Jump to content
GIGN Forum

Achtung


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NAV JEEGA PIRKT WOW kasti jo taa pat buus jaapeec BC!  wacko.gif

ļoļ

Kas tev vēl nav skaidrs?

1) Realmi paliks tie paši - nekādu jaunu "speciāli BC" realmu nebūs un nevienam neliks vēlreiz leveļoties līdz lvl60 un stagāt uz MC/BWL/AQ/Naxx ekipējuma medībās. Nopirksi BC kastīti kurā būs jauns cd-key. Ievadīsi to Account Management lapā un varēsi baudīt BC labumus.

2) Pirms BC būs milzīgs patch ar jaunajām BC rasēm un mantām. Tā ka arī spēlētāji bez BC varēs Ironforgē redzēt draenei ar zobenu no Outlandiem, bet paši tādu dabūt un lietot nevarēs.

3) Visas jaunās vietas - Outlandi un jaunās instances būs pieejamas tikai spēlētājiem ar BC.

4) jaunie talantu koki būs visiem - arī spēlētājiem bez BC. Tikai punktu, ko tajos likt, viņiem būs par 10 mazāk kā spēlētājiem ar BC. ?Teloah

xnet.lv ir par 14ls wows un bc preorders pa 22ls,

un euroshop.lv ir pa 31 ls wows+60day gamecard

(cik es sapratu, bet varu jau ar kļūdīties http://euroshop.lv/speles_konsoles/329/_23852/ )

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

4) jaunie talantu koki būs visiem - arī spēlētājiem bez BC. Tikai punktu, ko tajos likt, viņiem būs par 10 mazāk kā spēlētājiem ar BC. ?Teloah

jā kā tad laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi riebjas !

Nebūtu tur tik sūdaina grafika, pretīgi skaņu efekti, nepadevusies klanu sistēma, velreiz grafika ...... maybe pat pamēģinātu.

Patiesībā biju domājis ka tur tas viss izskatas labāk. Pēc tās southpark epas kaut kā vairs nevelk. ):

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi riebjas !

Nebūtu tur tik sūdaina grafika, pretīgi skaņu efekti, nepadevusies klanu sistēma, velreiz grafika ...... maybe pat pamēģinātu.

Patiesībā biju domājis ka tur tas viss izskatas labāk. Pēc tās southpark epas kaut kā vairs nevelk. ):

OMGLOLn00b

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi riebjas !

Nebūtu tur tik sūdaina grafika, pretīgi skaņu efekti, nepadevusies klanu sistēma, velreiz grafika ...... maybe pat pamēģinātu.

Patiesībā biju domājis ka tur tas viss izskatas labāk. Pēc tās southpark epas kaut kā vairs nevelk. ):

Tu domaa linage labaaks? Linage ir peedejais meesls paarak laba grafika parspiileta tur skanjas vispar kautkaadas bazniicas un vis nospikots no muonline (gluzi ne vis bet nu liela dalja) un no citam speeleem un vel vinsh nav tik populars kaa wow un speleetaju nav tik daudz.... stfu.gif

minOrity: tapec ka tu visur esi raxtijis par Lineage 2 ( topickos kuros prasa ieteikt speeli)

Edited by BlackDrake
Link to comment
Share on other sites

Īsti nepamaniju kurā brīdī pateicu šeit, ka Lineage2 ( btw, nevis linage ) ir labāks par godlike WoW'u. Un tas ka viņš nav tik populārs neliedz viņā spēlēt desmitiem tūkstošu cilvēku, kas ir pat vairāk kā pietiekami.

Blackdrake tu anormālais dauni - tas ka es vinu iesaku, neparāda manu nostāju uz to ka viņa ir labāka vai nav !

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

WoW ir tik laba grafika cik laba var būt lai pie 40 cilvēkiem ekrānā nebūtu 2 FPS.

Skaņas ir profesionāli ieskaņotas un mūzika arī.

Varbūt tu pateiksi kādai jābut pareizai klanu sistēmai ?

Link to comment
Share on other sites

Oo, jā. 40 cilvēki un 2 fps ? Nu kaut vai ņemsim par piemēru L2, kur Castle Siege vienviet ir +1k cilvēki, un nekas nelago un fps ir normas robežās.

Un jā, hydro. Neesmu officiālajā pat kāju spēris. Neither in any other WoW servers.

Link to comment
Share on other sites

grafika nenosaka to, cik tā spēle ir interesanta, viņa ir tikai, lai acis pamielotu. piemēram, man pašam viena no vismāļākām spēlēm diablo2 - atmiņa ir pēdējais sūds, bet to spēli es varu spēlēt un spēlēt, kamon, paskataties kaut vai uz to pašu cs - grafiku pēdējais sūds, un ko mēs visi daram? spēlējam!

Link to comment
Share on other sites

WOW sux real, pirate server rulz 4 life...sosisisis pa velti pwnz...man ir 12 gadi...iirir, gnome paladini labakie...esmu kruta ka jau tie parejie, maz zinu daudz runaju, galvenais ir izklausiities gudram un guut pashapmierinajumu visaados veidos, pspspsps riit paliek 13 !

Link to comment
Share on other sites

kraashu sev postus un vaarnas kas no riitiem pie loga dzied,

droshi Mazrigos Alliance buus labi, palidzesim jums apguut info ar endgame. (NU JA TU ESI TIK KRUTS TAD DROSHI RAKSTI, KA TU ZINI VAIRAK UN ESI WOW IMPERATORS, tas ka es zinu kur atrodas UBRS un esmu kko dzirdejis par Molten Core, nenozime ka es neko nezinu pinch.gif)

Link to comment
Share on other sites

Alliance is for noobs. Un tas, ka tu, odiņ, nemāki atrast normālu ģildi, nenozīmē, ka tur tādas nav. Un jā, baigās problēmas pievārēt hordu mazrigosā, kur 82% spēlētāju spēlē par alianci smile.gif

gandrīz pilnīgi neko nerubīju par wowu bet pat es zinu, ka aliance ir priekš nūbiem laughing7.gif

Link to comment
Share on other sites

Alliance is for noobs. Un tas, ka tu, odiņ, nemāki atrast normālu ģildi, nenozīmē, ka tur tādas nav. Un jā, baigās problēmas pievārēt hordu mazrigosā, kur 82% spēlētāju spēlē par alianci?

nuuu eem...pirmkaart

Atrast gildi ir 1.

otrkaart: Vai tu tai gildei esi vajadziigs ? nee ? kapeec ? aa nu jaa vinjiem pietiek aktiivo no konkreetaas klases.

dlja tupih, ir pamata 2 gildes veidi, PvE PvP, PvP par tevi ir pohuj kads gandriiz, PvE jau ir kkas pavisam nopietns, un jaa, uz PvP realmiem IR PvE gildes.

Edited by fr0zen
Link to comment
Share on other sites

Horda = gooti un emo -.- Pats esmu pie aliances, un lepojos ar savu Chibi gnomu skukji ar roza matiem (cute) cool2.gif Un kada vispar starpiba aliance vai horde ? Divas dazhadas frakcijas, mainas izskats un karte - parejais viss principa tas pats.

P.S Zajibali man tie grifi, vinji leeni lido taalaas distances 31.gif Kamer mana gnome ar grifu lidinaas - es naaku gigna foruma verbalo caureju izmo4iit.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...