Jump to content
GIGN Forum

14 Oktobra Paintball Speele


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Nezinu, bija kads no jums vai nebija, bet 14 oktobri xgun taisija paintboll speli kauja par grozniju.

Bija diezgan interesanti, bet varu teikt, ka 100 bumbinjas tocna nepietiek. Interesantakas speles bija masinu laukuma un dzunglos. Tur bija reaala saudisanas.

Tad vel atceros musu komandieri - kad man iesava galva ar bumbu vins paskatijas, atri noslaucija un teica - spele talak.

Drumaka cinja bija, kad mes bijam kalna apaksa un otra komanda mus prosta atsava no agusas.. sanses 0%.

seit video, ko uzfilmeju masinu laukuma - kamera piesieta ierocim.. he he. smile.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Njā, peintbols tev nav cs biggrin.gif Es ar vienreiz spēlēju un tad kad sākumā dabūju tādus pāris foršus zilumus krūtis, vairs negribējās nekur rašot biggrin.gif Bet vispār toreiz diezgan sviestains tas pasākums sanāca, jo mans ierocis nepārtraukti gļukoja un pisās, ņehuja izdarīt nevarēju smile.gif Un vēl manas sačakarētās acis mani pievīla, tālumā neko saprast nevarēju sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Izskatās jautri pats spēlēju pa smilšu karjerām. Un tur bij naisiks kādam džekam stroķis piegāja pilns ar smiltīm un bēra kā ar kalagu, apstādināt nevarēja, likās ka tas ierocis tūlīt pa gaisu aizlidos.  laugh.gif

Man arī tā bija. Tjipa iekempojos, skatos 1 skrien, domāju tūlīt smuki nopiļīšu un pēkšņi DRRRRRRRR un viss iet pa gaisu, tāds recoils uzreiz un nevienu lodi, protams, netrāpu, bet izšauju kādas 20. Un tā man vislaik notikās, tikai pēcāk vairs nekas ārā nelidoja. Ņēmu visus uz skaņas efektu evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Man arī tā bija. Tjipa iekempojos, skatos 1 skrien, domāju tūlīt smuki nopiļīšu un pēkšņi DRRRRRRRR un viss iet pa gaisu, tāds recoils uzreiz un nevienu lodi, protams, netrāpu, bet izšauju kādas 20. Un tā man vislaik notikās, tikai pēcāk vairs nekas ārā nelidoja. Ņēmu visus uz skaņas efektu

Vajadzēja ar nazi paņemt evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Kur tas īsti ir? huh.gif Paši tasījāt un nomā ieročus ņēmāt, vai kkur braucāt?

Varētu kādreiz ar saviem draugiem sarunāt, vai mēģināt noorganizēt kā GIGN pārtiju thumbsup.gif

Edit : Vēl viens 6 klāt maniem postu skaitiem un... naughty.gif

Edited by feelya`
Link to comment
Share on other sites

Doma par GIGN peintbolu jau pavīdēja vasaras vidū. Itkā jau varētu, ja būtu kāds, kas to organizē.

It kaa taadu ideju kaut kad pametu, biju gatavs organizeet, bet bija gign tuss, tapec atliakas uz veelaaku laiku viss smile.gif

Uz cilveku jarekina ir vismaz 10 ls, pa 20 ls jau buutu reaals funs smile.gif

Ja nu tomeer ir gribeshana man nav probleema noorganizeet, tikai naudu sadabujat new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Nē, bet tam džekam pilnīgi visas 100 lodes izlidoja ārā, tikko bija uzpildījis. Un pats stulbākais bija, ka kjipa pats tas peintbola kapteinis gribēja parādīt, kā jāspēlē. Izskrēja bez ķiveres laukuma vidū un dabuja entos zilumus. Un beef, kurā vietā tas laukums ir?

Link to comment
Share on other sites

Tur bija specefekti... wink.gif Maksaaja 10Ls (daliba nevis efekti).. bet, protams, bazes komplekta bija tikai 100 bumbinjas, bet mees atri vien piecoknijaam, ka bez vel kaadam 500 nav arsanas! Bija 5cas speeles. speele ir kaa cs kaut kaads sviests ar misisju vai bez, bet kamer visi nomirst viena komanda. reali mes tur tusejam 5 stundas, bet speleejam labi ja 1nu stundu kopa, jo riktiigi ilgs laiks pagaja kamer pastastija misiju un so on ... man gribejas biku vairaak saut un mazaak piipet.. smile.gif

anyway, bija cooliigi! BTW, ja traapa pa kropusu, tad gan saapiigi (ja no tuvuma), bet nevajag jau rembo teelot, kuru lodes neker! he he... tad kad mees bijam taja bedre un mus atsaava no augshas, tad aatri vien ierubijaam, ka dirsas jaatur zemaak par zemu.. he he

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Nē, bet tam džekam pilnīgi visas 100 lodes izlidoja ārā, tikko bija uzpildījis. Un pats stulbākais bija, ka kjipa pats tas peintbola kapteinis gribēja parādīt, kā jāspēlē. Izskrēja bez ķiveres laukuma vidū un dabuja entos zilumus. Un beef, kurā vietā tas laukums ir?

laukums ir kaut kur braucot pa baldones soseju nezinu vecumniekos laikam.. karoce xgun.lv

bet ir ari citi laukumi... paintball.lv (tikai biku dargak varetu but). wana catch them all ! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

lol, nuubiki.

paintbols ir spēlēts, bet arī es neesmu ne tuvu nekāds veterāns - būšu to darījis kādas 5 reizes.

bet pirmkārt jau man smiekli nāk par to, kā visi domā, ka tas ir baigi sāpīgi. vot sāpīgi ir tad, kad tev no 1m no muguras dzheks pienāk un ieshauj pakausī, tad jā. nu man ir tā gadījies smile.gif bet reāli pēc noteikumiem tā nedrīkstētu būt, parasti pasaki, ka tuvāk par kādiem 3m vienkārši nevajag šaut. enivej, ja no 3+ metriem trāpa pa ķermeni, tad ir jābūt visai sevišķi trakai vietai, lai tas tiešām sāpētu. varu pateikt, ka man nekad nav trāpīts tā, ka raunda beigās es to vēl justu (izņemot to vienu reizi wink.gif ) no otras puses - es vienmēr esmu baigais survivalists (lasi: kemperis), tāpēc vispār esmu ticis tikai kādas <30 reizes sašauts.

kas attiecas uz bumbiņām, tad kādas pēdējās 3 reizes neesmu ņēmis mazāk par 1000 smile.gif pēdējoreiz bija 2000 uz seju smile.gif tas tā, lai būtu max funs. teiksim, pirmoreiz man bija 200 vai 300, kaut kas tāds, un tas galīgi nerullēja. tā kā kas izriet arī no bumbiņu skaita - es parasti rēķinos ar Ls25+ jo galu galā tas ir tā vērts thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

btw imo par paintu pat labāks ir airsoft - ar pneimatiskajām smile.gif viens liels pluss jau ir tas, ka ieroči ir īsto replikas un tādējādi ir arī ļoti liela un satisfying izvēle. vēl arī laikam bumbiņas lido tālāk un precīzāk. džouli arī mazāki, tā kā teorētiski pat trieciens mazāks. vārdusakot es laikam arī uz airsoft pāriešu, kad būs nauda (tb nopirkšu pats sev ieročus utt). pačekojiet gūglē thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

visbesiigaakie ir ierochu gljuki - atceros, kad speeleeju pret taa briizha speeciigaako paintbola sastaavu (naughty.gif), man saaka chakareeties ierocis. piesaucu tehnisko viireli, vinjsh paskatiijaas, pashaava un viss bja kaartiibaa. Tajaa briidii, kad vinjsh man atdeva ieroci, dabuuju vienu lodi plecaa un naakamo uzreiz galvaa - diemzheel puishi pieprata sho lietu un otraa lode vienmeer bija galvaa sad.gif

p.s. atceros, ka kaadreiz bija taada Megazona, kur bija laazershitu shaudiishanaas. taada veel kaut kur ir?

Link to comment
Share on other sites

visbesiigaakie ir ierochu gljuki - atceros, kad speeleeju pret taa briizha speeciigaako paintbola sastaavu (naughty.gif), man saaka chakareeties ierocis. piesaucu tehnisko viireli, vinjsh paskatiijaas, pashaava un viss bja kaartiibaa. Tajaa briidii, kad vinjsh man atdeva ieroci, dabuuju vienu lodi plecaa un naakamo uzreiz galvaa - diemzheel puishi pieprata sho lietu un otraa lode vienmeer bija galvaa sad.gif

p.s. atceros, ka kaadreiz bija taada Megazona, kur bija laazershitu shaudiishanaas. taada veel kaut kur ir?

Tu domaa Go Planet lazeru izstavu ?

Man kaut kaa ne visai tie lazeri wink.gif

Link to comment
Share on other sites

varu pateikt, ka man nekad nav trāpīts tā, ka raunda beigās es to vēl justu

Nu man tie zilumi vismaz nedēļu vēl stāvēja smile.gif Viens bija tieši starp ribām un otrs plecā. Protams, ja tev apakšā zem tā "spectērpa", kurš ir tikpat plāns kā izdilušas zeķes, ir kautkāda bruņuveste + pāris džemperi, neko jau nejūt, bet ja parasts T-krekliņš + vēl tevi sašauj čalis, kuram kautkādā mistiskā veidā iedeva daudz spēcīgāku ieroci nekā pārējiem, tad sekas ir jūtamas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...