Jump to content
GIGN Forum

Xb Access


ecstasy
 Share

Recommended Posts

Labvakar daargie koleegji/-es,

sakaraa ar to ka beidzu savas gaitas CS jomaa, luudzu atbriivot mani no xb komandas un nodot to cita personaazha riiciibaa ( kura ? to lemt jums ), paldies visiem, bija ljoti patiikami speeleet kopaa un pret jums visiem, buchas ! naughty.gif

cya in RL cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

man aizdomas, ka sieviete pie vainas wink.gif
sievieti ar šad-un-tad cs spēlēšanu var mierīgi apvienot. arī kopā dzīvojot- mana šābrīža dzīves pieredze.

nu moins, ecstasy. bēdīgi... *shnjuk* sad.gif

p.s. paldies par to coldplay dvd biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ievieti ar šad-un-tad cs spēlēšanu var mierīgi apvienot. arī kopā dzīvojot- mana šābrīža dzīves pieredze.

Es jau nesaku, ka nevar wink.gif Man ir gluzhi taada pati situaacija kaa tev! Saakumaa gan bija probleemas, bet es atradu risinaajumu - nopirku portatiivo - tagad mieriigi speeleeju, kameer shii pa draugiem.lv vai kur citur seerfo... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

kaut kad jau noteikti gribēsies uzspēlēt un tad arī būs atpakaļ smile.gif es domāju, ka tiesības ņemt nost vismaz pagaidām nav vērts. nu, ja tas domāts kā extra motivācija nespēlēt cs, tad ok, var jau, bet citādi... unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Man draudzenei arī ne īpaši tomēr tieku paspēlēt un ja viņa man nedotu vispār spēlēt da nu i nafig viņu! biggrin.gif Varbūt ir kāds, kas vēl atceras JAGGER viņa meitene vispār nedod viņam pie pc sēdēt nerunāsim par cs'u! smile.gif

P.S -> rispekt koma smile.gif

Edited by L-BeasT
Link to comment
Share on other sites

Man draudzenei arī ne īpaši tomēr tieku paspēlēt un ja viņa man nedotu vispār spēlēt da nu i nafig viņu! biggrin.gif Varbūt ir kāds, kas vēl atceras JAGGER viņa meitene vispār nedod viņam pie pc sēdēt nerunāsim par cs'u! smile.gif

P.S -> rispekt koma smile.gif

JAGGER biggrin.gif nabadzin'6 smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

gribeetu izkliedeet baumas: cs tieshaam vairs nespeeleeshu, pie vainas nav meitene (neviena man nenoraadis, ko dariit un ko nee), tas nav deelj darba vai deelj maaciibaam, tas vienkaarshi ir izlemts:) accessu luudzu nonjemt, jo ar sho nicku ik pa laikam var speelet draugs, vinsh gan nesaprot neko no console utt. bet tas taapeec lai kaads cits var banot, kaads kursh ir biezhi serverii:) adios!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...