribi savu sniper scope!! cool2.gif

Programmas ko vajdzes:

1.Sprite Wizard biggrin.gif

2.Sprite Viewer biggrin.gif

3.Wally dry.gif

Kas jādara!!!

Sakuma izdoma vai tu gribi taisit savu sniper scope vai jau gatavu uzlabot!!!

1.Sniper scope izmeram jabut 256X256 un jabut *.bmp formātā!!! smile.gif

2.Lietp Sprite Wizard lai no *.bmp formata iegutu *.spr!!! biggrin.gif Atrodi savu *.bmp failu (Pirms konverte opcijas jaieliek Alpha Test). Pec konvertesanas ar Sprite Viewer parbaudi vai viss ir noticis pareizi un ir sanacis *.spr !!! smile.gif Tavam sniper scope vardam jabut "sniper_scope.spr" ja ta nebus tad nekas neies!!! sad.gif Ieliec savu *.spr failu CS 1.6 sprite folderi!!! smile.gif Un tev ir gatavs jauns sniper scope!!! biggrin.gif

3. Ja gribat gatavu parveidot tad tad *.spr failu parveido par *.bmp failu un veic sev vajadzigas izmainas!!! Tad seko 2 solis!!! biggrin.gif

Ja kko nesapratāt meklejiet GOOGLE vai BANANA

Made by -=Aiss Noob=- (oficālais autors)

Link to comment
Share on other sites

Gribi savu sniper scope!! cool2.gif

Programmas ko vajdzes:

1.Sprite Wizard biggrin.gif

2.Sprite Viewer biggrin.gif

3.Wally dry.gif

Kas jādara!!!

Sakuma izdoma vai tu gribi taisit savu sniper scope vai jau gatavu uzlabot!!!

1.Sniper scope izmeram jabut 256X256 un jabut *.bmp formātā!!! smile.gif

2.Lietp Sprite Wizard lai no *.bmp formata iegutu *.spr!!! biggrin.gif Atrodi savu *.bmp failu (Pirms konverte opcijas jaieliek Alpha Test). Pec konvertesanas ar Sprite Viewer parbaudi vai viss ir noticis pareizi un ir sanacis *.spr !!! smile.gif Tavam sniper scope vardam jabut "sniper_scope.spr" ja ta nebus tad nekas neies!!! sad.gif Ieliec savu *.spr failu CS 1.6 sprite folderi!!! smile.gif Un tev ir gatavs jauns sniper scope!!! biggrin.gif

3. Ja gribat gatavu parveidot tad tad *.spr failu parveido par *.bmp failu un veic sev vajadzigas izmainas!!! Tad seko 2 solis!!! biggrin.gif

Ja kko nesapratāt meklejiet GOOGLE vai BANANA

Made by -=Aiss Noob=- (oficālais autors)

Es jau šito vienreiz mēģināju sataisīt bet kad iegāju cs un paņmeu awp man parādijās tas bmp kāklucis un neko cauri nevarēja redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu nelieciet vārnu, ka ne tur postoju, bet tā arī nesapratu, kādēļ tika aizklapēts ciet topiks, par radaru. Nu es izdzēsu veco, ieliku jauno ar nosaukumu radar640.spr valve/cstrike/sprites mapītē, bet tā pat stāv vecais radars. pls help.

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu nelieciet vārnu, ka ne tur postoju, bet tā arī nesapratu, kādēļ tika aizklapēts ciet topiks, par radaru. Nu es izdzēsu veco, ieliku jauno ar nosaukumu radar640.spr valve/cstrike/sprites mapītē, bet tā pat stāv vecais radars. pls help.

Paskaidro kā tu taisi to radaru, varbūt iemet kādu bildi un es tev uztaisīšu tikai pasaki skype nick!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...