Jump to content
GIGN Forum

Vai Tu Esi Spelejis CS


0xDEAD BEEF
 Share

Vai tu esi spelejis CS uz GIGN servera  

80 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Es shad tad speleju... sorit no rita speleju! smile.gif Bet man maz laika sanak vispar.. bet ja speleju CS, tad tikai gigna, jo citos serveros man ir bani par citosanu... laugh.gif

TB, man sc ir tikai darba uzinstalets un nav instalacijas.. ta varbut ari no majam rtukatu un butu augstaks skills biggrin.gif

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

kad wowam gametime beidzas uzspeleju

BotE

  Uz gign servera normaali nevar paspeeleet kam nav slots

nu isteniba ja, tas vairak vai mazak ir kluvis par viaipi serveri, kur tiek tikai tie sen registretie vai visi parejie kas ziedojusi smile.gif

ps pats izmantoju iespeju un pieregoju niku pirms loti ilga laika, ja nemaldos gadu vai pusgadu pirms nobira tas pasakums, un sakas ziedosana...

Link to comment
Share on other sites

Mans brālis vasaras sākumā GIGN'ā sāka spēlēt bez regSLOTA un savāca daudz stundas, bet stress bija nenormāls, tādēļ lai atslābinātu nervus viņš nopirka regSLOTU, nu un es tagad kad ir laiks paspēlēju cs'u gignā, taču gign nav vienīgais serveris kur uzturos, jo man patīk ar draugiem kādreiz arī paspēlēt un viņiem kautkā nenesas prāts uz ziedošanu un nākās izvēlēties kādu citu serveri. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Spēlēju vakar(laikam) laugh.gif

Bet tagad cs@gign tā paretāk. Ātri apnīk kad mani visulaiku nošauj. Labāk ielienu kādā serverī no gign serveru saraksta...( Kur var normāli pafragot. Nu tā, ka katrā raundā +5-8 fragi biggrin.gif ) Intensīvi katru dienu aplūkoju euroshop.lv piedāvāto preču klāstu.. Vai nav parādijies wow rolleyes.gif

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Neesmu spēlējis CS tā nopietni (vairāk par 10 minūtēm) jau kādu mēnesī poļube. Shame on me.

Lai gan es jau te neko nepostoju. Es tik katru dienu te ienāku, iediršu, un pakrāju pāris postus lai dabūtu krutāko title. Piemēram ieraugot flashback čmuko Pogu klabeklis uzreiz saprotu, kas viņs ir iekšienē.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Neesmu spēlējis CS tā nopietni (vairāk par 10 minūtēm) jau kādu mēnesī poļube. Shame on me.

Lai gan es jau te neko nepostoju. Es tik katru dienu te ienāku, iediršu, un pakrāju pāris postus lai dabūtu krutāko title. Piemēram ieraugot flashback čmuko Pogu klabeklis uzreiz saprotu, kas viņs ir iekšienē.

Callin' me a spammer, huh? annoyed.gifnunu.gifnunu.gifnunu.gif29.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...