Jump to content
GIGN Forum

Pieklajiba


Mahmeds
 Share

Recommended Posts

Taa kaa esmu atgriezies atpakal ieksh lv robezam un atsacis njemt aktivu dalibu cs speleshana esmu manijis vienu siku problemu ieksh gign servera.

Redzu , ka musdienu jaunatnei truskt mazliet pieklajibas. Loti daudz rupjibu un daudz aizkaroshu vardu bez vajadzibas starp playeriem. Un kaa jau visas publiskas vietas domajams , ka ir japienjem kaut kadi meri. Jo biezi vien neviens neliekas zinis par to, ka kads uzvedas kaa ezelis. Protams , ka pa retam paradas arii komanda aziveries tas un tas, bet tas lidz tikai uz kadu piec minuti.

Tadejadi gribeju palukt man pieshkjirt tadu lietu ka xgag audzinoshos nolukos un , ja tas nelidz sliktakajaa gadijumaa xkick. Bushu pateicigs, ja es pat tikai tiktu pie 1 opcijas , kas atvieglotu manas ausis un arii domajams citu arii.

Paldies par uzmanibu!

Link to comment
Share on other sites

drīkst kikot bez ierunām par lamāšanos?

Nu bet tas tak pashsaprotami! wink.gif Es igli nedomaaju un kikoju tos, kas runaa 9staavu vaardos, jo no taa, ka vinjam uzliek gagu - nekaadas jeegas nav! Chalis uztaisa retry un runaa taalaak. Kiks vismaz uz 5 min. liek vinjam apdomaaties un nomierinaaties...

Par Mahmedu - Sakariigs chalis! Atbalstu, kaut vai par ideju vien, jo nekursh katrs aizdomaatos, ka uzraxtot sakariigu pieteikumu, var pretendeet uz acc. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Gribētos piebilst, ka tas attiecas uz visiem adminiem-uz lamāšanos nedrīkst pievērt acis. 4 reel! Pie tam arī jūs neesat vienlīdzīgāki par citiem, jums jārāda priekšzīme. Protams, ir (reti) izņēmumi, kā sevišķi kaitinoši 0. difficulty boti bez waypointiem, TK/TA džekiņi utml. Vispār iesaku sākumā provokatīvi pabrīdināt, piem. "n00bnick, mutīti, mazā" un, kad šis sāk jūs lamāt-xg/xk/xb uz nebēdu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...