Jump to content
GIGN Forum

Rec...


p00p
 Share

Recommended Posts

Vārds : Rihards

Dzīves vieta : Dobele

Vecums : 19 :x

Pieredze : neesmu nekad spēlejis konteri :x

Flagus : cidejgmo

Laiki kuros spēleju : No 1 naktī , līdz kadiem 3! ( Tad arī ir čiteru uzplūdums )

stati : Švaki , īsteniba neesmu ;> , bet savu laiku esmu valdījis uz servera :> Un tag. Biku biežak varēšu paspēlet ;>

blink.gif

Gaidu Jūsu REC/ATBALSTU

1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hmm Rihard izklausies loti parliecinats par sevi. Rodas tada sajuta, tad kad sedeji un rakstiji sho topiku tev pirksti bija shitaa smiliez.de_29.gif . Un tagad tipa gaidi savus lielos pieludzeja pulkus , kas Tevi atbalstis un slavinas. Bet nav sad.gif galigi nav sad.gif Un jautajums rodas kuraa gadaa, tad Tu valdiji tajaa contraa mm !?

Kr4 rieksts pilngii nezinams, neesmu redzejis nevienu reizi serverii nu labi varbut vienu reizi, vismaz personigi es. It kaa jaui aktivitate ir formumaa, tad jau gan jau kads mosh zin shamejo.

Negative!

p.s. Noteikti spied pogu edit un izdomaa kaut kadu labaku pieteikumu, a to sanak pec izlasita, ka gignam ir atbildiba tev obligati iedot shis tiesibas. lal

Link to comment
Share on other sites

Pieteikums tieshaam rox... Es gignaa nebiju bijis kaadu laiku, bet tomeer es daudz maz zinu speeleetajus kuri speelee patstaaviigi... Bet shito dzheku es tieshaam neesmu redzeejis ne dzirdeejis, tapeec droshi teikshi Neatbalstu....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...